Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Podpásovka od Sony. Je to začátek konce naší základní PS4, bohužel. Samozřejmě to ale nepřiznají. *16* *12* *10*
    • oktavius66
      Tím pádem je podpásovka celý trh ne? Koupíš si nový telefon- do roka je starý. Koupíš novou TV nebo něco do PC a příští rok jsou zase o něco lepší. A takhle to jede furt dokola. To nezastavíš. Nevím proč by to měl být konec základní PS4. Hry na to budou vycházet ještě pár let a když zvládne základní PS4 grafiku co má Unchrated 4... Co by si chtěl za ty prachy.
      • Mart9
        Nemáš pravdu. Když si kupuješ telefon, velmi pravděpodobně si nekupuješ ten nejlepší na trhu, protože jich jsou tisíce. Zatímco teď jsem nemohl koupit nic lepšího než PS4 a sám výrobce mi tu konzoli zařízne.
        • Draken69CZ
          A co koupit PC?
          • Mart9
            Podle mě se bavíme o konzoli.
            • Draken69CZ
              Ok to zcela chápu.
            • Mart9
              Já na PC hrál posledních 16 let, jenže poslední roky plynule přešlo v pracovní nástroj a já nechci ve volných chvílích být stále na tom místě u stolu a s myší v ruce. K práci mi 6 let staré PC stačí a k němu jsem si koupil konzoli, protože mě baví sportovní hry a na ty jsou lepší. Nehledě na to, že moje top hra NHL je pouze na konzolích.
            • Draken69CZ
              Nemyslel jsem to jako provokaci, jen mě zarazilo že o tom píšeš že tě SONY natlačilo do PS4 jako by jsi neměl žádnou jinou volbu, ale na výběr si měl.
            • nezastávám se PC Master Race, ale PC příjde vhod, když mu žádná budoucí konzole nebude vyhovovat. Mě obecně štve, že konzolisté odsuzují PC jako něco zlého a PCčkáři se smějí konzolářům jak romským rodinám. Každý má svoje, každý si to vede jinak, tak se starejme sami o sebe a né o ostatní :) Ale ano, doporučil bych PC. Toť můj názor, nebudu ti ho vnucovat
  • Podle mě to je hroznej fail. Stávající majitelé PS4 jsou odsouzeni do postavení podřadné rasy (na výstavách a v trailerech bude "neo" verzi a oni budou hrát podřadnou PS4 verzi) a lidi jako já, kteří plánovali koupi PS4 na nejbližší měsíce, si teď nic nekoupí a budou čekat na neo verzi.

    Takže FF15 vyjde ještě na podřadnou verzi? A za rok, až bude venku neo, tak vyjde HD remaster?

    To si asi dělají srandu...
  • A nebylo by jednodušší udělat tu konzoli rovnou modulární, aby si hráči mohli dokupovat komponenty jako paměti , procesory, graf. karty a hdd, které by šly nějakým jednoduchým systémem zasunout a zapojit, přičemž by je konzole detekovala a nahrála ovladače, to samé s periferiemi jako gamepady, klávesnice, myši a joysticky.. to by určitě bylo mnohem lepší *1*
    • Důvod je jasný proč to nejde. Sony může snadno zaručit, že každý titul, který vyjde se bude chovat stejně blbě/dobře i na všech ostatních konzolích. Vývojaři nemusí řešit jakým HW zrovna PS disponuje. Na finální testování potřebují pouze jednu konzoli (No teď už dvě), ale furt lepší než 40 různých kombinací. Na druhou stranu mohli za mírný poplatek umožnit stávajícím vlastníkům PS4 upgrade na lepší PS4.
      • Draken69CZ
        A ty PS4 prodávat na méně rozvinutých trzích, hmm dobrý nápad.
    • tak jasne ze kdyby z toho udelali PC tak to bude lepší
  • Většina tu nadává na diskuzi ale podle mě je větší trolling sony a jeho PS4. Tohle je prostě podpásovka pro všechny majitele a obhajovat to může jedině zahleděný fanboy.
    • MS připravuje taky nový Xbox. Nevidím nic špatného, když po třech letech přijde výkonnější stroj za podobné peníze. Pokud to bud stát okolo 10 tisíc, tak to bude ok.
      • Konzole má postyknout hraní na slušné úrovni aspoň na 5 let. Pokud chceš dávat 10 tisíc každé 3 roky, máš daleko lepší koupit si PC.
        • a proč by to dělal? Třeba mu vyhovuje konzole a nechce se mu mít doma další lapač prachu. Navíc i kdyby si koupil druhou konzoli, což nemusí, tak to pořád vyjde +- jako PC.
          • Ale vždyť podstata konzole je v tom, že se nemusíš starat o upgrade.
            • Jenže vydání Neo znehodnocuje původní PS4. Lidi, kteří si v posledních 2,5 letech koupili PS4, věřili, že jejich přístroj bude plně podporovaný aspoň 5 let a nebudou se muset starat o upgrade. Sony sice řekli, že všechny hry pojedou i na původní PS4, ale už neřekli JAK pojedou. Takový Shadow of Mordor taky vyšel i na PS3, jenže vypadal jak dvakrát vyblitý segedín a jel sotva na 20fps.
            • je sice radost sledovat obavy PC hráčů o peněženky konzolistů, ale pokud PS4 hráč nechce novou konzoli, tak může ještě klidně dva roky vydržet na staré, aby měl těch pět let cyklus. Nic mu bránit nebude, bude mít pořád to samé. Je prostě výborné, že tu bude možnost lepší konzole pro lepší výkon.
  • ucho
    jak tak tuhle diskuzi sleduji, nejvíc jsou tím pohoršení lidé, kteří ani PS4 nevlastní. zajímavý jev :)
    já jako majitel PS4 tohle vítám. aktuální PS4 slouží stále dobře a když bude důvod, sáhnu časem po té lepší. vývojáři z Naughty Dogs u Uncharted 4 ukázali, že i z aktuální PS4 jdou vykouzlit úžasné věci, tak jen aby pak ti ostatní trochu nezlenivěli.
    • Ucho, přesně tak to cítím taky. PS tituly si jely potichu svůj underground a na konci je pekně osekanej drahokam. Já mám konzoli asi rok a k té nové bych klidně sáhnul taky. *1*
    • přesně jak píšete a tak to bude, vývojáři samozřejmě budou upřednosňovat větší výkon aby se tolik nenadřelis optimalizací. A peonum se to nějak odůvodní.
  • Existuje jeste nekdo, kdo ocekava normalni diskuzi na games.cz? Ale pro studenty psychiatrie je to dobry zdroj informaci.
  • Co k tomu dodat? Snad jen... LOL *1*
    • Draken69CZ
      To ten tvůj mozek moc nevypotil.
  • škoda těch pošahanců, co vlezou pod každou konzolovou novinku a redakce tu nechává stále působit jedince jako LV či neurotického Veskoslava zcela beztrestně. Opravdu nechápu...
  • Rozhodně bych si s koupí počkal na testy, jestli ta nová konzole stabilních 60 ve fullHD dá, u ps4 a X1 se slibovalo že hry nepadnou pod 30 a nakonec je to spíš 20-30 fps
  • MickeyMutant
    Paywall, Adame, paywall. Stejná chyba jako bleskař hodinu před tebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit