Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.originalky.cz/doom-ps4-p72534/
    https://www.originalky.cz/doom-pc-p72533/

    Opravdu 1199 vs 1799 *15*
    • Už se kradou nicky. Mrzák. *15*
      • cože?
        • Jak kradou?
    • nj, navíc to můžeš prodat obratem za 800, takže se asi vážně vyplatí více ta konzolovka. Popřemyslím o PS4 Neo...
      • Chlubit se, že něco točím v bazaru a to se vyplatí, to může fakt napsat jen samík, alias Femtík.
        • taky nechápu, proč se tím chlubíme *2*
          • přestaň!!!!!!! Okamžitě píší na redakci. Mrzáci mi tu kradou nick a nic se neděje.
            • Ježiš to je schíza...zametou teď se mnou...anebo se mnou...kolik mně tu vlastně je? Jsem ztracenej...a úplně blbej...
            • nahlášeno. Napsal jsem na redakci. Snad s tebou zametou. Já to takhle nenechám *15*
            • nebreč pořád panebože. Se vzmuž trochu ne... Brečet tu kvůli nicku yupík... To si říkáš můj bratr?
  • deathfish
    A stejně si to lidi koupí a nebudou proti. A když už, tak ať ten upgrade aspoň stojí za to ať se o konzolích furt neříká, že jsou pozadu. To se ale beztak nestane a bude se jednat jen o lehký upgrade, ať to není až příliš velká podpásovka lidem, co už konzoli mají *4*

    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *8* *12* weeeeeeee!! drogy jsou špatné děti, neberte drogy.
    • Draken69CZ
      Neberte drogy, neberte lidem drogy *15*
  • Comparison Fetishist Invention.
  • Docela hezká klidná diskuse, dokud nepřišel psyhopat lol a nezačal tu trollit pod 20 nicky, nedospělá trapnost některých konzolistů je až zarážející, ten člověk by se opravdu měl jít léčit
  • Neskutečný poděl na nás hráče. Fuck Sony.
  • Tak to je celkem zajímavá věc. Na konzole v první řadě zatím nevychází takové množství her, jak tu někdo psal, ty tolik slibované exkluzivity. A teď se dozvíme, že bude nová verze, po pár letech, která bude stát víc než původní. Playstation VR měl frčet normálně na PS 4. Takže si to shrňme- já mám rád vlastnit "aktuální verze", ale tohle mě teda trochu dostává.... takže konzole počítejme (pokud sony přimhouří obě oči) 11, 12 000. Chceme zkusit VR- 10 000. Za ty prachy s menším příplatkem (ceny 2 her na konzole) koupíte 55 palcovou ultra hd. Ale dle mého názoru má 4k smysl až od 60 palců nahoru. Já osobně mám jednu z posledních plazem, 50 palců a jsem s tím spokojenej... Doma pak máme právě Ultra HD Samsung UE55JU6872. A že bych nutně potřeboval hrát tam, to teda rozhodně ne.
    Takže všeho všudy- pokud máte peníze nazbyt, případně doma už máte nějakou velkou Ultra HD, tak ano. Jinak do toho zatím nepůjdu. Já osobně si počkám 2, 3 roky na nějakou 65 palcovou a pak do toho možná půjdu. Nehledě na to, že dneska konzolistům je 25-40 a těžko budou kupovat konzoli jen kvůli hrám. Většinou už mají rodiny a využijí to i jako multimediální centrum, filmy, atd., na co právě tu televizi využijí. Teď si vemte, že byste k tomu chtěli ještě kvalitnější aparaturu a už mi je z toho špatně...
  • někdo nechápe jak si lidi mužou koupit konzoly někdo zase že si lidi kupujou mobily za tisíce každej máme to svoje do čeho nalijem zbytečně prachy
    • Upřímně řečeno, při tomhle porovnání rozhodně víc chápu koupi herní konzole. *3*
      • ja mam socka mobil za 700 co nic neumí a nechápu jak si lidi mužou koupit mobil za 8/9/10 a víc tisíc když se stejně do dvou let rozpadne... ale smát se jim nebudu. nevím proč si někteří musí honit ego že oni sou ti lepší protože maj to nebo ono... smutná doba
        • Meterialismus. Dárek ze západu...
          • *Ma...*
  • Chudáci zakomplexovanci z PC říše. Ta jejich obligátní 960GTX už nebude stačit ani na ty konzole...
    • zkus Uncharted 4, to docela potrápí grafiku *3* Vlastně počkej... to na PC nevyšlo...
      • filmová hra *12*
        • Pravda, tyto předpočítané interaktivní filmečky ve skutečnosti tolik výkonu nepapaj.Třeba takovej Killzone vypadá fantasticky i dnes, ale ve skutečnosti je to jeden velký předpočítaný skript a proto to zvládá i PS3.
  • Imo pc platforme chybí lepší marketing, pak by konzole zrovnala se zemí.
    • No Bobe pc hlavně není herní platforma, tak nemůže mít podporu jako konzole
    • Dobrý produkt prodává kvalita. špatný produkt marketing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit