Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jsem ve vesmíru (chodím tam pravidelně na služební cesty) a řeknu Vám že to tam vypadá přesne takhle. tahle hra má moje schválení *3*
  • No, po shlédnutí celé konference bych chvílema nechtěl být v kůži vývojářů :) Jinak to graficky vypadá famózně (možná až moc cukrkandlově), ale technicky to kluci musí vychytat. Těším se na květen :)
    • Ako coti vadi prosimte . Ten clovek od lidi vyzebra a okrade statisice lidi a pak ma byt ticho po pesine , bo ako to vidis panacku.
      • Blue.Shark
        Jediné, co pro tebe, jakožto mentálně postiženého spoluobčana hodlám udělat, je: http://lmgtfy.com/?q=crowdfunding
      • Ravenshot
        Se tu v diskuzi dočítám o praní peněz, okrádání lidí a podobně… z čeho takové argumenty vycházejí? Co je smyslem tvrdit, že Star Citizen okrádá lidi? Jak jsi na to vlastně přišel? Mě by to opravdu zajímalo, protože nedokážu takové argumenty pochopit, ale rád bych.
  • Jack1947
    Koukam zas v mistnich ovocnych "sadech" nablito a humus velebnosti... tak jsem se aspon zasmal a zatukal na celo. Jo, dobra prace. *3* Jen tak dal. - Navstevnost je preci tůůze dulezita.
    • presne, cest vyjimkam kteri se snazi o vecnou a slušnou diskuzi *7*
  • Keyz
    Jsem zvědav co vše povolí nastavit. Je to MP hra a tam si lidi záměrně nastavují hnusnou grafiku aby bylo lépe poznat co je co a FPS bylo na požadované hranici.

    To pak dost degraduje, ty předváděcí akce. Jo kdyby to byl pouze singl.

    - Btw k čemu ta nekonečné debata z platformách. Fakta o ceně, výkonu apod. jsou jasná. Není moc co řešit *3*
    • Squadron 42 - SP část hry, která bude mít víc než 50 misí
      Star Citizen - MP část hry, ve které hráč nebude povinen komunikovat ( hrát ) s ostatními hráči - bude moci celou hrou prolétnout jako-by to byl SP.

      Ikdyž určitě půjdou nějakým způsobem snížit detaily, tak si myslím že nijak výrazně - Chris několikrát říkal že je to zaměřené na high-endy...
    • Veskoslav
      Ale ona je jak SP, tak MP část hry:)
      • on část?
        2/10
  • Jack1947
    Ja to Pcckarum preju, (nejsem zmetek neprejicna) bude to vyjimecna hra, ktera si samozrejme na nic nehraje jen poctivej arakadovo-simulatorovej materiál. A kdyz to jednou bude na Ngenove konzole jeste lip. I kdyby to osekaly az na kost coz nehrozi... nemam fakt namitek. Uz ted rikam skvela prace, proste nadseni i kdyz to hrat asi nebudu se rovna Kingdom come. *4*
    • Tebe bych zavřel za prznění češtiny.....To je strašný příspěvek... *11*
      • Jack1947
        Veskoslave... uz to mas vyresene s tou tvoji "nejasnou" identitou? Delas pokroky, snad si nevyuzil multinick delsi dobu.

        Delas pokroky jen tak dal, bohuzel, ja si moc nepomuzu mam a jeste to tezke v zivote asi mit budu... Nu coz uz. Kazdy mame nejaky ten zaásek nebo problém. Neverim ze je nekdo bezchybny pokud ano to neni clovek ale doufam ze ani robot.
        • Ty jsi fakt blbej, jak se o tobě vypraví hej:-D Važně si vole myslíš, že jsem Veskoslav? *1* Pochopím, jestli máš na to papíry, co předvádíš, ale pokud je nemáš, není to ani směšné, ani vtipné. Spíše hodně smutné.
          • Jack1947
            Nak se branit musim prece ne ? Tak je mi uplne u prdelle jestli si nebo nejsi Veska. Papiry ted uz prosle na mou poruchu mam ale odfotit ti je nehodlam.

            Vis, kdyby mel na to papiry - myslis ze je hezke si delat srandu z toho. nebudu se vybavovat s debilkem... takze si vem Vesku a nebo kohokoliv a dete si vymenit navrhy. Vybavoval jsem se s podobnymi blbci a nikdy to k nicemu nevedlo, narozdil od tebe si nic dokazovat nemusim ani neminim...

            Smutny mi prijdes ty... ostatne jako tobe podobni zhyralci. Nejsem zas takova citlivka abych hned bezel s placem pod postel. Nastesti jsou i normalne smyslejici a vyjadrujici se lide i tady takze muzes jit prudit nekoho jineho a klidne jinam. Nejlepe tam kde zajimaji takovehle kecy. Tady ne. *4*
            Hezky zbytek Vecera a jeste neco napis. Chytry lide neustoupi naopak ty davaji najevo ze jsou moc prechytraly. ( tak hlavne ze ses pobavil ze ? *12* )
            • Jack1947
              A hle mi o vlku, a ne starocestina to asi ne tam bych musel mit i prevodniky *15*. Radis mi zakladat Blog ? (patrne z vlastni zkusenosti) na to jsem moc linej.) Prijde ti ze se vymlouvam, hmm zajimave
              asi jsem mel napsat ze jsem blbej dit za komancu si byl blbej nerumel si cestinu ? Blbec, negramot, neumel si pocitat... nemel si ve spolecnosti co delat. Hele, psal jsem hur, mnohem najdi si me postarsi prispevky treba za dob anonymovske cinnosti.

              Je mi blbe se vymlouvat ale ja se ani nak nevymlouvam... lehka mozkova dysfunkce jo ( takze i chovani no tedy, potes koste)

              No, kdyby se chtel ohanet tak bych vypsal jeste vice poruch. ( coz je zbytecne, )
              Myslenky mam no, obcas je podam uceleneji jindy ne. Nekdo me upozorni opravim se. Jak jiz jsem psal nikdo neni neomylny a kdo jo ten ani neni. Takze asi tak no.
              *4* Vzdyt ja se snazim no, ale nic nejde hned ani hovn- se neudela rovnou... chce tomu dat cas. Na zazraky neverim no.

              PS: Delsi vety na vice radcich jsou ted nudle ? Vzdyt kdyz nekdo napise delsi komentar zabere treba 1celou nebo polovinu jedne diskuzni strany. To jsem si na ten design docela zacal zvykat, eh. takhle tedy nic moc. Asejc se mi to jenom zda... a predtim to bylo podobne jen sem si toho tolik nevsimal. (opticka iluze).
            • Veskoslav
              Nikdo ti nemůže a ani nechce zakazovat diskutovat. Ale víš jaký je tvůj zásadní problém? Polovina příspěvků nedává hlavu a ani patu. Přijde mi, že myšlenku máš, ale neumíš ji prezentovat. Pak se stane, že v příspěvku máš dvě naprosto rozdílné myšlenky, které se vzájemně vylučují. Dále už jsem ti psal i poradil, kde a jak nainstalovat pluginu, aby ti pomohli a usnadnily kontrolu toho, co píšeš. Klidně si piš, co chceš. Ale piš to tak, aby to mělo hlavu a patu. Tvé příspěvky vypadají jako psané staročeštinou, kdy větná skladba je z 19. století a v dnešní době se rozhodně nepoužívá. Doporučuji si založit internetový blog a psát. Klidně nesmysli, ale piš. Vypíšeš se, z lepších si gramatiku, tvé věty začnou dávat smysl. Ale sám musíš chtít. Sám mám lehkou mozkovou dysfunkci. Ale naučil jsem se s tím žít a nevymlouvám se na to. Zkus to taky, protože se opravdu nedáš číst.
          • Tady ta levná maškaráda je opravdu nenápadná. Navíc, když ti přiletí okamžitě 4 pluska. Kristova noho dělej to aspoň nenápadně.
            • Jack1947
              Jasny, dosel jsem do faze kdy si musim naklikat ze ( ostatne tvuj nick idiot-troll mluvi za vse)

              Jsem rad ze nekoho stve ze mam plusy. Uz jen kvuli blbeckum. Je to tak nejak prijemnejsi pocit. ( i kdyz mi je hodnoceni maximalne u prd-le). *4*

              Nevsiml jsem si ze tem ma plusy, videl jsem u sebe tak jsem reagoval ze to je na me. Pokud ne tak sry, omlouvam se pokud ano... to co jsem napsal. Je tak. (plati to i pro jine experty).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit