Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra hodna královské platformy
  • Ten zoufalý brekot zdejších konzolistů je hudba pro moje uši *1*
    • Nj, konzolisti chudáčci musí pořád poslouchat mnohonásobně hlasitější nářky PCčkářů, jak něco zas nevyšlo (RDR), vyšlo později (GTA), port stojí na*ovno (GTA IV, Dark Souls) atd., tak aspoň vůbec víš, jaké to je... *1* užij si to, brzy budeš zase zoufale brečet Ty *1*

      Navíc, upřímně, ten poměr ubrečenců je na PC brutálně vyšší...petice za porty to jasně dokazují, jak jsou PCčkáři zoufalí po konzolových hrách... *1*
      • občas neškodí nazývat věci pravými jmény, třeba zmršené porty, a DS i GTA IV nic jiného nebyly, na druhou stranu, na GTA IV je krásně vidět že když se probrala z porodních bolestí, vyšla z toho nakonec díky modům, vylepšené grafice a lepšímu ovládání lepší hra než byla původní konzolová verze

        RDR jsem hrál, je to dobrá hra, o tom žádná, ale není to zas taková modla jak se někteří tváří, prostě "jenom" GTA z divokého západu, jako hlavní přínos té hry vidím fakt, že prošlapala cestu pro spoustu herních mechanismů do GTA V
        • No zrovna GTA IV nesnáším ze všech GTA nejvíc (naopak mám rád pětku), že nějaká lepší grafika tý hře fakt nepomůže a je to s*it na konzolích i PC (obě verze jsem hrál, na PC i s grafickými mody)

          Naopak, jako jsem nas*án ze čtyřky, tak také zbožňuji RDR, protože ta hra měla prostě snad vše, co jsem od kvalitní hry požadoval a patří k tomu nejlepšímu, co bylo možno během minulé generace hrát na všech platformách...(z PC only her mě podobně bavil jen Zaklínač)...
  • Docela sranda pozorovat konzolove fanatiky, jak se na forech kvuli teto hre vztekaji a breci. *1*
    Ono vubec ty diskuse tady jsou vazne zabavne. PC fanatici breci, jak konzole brzdi vyvoj (coz je do jiste miry pravda) a ze se na pc nedostanou nektere exkluzivity a konzolovi fanatici se zase vztekaji, kdyz si nejake studio dovoli pracovat na PC exkluzivni hre s vizualni strankou o level vyse nez cokoliv co na PS4 a x1 vyjde.
    Clovek se tady vazne nekdy zasmeje. *1*
    • Tak neboj, já jsem si na fórech užil dost breku kvůli GTA, pitomejm portům, pozdním vydání PC verzí, takže je hezké, že i Ty víš, jaký je to pocit, když druhá strana se vzteká, jako malý děcka... *1*
      • Vis, ja nepatrim k zadne "strane". *1* A vztekaji se a breci obe strany, respektivei deti a omezenci, kteri porad bezhlave brani to sve. *3*
    • No ještě jsem chtěl dodat, že pc rasa je prostě všemohoucí. Normálně sedím u pc 12 hodin denně a pořád nechápu, jak něco tak skvělého mohlo vzniknout. Někdy jen tak sedím a koukám na své pc a žasnu a do očí se mi derou slzy. Je potřeba, aby si každý pc-čkár uvědomil, jaký to má štěstí být pc-čkárem. Že je to čest, povinnost a služba, která nikdy nekončí. Jste stráž. Jste ochránci. Jste hledačí pravdy. Jste/Jsme pc- rasa bohem vyvolená. Třikrát huráá pro PC-rasu
      • Jo a kdyz uz chces nekoho napodopovat, tak si dej priste pozor na to, jestli dotycny pouziva diakriticka znamenka. *3* Ono je to pak docela fail, kdyz se vydavas za nekoho jineho a pouzivas hacky a carky, kdyz dotycna napodobovana osoba je nepouziva. *3*
        Ne, ze by tva snaha nebyla prokouknutelna i bez toho. To jen spis takova rada, kdyz se budes priste snazit trochu vice to maskovat. *1*
      • Pro frajera, ktery se vydava za me: Kde si prosimte vycetl, ze jsem pc hrac? A kde jsi vycetl, ze povazuji pc za to nejlepsi? Nez zacnes podobne trapne reci, tak se priste zamysli.
        Existuji totiz i taci lide (a ted te to mozna sokuje), kteri nejsou vysazeni na jednu jedinou platformu, kterou mu rodice koupili pod stromecek a plivou na vse ostatni, protoze si nejak musi (predevsim pred sebou samym) obhajit, ze ty ostatni platformy nepotrebujou a ze ta jejich je ta nejlepsi.
        Trikrat hura pomatenym dementum. *1*
  • Erendiel
    Helma! Helma!
    • Na demo je ten efekt pekny, ale ked pojdes do xx-tej bitky tak to uz bude akurat liezt nanervy. :)
      • Blue.Shark
        Helmu vem čert, ta animace trvá chviličku. Spíš ty vrata by chtělo trochu popohnat :))
        • Ve fialní hře zřejmě behem toho než ty vrata se otevřou tak budeš provádět nějaký pre-flight přípravy ... nastovování a tak možno.
          • Blue.Shark
            V tom případě už nevidím problém :)
  • Moc tejto hre fandím, a to nie len ako fanúšik všetkého čo lieta. Celý ten projekt pripomína časy prvých PC hier doby predkomerčnej, keď autorm šlo v prvom rade o dobrú hru *5*
    • Ano proto pokradli prvně 50 mega a zatím ani neví, kdy to vydají. Zatím je to spíš pračka na prachy. Ale CainPullo a jemu podobní si popláčou z nostalgie a přišoupnou jim nějaké dolárky. OMFG to je doba, platit za hru roky do předu. Trololo, LoL, WTF!!!!
      • Ravenshot
        „OMFG to je doba, platit za hru roky do předu.“

        Říká se tomu investice. Zcela běžné v dnešní době. Myslím, že není nutné vysvětlit, co „investice“ znamená.
      • Prej pokradli. Frajere, ty to mas v hlavince trochu pomotane.
        A pokud nekdo chce podporit vyvojare a hru, ktera by beznym zpusobem nejspis nikdy nevysla (alespon ne v soucasne dobe), tak proc ne? Nuti te snad nekdo jim penize poslat? Nuti te nekdo tu hrat?
        Samozrejme, ze je to risk a muze z toho vylezt ledasco, ale ocividne to hodne lidem za ten risk stoji, protoze velky producenti tradicni cestou takovou hru zjevne nejsou ochotni vytvorit a uz vubec ne hru usit na miru PC s vyuzitim vykonu, ktery nabizi (z logickych duvodu). A tak se lide chytli prilezitosti.
        Nechapu co te na tom tak sere. Nemas na to PC a na konzole se to zatim nechysta tak proto tady brecis? Nebo proc ti to tak vadi?
        Naopak ta hra ukazala, ze i na PC se porad muze financne zadarit i vetsim pc exkluzivnim projektum, jen musi dostatecne zaujmout, prijit s necim, co pc hraci opravdu chteji.
        Ted jeste, aby to tvurcum neprerostlo pres hlavu a nerozsypalo se jim to pod rukama. Pokud se zadari a vyleze z toho dobra hra, tak se nejspise muzeme v budoucnu dockat vice takovych projektu. Projektu, do kterych velky hraci jako EA, Ubi apod. nejsou ochotni jit.
        Pokud naopak neuspeje, pak velke KS hry to pohrbi na dalsich par let.
        • Na co nemám PC? Na imaginární hru? Na to mi stačí moje vlastní fantazie. Jestli si naivkové myslíte, že se dočkáte této hry s tím co nasliboval, tak jste vážně hloupoučcí. Mír s vámi a svobodu Tibetu!!!
          • Ravenshot
            Uvědomuješ si, že to samé bych mohl říct o tobě? Třeba takhle:

            Jestli si naivko myslíš, že se nedočkáme této hry s tím, co nasliboval, tak jsi vážně hloupoučký. Mír s tebou a svobodu Tibetu!!!

            Víš, co tím chci říct? Jak Star Citizen nakonec dopadne, neví nikdo, nevím to já a nevíš to ani ty. Lidé, co na Star Citizen přispěli a přispějí, mají svá očekávání, která vycházejí z toho, jak RSI hru propaguje. Vložili svou investici do projektu, o kterém si myslí, že by jim mohl přinést radost z hraní takové hry. Jaký je význam tvých příspěvků, netuším. Kdo chtěl nebo chce přispět, tak přispěje. Kdo nechce, tak nepřispěje.

            Mám to tak chápat, že se bojíš o naše peníze a proto nás chceš upozornit, že podle tvého názoru, jsme naletěli a že z toho nic nebude? Mám to tak chápat, že tě zajímá naše blaho? Je to tak?
          • Jaky model vestecke koule to mas? A kde se da poridit? Hodila by se mi do podnikani.
            A ja necekam nic, penize jsem jim neposilal, ale hru ockem sleduju a jsem na ni zvedavy.
            Jestli hra bude alespon z pulky takova, jak slibuje je ve hvezdach. Tedy vlastne s vyjimkou mistra Z, ktery uz ted vi, ze to bude fail imaginarni hra. *1*
            Vazne by me zajimalo, co ti tak na te hre vadi. Ze by ses uz spalil s nejakym KS projektem? *1*
            • Jack1947
              Chudak uz nevi jak by zatrollil, tak se to snazi znegativnit i ostatnim... HAMBA MU!

              ( o to lepsi bude zjisteni ze to dopadne jeste lepe no prinejmensi tedy dopbre, to se chudakum jako on navzdy zbori svety... jak domecky ze sirek *2* )
      • Blue.Shark
        Zjisti si informace a okolnosti. Potom nebudeš za hlupáka.
      • Jack1947
        To nerikej, vzdyt to je Kris Robertz duchovni fotrik Wink komándru... jake pak pokradly vzdyt vybrali akorat tolik aby mohli dal pokracovat ve svem veledile.

        Takove reci se na webu o hrach nerady slysi. Priste vaz slova, nebo budes (od nekoho) bit! *16* *12*
      • Veskoslav
        Pokradli? Víš, že pomluva je trestná? Ale chápu, anonymní nula si může dovolit asi všechno, když si myslí, že internet je anonymní. *11*
  • že konzole jsou nextgen hahaha TOHLE JE NEXTGEN! Tohle kdyby mela spustit konzole tak by explodovala
    • Jinak ještě k tomu spouštění na konzoli...nebudu se tady hádat, jestli by to jelo nebo ne...to je na vývojářích, jak se s tím poperou...
      Spíš by mě zajímalo, jestli je vůbec mezi konzolovým publikem o tuto hru zájem?...nějakou petici, velikostí podobnou alespoň z poloviny petici na PC port GTAV jsem nezaregistroval (na to, jakej má hype a kolike mega vybrala), což naznačuje, že prostě ten zájem na konzolích asi není takový, jako je na PC o GTAV, což by znamenalo i pozdější nižší prodeje...
      • a proc by to chteli konzoliste, tahle hra bude komplexni simulator, z toho by konzolistu hlava rozbolela, *15* *2*
    • To je hezký, jenže Ty asi nechápeš, co znamená nextgen...abych to vysvětlil...
      Slovo "nextgen" je zkratka pro "next generation", což v překladu znamená "další generace", kde v tomto případě se hovoří o další generaci hardwaru konzole, protože se konzole po určité době vymění a nastoupí další, vylepšená verze konzolí...
      • Když mě někdo pozve na nejlepší čaj na světě, čekám, že dostanu nejlepší čaj na světě a ne pytlíkový, který si dělám doma.
        Když někdo označí konzoli za next generation, čekám, že dostanu opravdu mílový skok v porovnání se současnou generací, a ne to samé v bledě modrém jen aby mě prodejci podojili jako kozičku.
      • Jenže oni zároveň tvrdili, že ten nextgen bude našlapanej, takže pepa má pravdu ...
        • Jako jasný, hardwarově jsou na tom obě současné konzole hůře (optimalizací lze hodně věcí dohnat), ale jen jsem chtěl upozornit na nesprávné použití slova nextgen.
          • To byly jen dva z vícero případů, navíc 486 DX4 na 120MHz (včetně AMDčkovýho 133MHz, což byl mimochodem tehdy supr procák) bylo pořád lehce pomalejší jako 75MHz pentium, takže to je skutečně pořádnej vykonnostní skok. A říkat, že nemůže přijít takovej grafickej skok jako ve výše uvedeným případě bych považoval za krátkozraké.
            • Začínám si myslet, že neumíš porozumět psanému textu. Tohle je už několikátej komentář k různýmu tématu, kdy vše převracíš na svoje rádoby smyšlenky a na nich zakládáš svoje teorie. Nic z toho, co jsi uvedl jsem nenapsal. Je vidět, že jsi jen obyčejnej netovej provokatér, co si snaží honit ego. Bacha, aby tě z toho nezačalo něco bolet, když jsi na to sám :)

              Tímto končím, takže si napiš svůj poslední komentář, ať se cítíš "nahoněně" a pokračuj o diskusi dál.
            • C-BEAM
              nie *1* ty stále nerozumieš, že podstatný je výkon, to je to čo hráča a vývojára zaujíma ako prvé. To je to čo umožňuje tie "skoky" o ktorých tu kecáš. Písal si, že by si chcel skok aký poskytoval prechod zo 486 na Pentium a ten si dostal aj s velkou rezervou, tak si nesťažuje a choď sa trochu zchladiť.
            • Hochu, soustřeď se na to, o čem se psalo. A to bylo o tom, co očekávat od pojmu nextgen. Ne nějaký tvoje kydy o dvojnásobným výkonu. Mimochodem já nesrovnával procesory dle frekvencí, to byl jen příklad toho, aby si vědátoři jako ty, dokázali představit, jak se zvedl výkon, při stejně taktovaným procesoru s jinou architekturou. V případě 486 na pentium to tak bylo, z ps3 na ps4 nikoliv. Píšeš o hrubým výkonu, já o změně/vývoji architekrury. Prostě motáš jablka a hrušky. Můžeš se tady snažit psát svoje nekonečný výlevy a utvrzovat sám sebe o své nekonečné pravdě a moudrosti, ale to je tak vše.
            • C-BEAM
              Zgr: snažíš sa ale nejde ti to. Podstatný je rozdiel výkonu a ten bol medzi prvými pentiami P5 a posledným 486 DX4 cca dvojnásobný na takt, resp. dokonca aj o niečo menší *3* Celkový rozdiel vo výkone bol medzi nimi menší ako rozdiel medzi PS3 a PS4.
            • Tve c-beame, fakt už raděj občas mlč. První pentium byl vůbec první skalární procesor a výkon byl v tomhle případě extra vyšší, než v předchozí generaci procesorů. Srovnávat to s přechodem PS3 na PS4, to chce hodně "odvahy", spíš hlouposti :) Kdybys uvedel z PS2 na PS3, tak by se to dalo ještě uznat. Každej inženýr z IT by ti za tohle dal černej puntík a zákaz přispívat do fór ohledně HW.
            • C-BEAM
              dvojnásobný výkonnostný rozdiel medzi 486 a Pentiom na clock je podľa teba" pořádnej vykonnostní skok" ? tak potom prečo prechod z PS3 na PS4 kde je naŕast výkonu omnoho vyšší podľa teba nie je poriadny skok ? :) urob si v tom poriadok.

              V grafike už neprídu skoky ako v minulosti hlavne ak sme už v dobe kedy majú niektoré hry pomerne blízko k fotorealizmu a kedy napríklad vizualizácie alebo filmové animácie už fotorealizmus dosiahli. Jednoducho nás čaká pomalá evolúcia pekne krok, kde tieto kroky budú čoraz menšie, početnejšie a menej badatelné.
          • podle mě je "nextgen" spíš jen taková marketingová fráze
            • C-BEAM
              no on prechod zo 486 na Pentium nebol zase tak revolučný ... posledné 486 procesory za prvými Pentiami príliš nezaostávali. Určite tam bol menší rozdiel ako medzi PS3 vs PS4. A také skoky v grafike ako v minulosti už nebudú, čo je naprosto logické.
            • Obměna HW je jen upgrade. Nextgen by měl přinýst něco skutečně "revolučního, skokovýho", jako přechod z 486 na pentium, ze softwarové vykreslování na hw a podobně.
            • Ale vždyť přesně popisuje tu generační obměnu hardwaru, která probíhá po nějaké době konzole na trhu...nebo alespoň takhle já slovo nextgen chápu...
        • zamotává se to tím, že "next gen" u konzolí je hardware co byl rok dva zpátky na PC, kežto Nextgen na PC je to na konzolích uvidíme s příchodem PS5 a Xbox 0 a na PC tak příští rok *4*
  • C-BEAM
    v tejto diskusii sa zase potvrdilo, že nie každý (anonym) je troll alebo rovno idi*t ale väčšina trollov a idi*tov má za nickom (anonym). Ale tak redakcia sa vyjadrila, že chce kvantitu v diskusiách tak ju má.
    • Co já? Splňuji tvoji definici?
  • Videl som embedovane video uz tri krat + stream raz. Co som videl ma uchvatilo. V prvom rade grafika a fyzika, az na detekciu zasahov a kolizii na konci videa, ale to urcite opravia. Vyzera to byt perfektna zabava. V tomto videu sice nie je hudba, ale v zazname z predstavenia DFM je fakt skvela. Uz aby vysiel update hangaru a ide sa na pohadzovanie helmy :-)

    Ak si chcete po vydani DFM zahrat team deathmatch s partiou priatelov, pridajte sa k Stargate Command:
    http://www.starcitizen-sgc.com/
  • Ravenshot
    Koukal jsem na přímý přenos a 45minuté zpoždění začátku nebylo zrovna příjemné, možná i proto byla prezentace podle mě dost rozpačitá a jde vidět, že bugů je stále dost, ale dá se to v této fázi očekávat a grafika včetně prostředí vypadala vskutku dobře. Konečně bude k hangar modulu i co hrát. *2*
  • C-BEAM
    niektorí diškutéri by si už konečne mohli všimnúť, že s príchodom crowdfundingu sa čosi zmenilo. Ten totiž otvoril cestu vývojárom ktorí ak majú potrebné schopnosti a skúsenosti môžu vytvoriť špecifickú hru aj pre malú skupinu hráčov bez tlakov vydavatela, podľa vlastných predstáv s absolútnou kreatívnou slobodou. Čiže to čo bolo kedysi bežné vďaka nízkym nákladom na vývoj hier, dnes obnovil práve Kickstarter. A za to mu patrí obrovská vďaka !

    Tí čo poznáte niekoho kto pracuje pre väčšie herné štúdio viete akému tlaku sú ľudia v ňom vystavení, aké kompromisy musia v záujme masových (ne)nárokov prijímať a že nejeden vývojár iba ticho závidí pozíciu ľudí CIGC. Preto verím, že čím ďalej tým viac talentovaných ľudí bude odchádzať a zakladať nezávislé spoločnosti na báze crowdfundingu. A aj keď sa touto formou dajú (zatial) ufinancovať prevažne iba menšie projekty, môže to byť jediný spôsob ako vniesť do hier viac kreativity a obnoviť/založiť žánre o ktoré masy nemajú záujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit