Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po shlédnutí videa mám příjemný pocit. Skutečnost, že se jim hra kousala, padala a občas nedělala co má, to skalního fandu neodradí. Oni ty mušky vychytají. Kromě toho, moc se mi líbil start a otevírání hangáru. Zvuk ve hře bude úžasný, když tohle byl jen záznam z konferenčního sálu. Na co se ale těším nejvíc, to bude zážitek s OculusRift. Vzhledem k tomu, že mně tahle hračička nadchla už v prvním DevKitu v demu s vilou, je mi úplně jasný co se mnou udělá SC. No, mají to krásné, už se těším na další drobek z vývoje.
  • Generalmagor
    No do prde*e! Luxus! Už jenom jak si hodil s přilbou mě rozsekalo... Hold, už jsem takovej a už
    jenom takové malé detaily mě dokážou nadchnout *15* nice! Těším se jak svin'
  • Blue.Shark
    Nemůžu si pomoct, ale tuhle hru mám moc rád, i když ji zatím nevlastním a vlastně ani není hotová. Ten zápal, se kterým vývojáři informují komunitu o každé maličkosti, je mi hrozně sympatický. A samozřejmě nelze zapomenout na The Next Great Starship. Každý úspěch Star Citizenu mi vyloženě zvedne náladu.
    • Mě zas zvedne náladu když orgasmus vydržím aspoň 20 minut. Bohužel stává se to málo
      • Ravenshot
        Asi by to chtělo upgradeovat vybavení *3*
  • zatim me to nechava chladnym, nebudu prece jasat jen kvuli tomu ze nejaka legenda se vraci nebo ze je to PC hra, soubojovy video me moc nenatchlo tak uvidime az to bude vic vyladeny.

    ano priznavamse ja bych tam asi takhle neskandoval :D (alespon v tuhle chvily ne)
  • Ravenshot
    Nestačím se divit. Touha některých diskutujících po tom, být středem pozornosti i za cenu vlastního ponižování své svéprávnosti a inteligence je tu bezbřehá. Je zajímavé, jak se diskuze ke hrám vždy stáčejí. Nejdříve se objeví skupina lidí, co normálně vyjadřují svůj názor k danému článku a pak se vždy objeví skupina individialistů (samozřejmě anonymů, jak jinak *5*), kteří začnou odbíhat od tématu a standardně kritizovat celý koncept hry a vše s ní spojené.

    Ono to je s nimi jako s malými dětmi – jak se jim nedostává pozoronosti, tak křičí víc a víc, plácají kraviny a už ani neví, co roupama dělat. Možná, že kdyby se jim nedostávalo !!! žádné !!! pozornosti, tak by z toho brekotu upadly do komatu. Hmm, stálo by to za experiment *2*.
  • Vazne me porad neprestava udivovat, jak nekterym jedincum tezce lezi v zaludku predstava, ze nekoho bavi hrat na necem jinem, nez je samotne. Stejne tak nutkani poplivat vse a vsechny ostatni, kteri nespadaji pod tu "spravnou viru" a znacku.
    Smutne a usmevne zaroven. Nezbyva nez doufat, ze z toho vetsina driv nebo pozdeji vyroste. *1*
  • C-BEAM
    Redakcii: kolko este potrebujete zničených diskusií aby ste pochopili, že je tu treba urobit poriadok ? zrušte anonymné prispievanie, nech ten kto chce normálne diskutovať si založí účet. Ludia s účtom pristupujú k diskusii prevažne o niečo serióznejšie. A potlačte alebo zrušte konečne hodnotenia nech tu okolo toho nie sú zbytočne diskusie, hádky, nech to tu už proste nerobí zlú krv. Toto čo sa tu deje predsa nie je normálne.
    • Zavři hubu čobole. Co si tady do pyče vyskakuješ, vyskakuj si u vás a do nás se nesEer pyčo...
      • C-BEAM
        díky za podporu.
    • Jack1947
      Neblazni! Vzdyt by tady bylo pusta prazdno. Me se to taky moc nelibi (VEskoslav sem tam/... ) ale co no, zejtra jsem prijde nekdo to promazat a zas bude ticho po pesine.

      Neni to snad sranda nekdy? Par pomatencu si zaonanuje ale jinak nic. Zlou krev to nerobi... teda jak komu. Takze asi tak "Mír s vámi všemi i Veskoslavem". *3*
    • Já myslím, že moderátor (třeba i z řad registrovaných uživatelů) by byl lepší než zrušení anonymity, já mám anonymitu rád a ne všichni anonymní diskutéři trolují.
      • Treba Veskoslav. Pak by nejen nadaval do trollu ale rovnou banoval vsechny co maj jinej nazor. *1*
    • Keyz
      To dej dotaz do FC, tam na to odpovídají a je větší šance, že ten dotaz uvidí a když se bude ptát více lide (jako, že se již ptali), tak se možná něco bude dít.
  • Varuji jedince kteří si chtějí přešíst tuto diskusi!
    Až po můj komentář je tohle diskuse s největším počtem vláken, které vůbec nesouvisí s článkem. Drtivá většina je hádání se mezi PC vs konzole a "oduševnělé" provokace za účelem vyvolání hádek.
    Je tu jen několik pokusů někomu rozumně odpovědět na otázku, především ohledně fyzikálních zákonů ve vesmíru.
    Jinak je to fakt hnůj.
    Doufám že nademnou už to bude lepší.
  • Když neumí optimaliovat ať jdou do hajzlu... Na mé 7870XT je už ten blbý hangár nehratelný. To si myslí, že je každej pcčkář magor, aby kupoval karty za 13000KC
    • Tvurci jasne rekli, ze chteji vytahnout z pc hw co to jde, tudiz ohledy na dnesni mid range sestavy opravdu neberou. Navic hra vychazi az za rok a pul, to tady zase bude trochu jiny hw.
      A nemluve o tom, ze kritizovat (ne)optimalizovanost alpha verze hry je hodne ceny nejdementnejsiho postu dne.
    • GTX 590 nejvyšší detaily - bez problému! karta sice byla drahá, ale už je 3 roky stará!

      Jak jsem psal již několikrát - tato hra má být novodobou "Crysis" - určené pro high-endové sestavy.
      • Jak se ma AFR lag a stutter?
        • žádný problém :)

          mám 40-50 FPS, nic se netrhá, vše je synchronizované..
    • Tak hra zatím optimalizovaná příliš není, ale vzhledem k tomu, že hra je cílena na dnešní absolutní high-end a 4K rozlišení, tak bude člověk muset slevit ze svých obvyklých nároků, je to hra, která se nehodí ani na "next-gen" konzole.
      Každopádně hra má vyjít za necelé dva roky, v té době bude dnešní high-end mainstream a 7870 bude lowend.

      Jinak k optimalizaci, optimalizace je o efektivitě, ale i optimalizovaná hra, která vypadá lépe než to, co je dnes běžně dostupné, bude mít větší nároky na HW, než hra, která nevypadá tak dobře. Prostě optimalizují na dnešní a budoucí high-end.
      • Jo jenže nároky ani z daleka neodpovídají vizuální kvalitě. Ten Hangar je graficky jen mírně nadprůměrný a počet fps by v takové uzavřené místnosti měl atakovat klidně i 100FPS. Crysis 3 je zatím úplně někde jinde.
        • 1, hra je teraz tak 1-2 roky pred dokončeným, nie je to ešte ani alfa, tak aká optimalizácia?
          2. hangár teraz nemá implementovaný PBR, vizuálne sa to ešte posunie k lepšiemu
          3. Chris sa netají tým, že chce z HW vyžmýkať maximum, jeho predchádzajúce hry na tom boli podobne. Chápem, že je to nezvyk po tých rokoch, čo sa PC hry museli prispôsobovať konzolám, ale je to tak.
          4. Neviem, čo s tým máš za problém, na mojej postaršej GTX 570 to šlape full HD 40-50 fps na plné detaily...
          • A já na postarším Radeonu 5850 plynule 60FPS v Eyefinity *5*
          • Těch 40-50 ti tak věřím ty trapačku. Tolik nemají lidi ani s 780 TI ty trumbero. To říkej tak Veskoslavovi...
            • To je tak, když si konzolový debílek nechá postavit PC, které sotva zvládne zapnout. Pak se diví, že mu to nejede. Bohužel u PC nestačí jen zasunout cédéčko, aby ti hra jela stejně jako ostatním se stejným HW...
            • A s tou 590 by som hádal, že to hangár zatiaľ nevie využiť :)
            • Skutočne 40-50, ale mám ten najmenší hangár no, to ma nenapadlo... Plus procesor je silné štvorjadro , možno aj to má na to vplyv.
            • Přijde na to, jaký máš hangár a kolik lodí v něm. Se samotnou Aurorou v malém hangáru jsou FPS podstatně lepší než s Constellation a buggy, která výrazně zvětší už tak velký hangár.
            • není to jen o grafice ;-)
            • Tak, kde je pravda?... 590 jsou dvě podtaktované 580ky a máš 40-50 FPS a 570 má taky 40-50 FPS. LOL: Vy kokotii tu lžete.
            • mám starou GTX 590ku a mám taky 40-50 ;-)
        • Však ještě spoustu optimalizací udělají, jednou z nich je přechod na PBR...

          Jinak Crysis 3 na plné detaily má pořád mizerné fps i na nejnovějších grafikách. Každopádně řešit počet fps v pre-alpha verzi hry je poněkud ukvapené. Počkal bych s podobnými soudy minimálně na betu.
          • http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/29296-test-asus-radeon-r9-290x-directcu-ii-oc-hawaii-poradne?start=8
            Mizerné FPS? Naopak ta hra je skvěle optimalizovaná na to jak vypadá. Crytek umí optimalizovat velice, ale velice dobře viz Ryse jak vypadá skvěle na Xboxu.
            • Já neříkám, že není skvěle optimalizovaná, ale je nemožné mít slušných 60 fps bez snížení detailů nebo několika high-end karet.
        • Veskoslav
          100 fps? Ano jde vidět, že jsi "odborník", když ani Crysis 3 v uzavřených prostorách nedosahoval takových hodnot na nejvýkonnějších strojích své doby. A ano Crysis je úplně někde jinde. V historii FPS jako nevyužitý potenciál, kdy z otevřené hry, která definovala novou generaci herní grafiky se udělala průměrná FPS, která otevřenost vyměnila za otevřený koridor a graficky už tolik neohromila jako předchozí 1. díl.
          • Tak za prvé Crysis 3 vypadá několikanásobně lépe v uzavřených mlsnostech a je několikanásobně lépe optimalizovaná. Level desing je také na skvělé úrovni, jediný co hru sráží je krátkost kampaně a plytký příběh, kdyby se těch dvou negativ vyvarovala, mohli jsme se bavit o jedné z nejlepších FPS posledních let. Pokud tě to grafika Crysis 3 neohromí budiž, ale v současnosti není pokročilejší hra na trhu.
            • Rekl Veskoslav, kterej kazdyho kdo nema stejnej nazor nazyva trollem. HAHAAH jak usmevne. Kolik ti je? 8?
            • Veskoslav
              Aha, takže co není podle tebe, tak je špatně a všichni se opičí. Kolik ti je? 10? *7*
            • AI. Zrovna Metro má nulové AI, a to se projevu krásně v té hře, když to hraješ stealth způsobem. Crysis 3 a AI. je na tom lépe než Metro nebo Bioshock, tam je tupost protivníku neskutečná. Jinak působíš na mě jako ovečka, co si někde něco přečetla. Na Crysis 3 byl hate a ty se evidentně opičíš.
            • Veskoslav
              No Crysis vyníká právě ve zpracování exteriérů než interiérů. Ta hra měla potenciál, ale katastrofální kampaň a AI nepřátel z toho udělali hru z výprodejů. Sice je to stále lepší jako CoD a spol, ale i tak hru sice mám ve vlastnictví, ale první díl je co se týče grafiky, příběhu a hry samotné zcela někde jinde. A částečně souhlasím, ale osobně třeba zpracováním některých věcí řadím poslední Metro na C3. A nemůžeš přece předpokládat, že hra ve vývoji bude stejně optimalizovaná jako hra, který už vyšla. To už je z principu nesmysl.
    • Veskoslav
      280X OC naprosto v pořádku (při maximálních detailech cca 35 fps) a nestála 13 000:)
      • Jsem tusil ze budes Amdkid. Mas styl argumentace jak DD. *15*
        • Veskoslav
          Ano a notebook mám s NVidií, aby se tvá argumentace idiota ukázala ještě v lepším světle.
          • Ted jsi mi to nandal. Ale predstava jak si kupujes Amd, protoze je o neco levnejsi a predstavujes si jak mas neco stejnyho za lepsi prachy a nasledne kvicis na forech ze ti neco nefunguje a ze ovladace stoji za prd a ze je spotreba 2x vetsi nez u nvidie me rozesmiva. *15*
            • To je super, neni nad to verit vlastnim blabolum. *5*
            • Veskoslav
              Znova Tě nakrmím. Ano vybírám si podle ceny a poměru cena/výkon. A poněkud jsi zaspal dobu ohledně ovladačů. Ale jo, dál si virtuálně onanuj, když už nic jiného ani neumíš;)
            • Ne, ja rozdeluju na lidi co si neco koupi a dal neresi a na lidi co se sami obelhavaji, aby si obhajili svuj vyber. Prej 10%. Trololol. *15*
            • Veskoslav
              Jak jsi na to hlupáku přišel? Spotřeba je vyšší o 10% než u srovnatelné karty od NVidie, ovladače fungují naprosto normálně. Ale jo, chápu Tě, smutný život, když stále rozděluješ na AMD vs NVidia, PS vs MS, iOS vs Android atd.
        • Veskoslav má ještě daleko do DD. Ten člověk(DD) už je za hranici nějakého mentála.
          • C-BEAM
            dnes sú ľudia hrozne zmlsaní, aký máš CPU ? čo je podľa teba nehratelné ? ako je možné že ludia majú s rovnakou kartou 30+ fps na very high ? aké fps by si očakával od karty ktorá v čase vydania hry bude patriť skôr k tým menej výkonným kartám ? snáď nie 50-60 na max ? či hej ?
            • 456 dalsi z rady jednoduchých lidi. Ani mi te neni lito.
            • Bože jdi do pyče Veskoslave. Si fakt nenápadný magore...
            • 456 udelej screen. Mam prakticky to same, co ty a jede mi to na 30-35 fps. Takze neverim, ze vůbec hru mas.
            • 30 FPS tak ve snu ty slovenský trumbero. Mám tak 20-22. Procesor i5 3,4 a 8 GBDDr3 a 8.1 x64
  • Ten člověk s tím nickem PC reprezentuje inteligenci PCčkáru opravdu hrdě. *1* Musíte být na něho právem hrdí.
    • Si pis. Pochopis az zvladnes vic jak 4 buttony. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit