Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Asi jako hašašíni ve francouzký revoluci *3*
  • ales.smutny
    Určitě? Protože tohle jsem se fakt snažil dohledat a u pinyinu jsem došel víceméně k tomuto, možná džún. Ale nejsem sinolog, moc rád se nechám poučit :)
  • Taky nechci hrát za ninju. A proto se to odehrává v číně kde ninjové nebyli *3*
  • Malleth
    Proboha proč?
  • *Šao Ťün

    (Na špatnou výslovnost jednoho z tvůrců bych se neodkazoval.)
  • Já taky, ubisoft mi to ještě nesplnil i když jednička se tomu blížila. Rád bych si zahrál hru s komplexním příběhem a zajímavými questy zasazeným do světa AC1, který byl nádherný leč obsahově prázdný, nejvíc mě bavila 2jka, doufám, že se tomu unity aspoň přiblíží, protože black flag měl sice zajímavé nápady, ale pro mě naprosto nevhodné zasazení, nevhodná mi přišla i Florencie, dokud jsem si to nezahrál, piráti naopak, tam jsem si říkal že to bude zajímavé, dokud jsem si to nezahrál, to mi sid meiers pirates(remake) přišlo zábavnější
  • BoB.2
    Na tu plošinovku se možná těším trochu víc než na Unity. *1*
  • Když za hašašína, tak v Arábii.
  • Ristoro
    Nesouhlasím. Nechci hrát za ninju, chci hrát za assassina.
  • Hlavni hrdinka zena. Tak vidite ze to jde. TAkze mile deti jake z toho plyne pouceni. Dostatečně dlouho řvěte, nadavejte, manipulujte a vyhrožujte a i takovy moloch jako Ubisfot vas poslechne
  • Unity měla být plošinovka a China měla být plnohodnotná AAA. To je škoda.
  • Malleth
    Ta plošinovka vypadá moc hezky, ale moc dobrá asi nebude když ji jen tak mimochodem oznáměj po bonusových zbraních jako součást season passu.
    Rozhodně bych nečekal něco jako Mark of Ninja. To má hloubku, jaký žádný AC nemůže dosáhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit