Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě se násilí ve hrách líbí...to budu hrat v 35 letech kačera donalda????
    • Tys asi ho nepochopil.Tady nejde o zruseni nasili ve hrach a produkovani her pouze pro deti *1* .
      Jde o to,ze nasili by melo byt podrizeno hre,prostredkem k celkovemu zazitku a ne cilem.U mnoho her je nasili a brutalita dosti samoucelna a zbytecna.
      Jednoduse,mira nasili ve hre by mela byt primerena samotne hre.
  • Mně by zajímali IP adresy těhle diskuzí vsadím se že většina anonymů jsou tentýž člověk který je tu vždy kolem 3tí *15* jinak lidi chtěj vidět nasilí a husárny.Proto vznikají stránky plné těhle věcí a proto jsou jak filmy tak hry mnohem nasilnější než byli.
    • Súhlas, ono neni problém si ani IP-čku zmeniť. toto je nejaký zakomplexovaný sociálne nerozvinutý chudáčik, čo sa nevie uplatniť v reálnom živote, tak sa realizuje tu *4*

      Takých treba ľutovať a nie na nich nadávať...
    • Je rozdil mezi samoucelnym nasilim a nasilim,ktere ma navodit urcite emoce,zazitek.A spousta her ma s timto tak trochu problem.
  • Hm. .. nesouhlasím hry by meli byt jeste vic brutalnejsi .. treba i znasilneni .. ale to by byli zas kecy ..
    OFF:Jsem zvědav na kterou hru ted bude čeština
  • To co jsme mohli vidět v posledních pár letech jasně poukazuje na rostoucí faktor násilí ve hrách.
    • Jo no, takový Doom 1, Doom 2, Blood, Quake, či Unreal, tam nebyla ani kapka krve. *1*
  • něco na tom bude , třeba když sem viděl trajler na novýho splinter cella tak sem nemoh jinak než kroutit hlavou ... jako sam když tam během 10 vteřin podřízne krk asi 15 "teroristům" ?????????????? co to kur*a je ?
    • firebug
      Nejvetsi WTF moment na E3 byla stejne mladicka Lara Croft vytrhavajici nejakemu nestastnikovi ohryzek...
  • No v traileru na Dishonored je to trochu prehanka, ale omlouva ho ta atmosfera. Kdyz z puvodne vesele pijacke pisnicky udelali psycharnu kde mala holka zpiva o podrezavani krku, ty zabery najednou nepusobi samoucelne.

    Hru samotnou omlouva to, ze vetsina veci pujde resit jinak (doufam, jinak nekupuju).
    • Proboha jak samoučelný když někomu prořízneš hrdlo nožem tak je jasný že bude stří*at pořádný množství krve, takový chytráky jako seš ta mám nejradši já teda v dishorned žádný nudný stealth pasáže plnit nebudu. Pěkně to vykosit a né se zbaběle schovávat.
      PS haha proč je slovo stř*kat mezi zakazanými to je cenzor fakt takovej v*l
  • Když zakážou nasíilí ve hrách tak ho budu muset dělat v realnem živote :D
  • x_ander
    Ne že bych s Warrenem Spectorem nesouhlasil, ale přijde mi, že chytá v posledních letech podobný syndrom jako jiný herní velikán, Peter Molyneux - pořád něco prohlašovat, ale o to míň tvořit hry. Epic mickey jsem sice nehrál, ale tak nějak doufám, že se Warren jednou vykašle na Disneyovky a někdy přinese opravdu pořádnou hru, která půjde ve stopách Thiefa a Deus exu...
  • Proč ? u filmu to jako nikomu nevadi...? navic je tady to "PEGI" takže who cares... Už vidím tu střílečku kde místo krve bude lítat peří...
    • Jeste ted si pamatuju jak v Serious Samovi si mohl hrac nastavit hippie mode,kde misto krve letaly kvetinky,mrkve apod *1* .V porovnani s tim byla klasicka krev nuda *1*
  • Ano, nektere hry jsou fakt ujete, ze si tukam na celo. Jak je v clanku napsano...nesmi se to fetisizovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit