Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Prey 2 nevyjde...Bethesda se musí soustředit na opravy Skyrimu... to jí zabere několik let.Tedˇ vážně Prey 2 vypadá na absolutní pecku a pochybuji,že to zruší.
  • misho8723
    Ak je to pravda, tak to to len ukazuje v akej situácií je herný priemysel.. fakt inovatívna, kreatívna hra na obzore, ktorá aj ľudí zaujala a oni ju zrušia.. ale však samozrejme tento rok budeme hrať nový diel CoD, NFS, atď..
    • Kéž bys neměl pravdu *13*...
  • Cyberpunkový sandbox ako bič, MOR na nich, ak ho zrušia *16*
  • MidnighT91
    Tak to by udělaly největší chybu své existence...
  • Luke
    Zakvičel jsem hrůzou jako podřezávané prase, když jsem si zprávu přečetl. Ale pevně doufám/věřím, že je to jen vyvolávání pozornosti. Prey 2 byla na prezentacích v dobrém stavu (rozhodně v lepším než Dishonored) - i když to samozřejmě bylo udělaný na efekt pro novináře. V prezentacích na E3 a na GamesComu se sice ukazoval ten samý gameplay, ale byly v něm patrné změny (jiné řešení situací atp), což je dobrá známka.

    Rušit hru v téhle fázi vývoje je (doufám) naprostá hovadina. Pár věcí, co by to mohly způsobit:
    -komplikace s licencí/podporou id Tech 4 (nutnost překopat to do jiného enginu, prodloužení vývoje = až moc drahé (i když ty bambiliardy ze Skyrimu....)).
    -Human Head Studio se s Bethesdou pohádalo/bylo rozpuštěno a na Prey 2 teď nikdo nemaká.
    -Stránka PS Focus potřebuje zvýšit návštěvnost.
    -Celé Human Head Studio letělo letadlem a sejmuli je ufoni.

    Btw, je teda dost zvláštní, že od konce minulého roku se na Prey 2 fanpage na Facebooku neobjevil ani chlup novinek. A kdyby to fakt zrušili, tak Kickstarter, ne? :)
    • Take jsem se lekl. Urcite to bude ten samy pripad jako s DOOM 4 jak uz jsem psal v obecnych pred vydanim clanku.
      Drby o zruseni docasne zvysily zajem o hru a Bethesda take ze zacatku odpovidala "bez komentare a pozdeji drby o zruseni poprela.

      Bylo by silenstvi rusit hru, ktera byla vyvijena od roku 2006 a je uz v podstate hotova a i kdyby ji vydali v tomhle stavu (ke konci roku 2011 bylo hotove cele mesto a spousta misi), lide by ji koupili.
      S licenci i podporou by to melo byt OK, protoze skupina, pod kterou Bethsoft patri, licenci vlastni a ma k dispozici lidi, kteri engine vyvinuli.

      Tak snad uz brzy vyjde a neprotahnou zase vyvoj.
      • Black_Hand
        tak nejak...ale taky jsem znervoznel.
    • Kikstarter takhle velký projekt neutáhne. :(
  • janchor
    Fuckity fuckity fuck fuck fuck.
    • janchor
      (tento příspěvek obsahuje nevhodné výrazy a jeho autor je čuně, sezení na hrachu +1 den)
      • Na hrach se nesedí, na hrach se klečí *3*
        • smejki
          alternativní tresty *3*
          • Grifus
            Tak tim padem stat na malickach ruky!
  • Blbost. Prey 2 způsobil takovej humbuk, že si ho Bethesda zrušit nedovolí. Už teď je to komerčně úspěšnej titul.
  • Pokud to zruší, tak si zruší zákazníka, poněvadž mě teď nic jinýho od nich nezajímá. No uvidíme.
  • Paul_cz
    No na Dishonored, přeci.

    ..taky od Bethesdy.

    *chuckle*
    • Nevím jak u Prey 2, ale dishonored bethesda jenom vydává.
      • Jenom vydava nebo hlavne financuje?
        • Vydavatelé většinou hlavně financují :).
      • Raziel_cz
        Prey 2 taky.
        • Aha díky.
  • Ani se nedivím už od začátku co jsem viděl záběry tak mi to přišlo moc dobrý aby to někdo udělal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit