Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt že v HR se s tabulizovanýma věcma moc nemažou. Všude se cenzůruje kouření jak to jde, ale v HR pálí skoro až nezdravě moc lidí. :) Sám sem kuřák tak klid. K Leticii (nebo jak se jmenuje). Boha jeho to snad ne. Jak už tu někdo psal, s tím rasizmem mě "správná společnost" už taky pěkně štve. Copak nikdo nevidí, že žačíná být čím dál tím víc naruby? Kdo je menšina a kdo většina? Kór v Americe s černošskym (myslím že je, neberte to offenzivně) prezidentem? "Bílejch" je čím dál tím míň. P.S.: Nejsem rasista i když jistou skupinu lidí nemám rád a všichni tušíte správně jakou mám na mysli.
  • filias
    a. Na bulvární článek, bulvární rekace
    b. Opravdu bych nečekal, že Deus Ex bude někdo obviňovat z rasismu
    c. Spíš bych čekal odpor protitabákových a protialkoholických sdružení. Hlavní hrdina kouří a chlastá. A vy můžete v klidu taky, protože náhradní orgány jsou nadosah *3*
  • janchor
    Načtěte si něco o historii přístupu sociálek, interní směrnice, procenta ve zvláštních školách, atd.

    A probůh, jde o historickou záležitost, která se po revoluci teprve pomalu narovnává. Kolik jste měli na základce romskejch spolužáků (kdy, před pěti, deseti, dvaceti lety? to jde x generací nazpátek) je v rámci celý tý situace opravdu irelevantní.
  • Možná sem asi jedinej, ale nepřipomíná vám ten hlas trochu jako dialekt Grove Street Family ze San Andrease...mě teda v některejch okamžicích jo :) jinak nwm co je na tom rasistickýho nebo jinak urážejícího
  • Uz to stim rasismem trochu prehanej. Hlavne ze u nas lezi uz druhej mladej clovek ve spitalu v kritickym stavu (dostal zeleznou tyci po hlave). A nikde ani zminka, porad je budou kryt tu mensinu.
  • Hairy_Ass
    Nějak jsem si nevšiml, že by se všichni lifrovali do zvláštních škol. Naopak byli s námi v ZŠ, většina sice nedokončila ani první třídu, ale pár jich zůstalo. Ti postupně odpadali, a co vím, tak z celého mého ročníku 9. třídu dokončil jen jeden.
  • Ono hry u kterých se musíš občas zastavit a zamyslet takový blockbustery nejsou, což nemyslím nijak zle samozřejmě, u toho BO se třeba víc lidí spálilo, ale je to zažitější serie tak to koupili prostě juhůů, další CoD a vyšel z toho takovej šmejd náročnej :D DE asi tak známá a zajímavá není
  • A hlavní hrdina kouří a pije. A jsou tam prostitutky. To by tu hru raději měli rovnou stáhnout z prodeje... :) Včera jsem to dohrál, opravdu pecka! Dobře utracený prachy! Akorát trošku lituju vývojářů, že nedostanou zpátky tolik peněz, kolik by si zasloužili... Spousta lidí si to hezky opirátí a o nic vlastně nepřijdou, protože hra nemá MP. A braky typu Black Ops (pozor, jsem velkej fanda CoD her, ale tahle mi fakt nesedla, ani SP, ani MP) vydělávaj stamiliony dolarů.. :/ *16*
  • vsade boli biely - myslim v hre aby sa aj tu neobjavil nejaky aktivista co chyta za slovicka :D
  • Zastřelit a použít na kompost .
  • Nie tak kulture ako blbosti :D v USA su schopni spravit rasizmus z vsetkeho mozneho takze toto je len niekoho ubohy pokus dostat sa do telky ci na sud a pokusit sa vydrbat prachy z vyrobcov :D a po pravde najlepsie by bolo xD keby vsade boli biely to by ziadny blby aktivista neotvaral hubu ...
  • Humanismus != politická korektnost v nadhledu na rasy a podobně, trdlo, neopakuj všechno co slyšíš v televizi. Bez humanismu by byla společnost na uplně jiné úrovni, než je dnes, za rozvojem v medicíně, lidských svobod a právní a sociální ochraně stojí hlavně směr humanismu protože ten právě neříká, že budeme chránit jen černý boháče, ale že se bude pečovat o všechny lidi stejně.
    Samozřejmě, dnes je in být tvrdej. Tak vyhodíme humanismus a pujdeme vystřílet nějaký hispánce. Fak da system, bitch! *5*
    Pokud sis toho ještě nevšiml, tak na takových mini kauzách se živí malé "lidská práva chránící" organizace, které potřebuji nějak získat lidi pro chechtáčky, potom se z toho živí pochybné media jako Fox News a konec hada jsou různé magaziny, bulváry a podobně, které to nafukují. No a z ocásku vylezou lidi, co z toho dělají úžasný závěry! :D
  • Ataker
    Je to čistě ze zkušenosti, když mému bratrovi lezli na zahradu přes plot a kradli zeleninu... to by se ještě dalo, ale že si chodí po dvoře, jak chcou a ty dojdeš domů, když se tam zrvona promenádují, tak to je moc... samozřejmě hned policajty volal a co bylo dál máš napsané nahoře...
  • To sis vymyslel nebo slyšel od těch holohlavých pánů jak kážou o čechách čechům? Protože postup od policie je vždy stejný, pokud bude černej říkat, že je policajt rasista a bílej říkat, že "má svá práva", pořád bude policajt klást stejné otázky a zabraňovat hádce. Už jenom kdyby ti holohlaví páni přemýšleli, tak by věděli, že kdyby se pak policajt vyptával jen bílýho, zná jen jednu půlku příběhu, že ano. *15*
  • Obama je ale mulat*3* Na to sa čato z nejakého dôvodu zabúda
  • Pokud vím,tak v DEHR jsou i bezdomovci bílí :D nechápu co řešej...když je to ve filmu nikomu to nevadí :D ale ve hře se můžou pos**t
  • Kdyz lidi taky videj jen ty extremy...
  • Ataker
    Když se policajt vloží do hádky mezi bílým a cigánem a klade otázky cigánovi, tak cigán má odpověď pro fízla hned "si rasista!" pak už je na řadě jen bílý. :) Nj tento stát stojí za jedno velké...
  • Kori
    Já bych na ně šel stejnou cestou a ohradil se, že tohle je přirozený přízvuk té ženy, jež dělala Voice-over, a jak mohou takhle rasisticky soudit její hlas...
  • Z části souhlasím, ale nějak si nepamatuju, kdy že to všechny cikány dávali automaticky do zvláštních škol. U nás jich taky bylo několik, ale dost navtěvovalo normální základku. Ono když v 5 letech neuměl kluk říct jiný slovo, než "šáša" a dorozumíval se jen podle toho, jakým tónem ono "slovo" použil, tak se není čemu divit. Kálení na chodbě a některý další móresy asi taky nebudou otázkou vzdělání. Mám je přes ulici, dlouholetej kamarád s nima sdílí panelák. Jedna jediná slušná rodina se tam najde. Ten problém podle mě nevytvořila JENOM bílá společnost. Oni takoví z velký části prostě jsou, bílá společnost je v tom více méně podporuje. Tedy naši předposraní politici a jejich naprostá "korektnost" a systém sociálních podpor. Ale to sem skutečně nepatří. Jen že mi to nějak nesedlo na to, co mám, bohužel, možnost dlouhodobě pozorovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit