Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    uz som stiahol cez torrent, uzasne spravena hra ten pocit zo strelby ,ulohy tak isto ziadne jednotvarne no je to len demo , a tiez si myslim ze sledovat ako sa niekomu lebka rozpadne po 100x prestane byt zabava, snad sa to spomalenie bude dat aj vypnut nech sa to stale neukazuje ...zatial hodnotim 8.5 :)
    • Alex81
      Takže? Chlapci dávají 3 hvězdičky z pěti a děvčata jenom dvě?
  • Pozor spojenci v skutočnosti mali misiu kde chceli zabiť Hitlera. Trvala niekoľko týždňov, kým sa dostali do jeho blízkosti, vysledovali jeho presné zvyky a trasu rannej prechádzky. Ale nakoniec bola cela misia zastavena zrušená, aby nebol pre ľudí ako mučeník.
    • zajimavý
      nemáš o tom nejaky text?
  • Cituji: "Jde o misi speciálně upravenou pro účely dema". Co je tohle za nesmyslný vynález? Demo má snad sloužit k vyzkoušení hry před koupí. Co mi asi tak dá vyšperkovaný demo, když hra samotná bude logicky horší? Sami vývojáři nás tlačí k tomu, abychom před útratou našich pěněz za jejích dílo, ono dílo nejprvě ilegálně získali a vyzkoušeli...
    • Ty seš ale negativní. Prostě demo obsahuje misi která ve hře nebude nebo bude jiná. Tohle neni poprvé tak z toho nedělej takovou vědu.
    • A neni tim spis treba mysleno, ze tahle mise v plne hre neni nebo probiha jinak? Viz. Mafia 2 demo
  • Eh, teda nevim, ale Spojenci zamerne NEUTOCILI na Adu, protoze nikdo jiny nenicil Nemeckou armadu tak dobre, jako on...
    • Walldstein
      Doplň si vzdělání a pak plácej. Spojenci sami připravili několik atentátů, které se z nejrůznějších příčin neuskutečnili. Důvod byl většinou jeden, nebyli schopni říct že mise má více jak 20% naději na úspěch. Jediná operace, která měla asi 80% naději na úspěch byla smetena ze stolu z důvodu, že by se jednalo o sebevražednou misi (doslova, neměli ho jak a kde vyzvednout) pro nejlepšího odstřelovače kterého západní spojenci měli navíc později ztratili i kontakt s odbojem což znamenalo konec této operace. Sniper měl Adolfa odstřelit přímo na Orlím hnízdě či v jeho okolí, záleželo by na něm. Byly dokonce v kontaktu s odbojem takže měli v ruce přesné mapy okolí i celého hnízda a hlavně měli na mapách vyznačený trasy a časy hlídek... Takže o atentátu se u spojenců (alespoň západních) uvažovalo prakticky celou válku!
      • On si vzdělání doplňovat nemusí protože má pravdu. Někdy od roku 1944 se upustilo od atentátů právě z důvodu že jeho rozhodnutí předem vedla k porážce. On nebyl jediný kdo by dokázal vést armádu. Na jeho místo by se dostal schopnější člověk a válka by klidně mohla trvat ještě o půl roku déle.
        • Ale tu splietate dva na tri. Keby bolo keby, to sú mi historické analýzy...

          A čo keby Goering hneď bežal ku Churchillovi požiadať o mier a ten by súhlasil, lebo Stalina v Európe nechcel? A čo keby sa nacistom podarilo naklonovať dinosaury, ktoré by zožrali celú červenú armádu? *7*

          Inak rád by som konečne videl nejakú hru, kde by finálna misia bola v bielom dome a končila by odstrelením Busha. A keby sa v bonusovej misii dal navštíviť istý zámoček neďaleko Ženevy, hmm. *1*
          • Nedoplňuješ si informace a potom tu brečíš jako malé děcko. Pokud pro tebe nic neznamenají výpovědi lidí kteří se na tom podíleli a ihned napíšeš že jsou to výmysli tak je mi tě líto. Nevim kde na netu najdeš to co jsem já viděl kdo hledá ten najde. Já ti to hledat nebudu už jsem to viděl a vnucovat ti to nebudu. Snaž se taky trochu sám. Takhle ty se chováš ke každému kdo ví něco co ty ne?
          • Co takhle že by jsi třeba víc sledoval dokumenty co dávají různé televize. Samotní angláni jich udělali celkem dost. Těžko ti tady vypíšu kde to máš hledat když jsou to informace které jsem nasbíral za několik let po shlédnutí desítek válečných dokumentů. Když už se tu chceš něčím ohánět aspoň si podle toho doplň informace já tu nejsem od toho abych ti to usnadňoval.
            • Choď radšej zbierať ďalšie vedomosti ty dokumentarista. A nie že to budeš niekomu uľahčovať a podáš zdroje tých tvojich vývýmyslov. *15*

              Predpokladám, že tento dokument máš už napozeraný, ale ak nie, tak nepochybujem o tom, že vo všetkom vyhovie tvojim záujmom a nárokom :

              http://www.history.com/shows/ancient-aliens
            • Už aby jsi šel o dům dál když na to nemáš.
            • Aha, takže ty si videl dokument. Samozrejme mi nepovieš aký a nebudeš mi uľahčovať prácu, aby som sa takto jednoducho nedostal k vedomostiam, ktoré si si ty budoval desať rokov pozeraním tých dokumentov - aj od anglánov. *7*
              Dokument, kde dôstojníci spojeneckých rozviedok rozprávali o plánoch na atentát na Hitlera - hoci o tom neexistujú žiadne záznamy a zdroje. Zvláštne, že o operácii, ktorú som spomenul, je zdrojov dosť - a dokonca ide o digitalizované primárne pramene.

              Ale v tomto nemá zmysel pokračovať. Snažil som do tejto diskusie vniesť trochu faktov a vyvrátiť tie špekulácie a výmysly, ktoré ste tu ty a tvoji kolegovia "sledujúci dokumenty" vyplodili. Či som uspel alebo nie, nemám už dôvod pokračovať, pretože žiaden z tvojich argumentov nie je ničím podložený. A reagovať na tvoje osobné dojmy a názory je skutočne strata času.
            • Pokud někdo natočí dokument ve kterém se objevují skuteční lidé kteří se podíleli za války na tom co jsem psal nemam důvod jim nevěřit. Já jsem taky nečekal nic jiného než že se budeš snažit shazovat mé zdroje jak ubohé. Vymysli si příště něco lepšího. Pokud nemáš na to aby jsi smysluplně pokračoval v diskuzi tak toho raději nech.
            • *7*
              Inými slovami, nijaké zdroje nemáš. Nie som prekvapený, také niečo som čakal - ono totiž takéto zdroje neexistujú. Nie žeby sa dali nejaké dokumenty, čo "dávajú rôzne televízie" (hlavne "angláni") dali považovať za dôveryhodné zdroje historických faktov, nato sú trochu iné pramene. *15*

              A hovoriť, že spojenci nikdy nerealizovali operácie na odstránenie Hitlera preto, lebo robil zlé rozhodnutia a báli sa, že ho nahradí niekto schopnejší, je rovnaká špekulácia ako to, že sa báli, že z neho atentátom urobia mučeníka apod.
          • Tohle jsou ale fakta o která se opírala Anglie i USA. Jestli je ti to k smíchu tvůj problém.
            • Vypisuješ tu špekulácie, ktoré nie sú podložené žiadnymi zdrojmi a podávaš to ako fakty.

              Ja som uviedol jedinú známu operáciu spojencov na odstránenie Hitlera - Foxley (pokojne si to daj do googlu, obrázky, hneď prvý, tam si to prelistuj, na national archives si dokonca môžeš objednať aj cd s dokumentami). Keďže hovoríš, že existovali aj ďalšie čo ostali na papieri - tak mi ukáž tie "papiere."

              A Foxley bola "zrušená" preto, lebo Hitler sa po návrate do Berlína už nikdy nevrátil do Orlieho hniezda.

              Opätovne ťa vyzývam, aby si mi ukázal nejaké zdroje, z čoho to čerpáš.
            • To co ty označuješ za spekulace tak s tím pracovala Anglie. Jistě že se ve 44 vědělo že německo prohrává otázka ale byla jak dlouho bude válka trvat to je to o co tu šlo. Nebylo žádné tajemství koho má Hitler pod sebou a co ti lidé umí nebo chtějí. Spojenci těch atentátů připravovali celkem dost ale většina zůstala jen na papíře. A to proč žádný nebyl uskutečněn jsem ti napsal snad jasně.
            • "nekdy od roku 1944 sa upustilo"
              V 44tom SOE začala prípravu na Foxley.
              "z duvodu, že jeho rozhodnutí vedla k porážce..."
              - špekulácia
              - v 44tom už všetko viedlo k porážke Nemecka tak ako tak
              "na jeho misto by se dostal schopnejší človek"
              - špekulácia
              - ak by to bol Goering, tak *15*, a taký Doenitz by asi rovno bežal k Churchillovi žiadať o (separátny) mier a vojna mohla trvať o pol roka kratšie - takže vidíš, že vymýšľať špekulácie sa dá aj opačným smerom

              Samozrejme to, že spojenci sami pripravili niekoľko atentátov je nezmysel (podľa zdrojov, ktoré máme k dispozícii) - a to, že ich odradil fakt, žeby išlo o samovražednú misiu je detská naivita. Sám Churchill v 40tom zakázal RAF brániť Coventry len preto, že existovala možnosť na prezradenie, že majú enigmu. 600 mŕtvych cez noc.
            • Co takhle nejdřív číst na co reaguješ. Jen jsi napsal znova to co já před hodinou.
            • Fakty sú také, že jediný plán na odstránenie Hitlera zo strany spojencov (z vlastných radov bolo pokusov o atentát asi 40) bola britská op. Foxley. Tá bola započatá až r. 1944, pričom priamo u spojencov boli veľké rozpory, či v nej pokračovať. V 45-tom bola nakoniec odložená, nikdy nebola vykonaná nijaká akcia.

              Ak máš nejaké iné informácia, prosím uveď zdroj, rád sa poučím.
      • Alex81
        Asi nejzábavnější je: "Téhož roku umístil neznámý zklamaný příslušník SS bombu na řečnické tribuně berlínského Sportpalastu. Krátce před odpálením musel z rozčilení vyhledat toaletu, kde ho omylem zamkli až do konce Hitlerova projevu. Bomba odpálena nebyla."
    • Velmi recht uubergrupenfuhrer *15*
  • Zkoušel jsem demo na psku a přišlo mi to takový....špatný. Docela hezky rozpohybovaný, ale demo byl jen koridor ze kterýho nešlo uhnout a nejlepší a nejsnažší cesta byla prostě všechno vystřílet sniperkou. Čekal bych, že to bude víc o tom se někam nepozorovaně dostat , tam nastražit past a jednou ranou poslat officira k zemi a zase zmizet. Větší simulátor snipera je i Battlefield.
    • prudislav
      zkus si to nastavit na nejtěžší obtížnost (zapnout fyziku a balistiku)
      • To nezmení herní principy...jen to sniperování je težší, protože navíc musíš řešit vítr. Ale tak jen nenadsazuješ, ale míříš trošku stranou dle ukazatele větru. Je to tam polovičatě jako všechno. Někomu to může vyhovovat, mě tyhle hry na půl cesty nebavěj.
  • Nons3nse
    Už od rána sa to snažím stiahnuť...
    "Servery služby Steam jsou nyní příliš vytížené..." *16*
    • Mne to zahlasilo servers busy try later, ale ked som to hned dal znova tahat tak to okamzite ficalo par MB/s. Cudne. Mozes skusit zmenit download location, mne sa osvedcila Russia-Central.
    • A co jsem tak zkousel, tak se to tyka pouze dema Sniper Elite. Cokoli jineho jde stahnout bez problemu. Takze ani zmena regionu nic neresi.
  • Tak Steam sice nějak nejde,ale už stahuju přes torrent :-)
  • A ja myslel ze uz je mrtvej...
  • "exkluzivní multiplayerový mód Team Deathmatch" *1* *1*
    • PreidaQ
      Ohavně vytrhnuto z kontextu. *13*
    • Trol.diskuzni
      Dobrý pokus. *3*
  • Trol.diskuzni
    Breivik chtěl expremiérce demonstrativně uříznout hlavu

    "Přiznal, že se na útoky připravoval pomocí počítačových her World of Warcraft, kterou hrál celý rok, a Call of Duty: Modern Warfare. Označil je za simulátory války "používané všemi armádami světa". Podle něj je jejich hlavním cílem získat zkušenosti, jak bude člověk jednat."

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/265235-breivik-chtel-expremierce-demonstrativne-uriznout-hlavu.html
    • Alex81
      WoW hrál proto aby si každej řekl po(s s háčkem)uk a nechal ho být. A pokud CoD označí za simulátor války, tak to vážně nemá v hlavě v pořádku.
      • Von zabije 63 lidi, nebo kolik, ale nema to v hlave v poradku, protoze oznacil COD za simulator valky *15*
        • Alex81
          Tady jsme na serveru o hrách. Takže se vyjadřuji jen k herním souvislostem tohohle případu. A hlavně jsem čech, tedy milovník černého humoru:-) Ne nadarmo nám Goebbels říkal "Smějící se bestie"
          • No, to je taky hezka autorita k citaci :)
            • jinak na eportalu taky diskutuje uživatel smějicí se bestie takže další analogie
    • Otravuj jinde.
      • Trol.diskuzni
        Tohle jsem tady postnul jako zajímavost...

        A ne, nevyhovím ti. *3*
        • setkání templářu v londyně ajajaj možná budeme v assasins creed 15 zastavovat templáře brevika *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit