Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "Tak to už jsem v koncích sil,
    bez helmy bych prorazil,"
    truchlivě se mračil,
    když přilbou svěrač tlačil.
    Herr Doktor se diví malinko:
    "Máte chlapce s knírkem, maminko!"
  • Alex81
    Asi nejzábavnější je: "Téhož roku umístil neznámý zklamaný příslušník SS bombu na řečnické tribuně berlínského Sportpalastu. Krátce před odpálením musel z rozčilení vyhledat toaletu, kde ho omylem zamkli až do konce Hitlerova projevu. Bomba odpálena nebyla."
  • michaliuz18
    uz som stiahol cez torrent, uzasne spravena hra ten pocit zo strelby ,ulohy tak isto ziadne jednotvarne no je to len demo , a tiez si myslim ze sledovat ako sa niekomu lebka rozpadne po 100x prestane byt zabava, snad sa to spomalenie bude dat aj vypnut nech sa to stale neukazuje ...zatial hodnotim 8.5 :)
  • Walldstein
    Doplň si vzdělání a pak plácej. Spojenci sami připravili několik atentátů, které se z nejrůznějších příčin neuskutečnili. Důvod byl většinou jeden, nebyli schopni říct že mise má více jak 20% naději na úspěch. Jediná operace, která měla asi 80% naději na úspěch byla smetena ze stolu z důvodu, že by se jednalo o sebevražednou misi (doslova, neměli ho jak a kde vyzvednout) pro nejlepšího odstřelovače kterého západní spojenci měli navíc později ztratili i kontakt s odbojem což znamenalo konec této operace. Sniper měl Adolfa odstřelit přímo na Orlím hnízdě či v jeho okolí, záleželo by na něm. Byly dokonce v kontaktu s odbojem takže měli v ruce přesné mapy okolí i celého hnízda a hlavně měli na mapách vyznačený trasy a časy hlídek... Takže o atentátu se u spojenců (alespoň západních) uvažovalo prakticky celou válku!
  • A neni tim spis treba mysleno, ze tahle mise v plne hre neni nebo probiha jinak? Viz. Mafia 2 demo
  • Pozor spojenci v skutočnosti mali misiu kde chceli zabiť Hitlera. Trvala niekoľko týždňov, kým sa dostali do jeho blízkosti, vysledovali jeho presné zvyky a trasu rannej prechádzky. Ale nakoniec bola cela misia zastavena zrušená, aby nebol pre ľudí ako mučeník.
  • To nezmení herní principy...jen to sniperování je težší, protože navíc musíš řešit vítr. Ale tak jen nenadsazuješ, ale míříš trošku stranou dle ukazatele větru. Je to tam polovičatě jako všechno. Někomu to může vyhovovat, mě tyhle hry na půl cesty nebavěj.
  • Cituji: "Jde o misi speciálně upravenou pro účely dema". Co je tohle za nesmyslný vynález? Demo má snad sloužit k vyzkoušení hry před koupí. Co mi asi tak dá vyšperkovaný demo, když hra samotná bude logicky horší? Sami vývojáři nás tlačí k tomu, abychom před útratou našich pěněz za jejích dílo, ono dílo nejprvě ilegálně získali a vyzkoušeli...
  • Velmi recht uubergrupenfuhrer *15*
  • prudislav
    zkus si to nastavit na nejtěžší obtížnost (zapnout fyziku a balistiku)
  • setkání templářu v londyně ajajaj možná budeme v assasins creed 15 zastavovat templáře brevika *1* *1*
  • jinak na eportalu taky diskutuje uživatel smějicí se bestie takže další analogie
  • Eh, teda nevim, ale Spojenci zamerne NEUTOCILI na Adu, protoze nikdo jiny nenicil Nemeckou armadu tak dobre, jako on...
  • Tak to uz sem v koncich *1*
  • MickeyMutant
    v důsledku té srážky v jeteli
    přišel na svět prdelí
  • PreidaQ
    Ohavně vytrhnuto z kontextu. *13*
  • Zkoušel jsem demo na psku a přišlo mi to takový....špatný. Docela hezky rozpohybovaný, ale demo byl jen koridor ze kterýho nešlo uhnout a nejlepší a nejsnažší cesta byla prostě všechno vystřílet sniperkou. Čekal bych, že to bude víc o tom se někam nepozorovaně dostat , tam nastražit past a jednou ranou poslat officira k zemi a zase zmizet. Větší simulátor snipera je i Battlefield.
  • No, to je taky hezka autorita k citaci :)
  • Nons3nse
    Už od rána sa to snažím stiahnuť...
    "Servery služby Steam jsou nyní příliš vytížené..." *16*
  • Tak Steam sice nějak nejde,ale už stahuju přes torrent :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit