Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to dohrál. Kratší hra, ale je super. Bavila mě trochu víc než Pillars of Eternity, ale ve článku se píše, že jste poskokem zla a bla bla bla. Ale experimentálně jsem zkusil se dát na stranu dobra a porazit zlo, u kterého začínate a kupodivu to šlo, fakt jsem čuměl.
  • proč to neudelali 3d jako Diablo 3? aha nízkonakladova rychle hotová hra. tak když je to 2d a vyvíjeli to pár mesícu melo by se to logicky prodávat za poloviční cenu...
    Jinak na hrách od obsidianu mi vadí grafomanie (tuny zbytečného textu). A to jsem fanoušek rpg. Hrál jsem fallout 2 i Morrowind a nepamatuju si že bych si pripadal že čtu knihu... *7*
    • Fordzy
      Si přečti všechny knížky ve Skyrimu a pak mluv něco o grafomanii. :D Právě v Obsidianu pracují ti nejlepší scénáristé z herní branže a ví jak se mají psát kvalitní dialogy. Ale tobě asi více vyhovuje styl ala Fallout 4. *6*
    • tak to nejsi fanoušek rpg
      • Však Bob je maximálně tak d*ment.
  • Co všechno hra nabízí, kromě soubojů a dialogů? Nějaký propracovaný crafting, správu vlastního sídla a jeho obranu nebo něco podobného? Pokud jsem to v článku přehlédl, tak se omlouvám.
    • Morraw
      Jo je tam jakési vylepšování věží (Spires), co ti dají bonusy. Podobně jako PoE. Taky tam je určitá forma dobývání. Hlavní předností je dělani rozhodnutí, které ovlivňují dění ve hře.
      • Díky. Nerad bych rozehrával hru, kde je jedinou náplní střídání soubojů a rozhovorů.
        • souboju a dialogu je tam tolik, ze ikdyz tam jsou i ostatni veci, tak ti to porad bude pripadat jako stridani souboju a dialogu
          • Tyranny jsem ještě nehrál (a vlastně ani Pillars, jsa čerstvým otcem), ale vždycky jsem měl pocit, že v klasických rpg nad souboji a dialogy zdaleka, zdaleka převládá čekání na to, až družina někam dojde. (Střídané zoufáním nad tím, že zrovna glass canon obchází skálu / budovu / propast / jezero / cokoliv opačnou stranou a nevyhnutelně narazí na tlupu goblinů právě v okamžiku, kdy si toho všimnete...)

            Na druhou stranu, vedle velkolepých (západních) "roleplayů" přelomu devadesátek a nového tisíciletí každá další hra tiše bledne závistí a sedí v koutě na hrachu. Ale jo, dialogy a souboje...

            jsou nenahraditelné *3*
            • Dialogy a souboje jako ve stolním RPG. Jinak ty šipky u kraje obrazovky jsou docela dobrá věc.
        • Morraw
          Jestli tě zajímá více před koupí, tak doporučuji pročíst blog https://blog.tyrannygame.com/. Jsou tam vysvětleny základní koncepty hry.
  • Graficka stylizace predevsim postav je pro me zklamanim. Dale protezovani hrani za partu mi vadi, jeliko jsem chtel hrat pouze s jednou postavou. Pribeh dobry, ale role me postavy v nem mi nesedi. Chtel jsem byt jen radovy vojak. Bohuzel to nejde, musite byt vudce. Rozvoj postavy mi prijde zjednoduseny (pravdepodobne zpusobeno rychlym vyvojem hry).
    • Morraw
      Řadový voják by měl menší vliv na svět kolem sebe. V podstatě by jen musel plnit příkazy Fatebindera nebo Archona.
    • ked chces hrat za jednu postavu, hraj Elder scrolls, Witcher, Dead Space, a milion dalsich arkad

      Obsidian robi hry kde manazujes partie,, co je na tom nepochopitelne?
      • Myslíš Alpha Protocol nebo New Vegas? Warpstone dělá s mozkem hrozný věci *3*
  • koukam vsichni pari jak zbesili, nikdo nic nepise
    • kulhy_parici_spici
      Prvně musím dohrát PoE s datadiskama, jinak bych musel dělat dřepy za nákup. ;)
    • nieje zatial co dodat, dostanem sa k tomu az cez vikend
      • Morraw
        Já to lehce rozehraju a pak asi možná počkám a zjístím si, jestli tam nejsou nějaké větší bugy. U PoE jsem po 40h začínal znova a ještě čekal na asi třetí patch.
        • to je inac dobra pripomienka, tiez som PoE asi 4x zacinal, kvoli patchom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit