Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GS je free expansion, takže ne, nemusí se za ně platit ty brepto.
  • Walldstein
    ehm...Ten trailer je vlastně jen zjednodušená předělávka filmových bitev..
  • fizola
    A ty čo boli niekedy subscribery (prefered) tak 14.1.2014
  • Mount and Blade si dám líbit. Chivalry ani Roses mě moc nezaujal. Naštěstí někteří nadšencí umí zakomponovat nové pohyby. Nebo poladit reálnost. Takže se není třeba bát.
  • Black_Hand
    no tak pokud chces zajimavy melee soubojovy system tak mas samozrejme chivalry, war of the roses, pripadne mount & blade.
  • Nemůžu posoudit, když jsem se ke Star Wars hrám dostal po dlouhé době, dal jsem přednost tehdy horké novince Academy před Outcastem. Ale brzy to napravím :) Doufám, že se takový systém zase někde dostane. Byla by to škoda, kdyby ne.
  • bum bum, tradá - Star Wars, smích .... ne takhle fakt ne .... už dlouho mne žádný trailer, natož hra neznechutili tak, že jsem se musel smát

    Snad filmy od Disneyho dopadnou lépe ..
  • JA CHCI HRU JAKO BYL X-WING (1993) nebo X-WING: ALLIANCE :(((

    Proč za všechny ty roky nic neudělali *13*
  • XorxoxTalarius
    Platit nemusis, pro ty kteri nejsou subscriberi to bude uvolneno 4.2.2014 ;)
  • Lawliet
    Vylepšování a kupování lodí v rámci formování nějakých struktur a fungování v nich, bych skoro jako role play bral.
  • http://www.swgemu.com/forums/index.php hratelne to je a populace kolem 1500-2000 lidi online
  • walltar
    V realistických hrách se nikdo s ovládáním letounu nepere ... zachvíli se to naučíš a je to mnohem záživnější. Navíc 16 hráčů mě příjde celkem nic moc.
  • walltar
    Někdy v budoucnu se tomu možná přiblíží, ale nikdy to nebude RPG.
  • ze to bude arkadove je jen dobre si myslim..bitvy v tolika hracich musi byt intenzivni a ne se prat s ovladanim letounu
  • mno to co je ve SW:TOR urcite neni jako War Thunder treba..mapy jsou male,ovladani spatne-celkeove velmi zmatene.Jako moc jsem toho neodehral ale pocit zabavy jako u letadel se rozhodne nedostavil..takze doufam v tohle
  • Shania
    Vymenit bozi soubojovy system za ten ze Zaklinace 1? Ty jsi se zblaznil:) Navic je to uplne jiny typ hry.
  • Modifikace pro Jedi Academy - MOVIE BATTLES 2 - mnohem lepší než originální hra :)
  • Lawliet
    Na tom přesném principu by mělo fungovat SC ne?
  • Black_Hand
    tak puvodni jedi outcast mel podle me lepsi, protoze tam fungovalo kryti nejenom tak, ze kdyz jsi uspel, tak ti neubyl zivot, ale mec ani neprosel cilem. jedi academy melo spoustu super pohybu, ale kvuli nim rezignovali na vykryvani a lightsaber tancuje skrz clipuje skrz protivniky, i kdyz bylo vykryto.
  • Jedi Academy už měl dobrý soubojový systém. Dodnes jeden z nejlepších. A u Zaklínače 1 to platí taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit