Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak Jedi academy s dobrým soubojovým systém jako třeba v zaklínači 1 + unreal engine 4 + návrat hlavních postav a hned by to bylo veselejší
  • Z nějakého důvodu to nikdo moc nezmiňuje.. ale Já bych si strašně rád dal Jedi Academy v novém hávu. Mě prostě přijde škoda, když má člověk lighsabery tak s nima bojovat v nějakém tahovém či jiném než real time combatu. To pak ty lighsabery ztrácí trochu smysl... Chtěl bych zase hru kde bude dual-lightsaber a bude to akční a budu tam moc skákat a sekat jak Darth Maul :). Jakýkoliv jiný combat nemá vůbec smysl dělat pro lighsabery.
  • walltar
    Spíš bych si dal nějaký SWG remake ... novou grafiku, preCU hratelnost, ještě lepší vesmír. Ale řekl bych, že toho už se nedočkáme ... *9*
  • World of Tanks meets Star Wars. Zapomeňte na staré legendy, vsadím krk na to, že to bude to samé co WoT, respektive WoWP. A pokud to má za něco stát, Disney bude muset "vozový park" o dost rozšířit..
  • Radějí bych další Republic Commando nebo duchovního nástupce Jedi Knight (v KOTOR moc nedoufám), ale co už. Na rozjezd je potřeba začít s menšími tituly. Kdyby se to hrálo jako Warblade atd., mohlo by to být zajímavé. Nemluvě o tom, že takových her, je dost málo.
  • C-BEAM
    určite je to individuálne ale pre fanúšika SW je to obrovský rozdiel.
  • Nebylo tohle nedávno přidané do SWTOR? Ne počkat, to je jen něco uplně stejného až na to že to má být F2P a za ty PvP vesmírné souboje v SWTOR se musí platit.
  • walltar
    Tak pro mě vesmírná hra jak vesmírná hra ... jestli je to ze světa SW, nebo ne mě nezajímá. Hlavní je jak se to bude hrát.
  • Je to free to play nebo pay to win?
  • C-BEAM
    čo by som dal za remake Rogue Squadron II ale toto určite stojí za vyskúšanie...
  • Bože ten trailer je tak kýčovitej, suchej, předvídatelnej a neoriginální, že bych až zaplakal. Doufám, že ty samý lidi, co ho vytvořili, nedělají na té hře...
  • Lawliet
    Vidět nápis Star Wars je skoro nostalgie a ten vřeštící astrorobot. Právě se ve mě probudilo dítě. *15*
  • Ale bude to ze světa SW. To bude obrovské plus
  • walltar
    Už jsem to kdesi říkal .... To se nám těch vesmírných her urodilo. Akortá si myslím, že tohle bude až moc arkádový. Ale nechám se překvapit.
  • fizola
    Pokial to bude ako Rogue Squadron (nazov by napovedal) alebo X-Wing Alliance tak v pohode. Ani f2p by nemuselo byť zle ak sa urobi dobre, keď pojde všetko ziskať hrou, hoci aj pol roka hrať a šetriť, ale nech je ta možnosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit