Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.swgemu.com/forums/index.php hratelne to je a populace kolem 1500-2000 lidi online
  • Nebylo tohle nedávno přidané do SWTOR? Ne počkat, to je jen něco uplně stejného až na to že to má být F2P a za ty PvP vesmírné souboje v SWTOR se musí platit.
    • GS je free expansion, takže ne, nemusí se za ně platit ty brepto.
    • XorxoxTalarius
      Platit nemusis, pro ty kteri nejsou subscriberi to bude uvolneno 4.2.2014 ;)
      • fizola
        A ty čo boli niekedy subscribery (prefered) tak 14.1.2014
    • mno to co je ve SW:TOR urcite neni jako War Thunder treba..mapy jsou male,ovladani spatne-celkeove velmi zmatene.Jako moc jsem toho neodehral ale pocit zabavy jako u letadel se rozhodne nedostavil..takze doufam v tohle
  • walltar
    Spíš bych si dal nějaký SWG remake ... novou grafiku, preCU hratelnost, ještě lepší vesmír. Ale řekl bych, že toho už se nedočkáme ... *9*
    • Lawliet
      Na tom přesném principu by mělo fungovat SC ne?
      • walltar
        Někdy v budoucnu se tomu možná přiblíží, ale nikdy to nebude RPG.
        • Lawliet
          Vylepšování a kupování lodí v rámci formování nějakých struktur a fungování v nich, bych skoro jako role play bral.
  • bum bum, tradá - Star Wars, smích .... ne takhle fakt ne .... už dlouho mne žádný trailer, natož hra neznechutili tak, že jsem se musel smát

    Snad filmy od Disneyho dopadnou lépe ..
    • Walldstein
      ehm...Ten trailer je vlastně jen zjednodušená předělávka filmových bitev..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit