Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://games.tiscali.cz/tema/mikrotransakce-prospivaji-ubisoftu-i-take-two-diky-zajmu-hracu-jich-bude-stale-pribyvat-305226

    a jeste tuhle brutalni goebbelsovskou propagandu tiscali rozsiruje, ocekavam, ze to jeste 99krat zopakujou (i kdyz je otazka, jestli se pocita i to obhajovani v podcastech, tam krome dobrovskyho snad nema nikdo v tyhle zalezitosti rozum)
  • cumpi3
    Ano, Banda zakomplexovanych deti umela snizi hodnoceni hry, kterou ani nehrali
  • to je pravda? nejaky zdroj na overeni?
  • škoda protože tohle prakticky znamená smrt free 2 play her založených na mikrotransakcích. ten model jsem mel hodne rád a nemel jsem problem podporit vývojáre. puvodne platilo, hru máš zadarmo ale mužeš si dokupovat obsah, dneska platí že i tu hru si musíte koupit.
    Ono by možná hráči mohli hlasovat svojí peneženkou tím, že by ty mikrotransakce nekupovali a tak by se od toho postupne upustilo, jenže opak je pravdou a mikrotransakcím se prý velice darí. Já mám štestí že nejedu na vlne "musíš hrát AAA titul hned jak vyjde jinak nejsi in" a tak je mi to u zadele
  • Stačilo aby se drželi schématu BF:1. Určitě na tom neprodělali a hráči jsou spokojení. Škoda...
  • TheGGG
    patří to disney, ale většina lidí včetně mě chce ve hře pasáže z filmů, ně nějaký fanfiction non-canon originální garbage... to jako mají místo endoru, kashyyku atd vymyslet nějakou trpanou planetku a nacpat tam story, které nikoho nezajímá...? LuLz kýp drýmink
  • Inu, tesim se na reviewbombing na metacriticu, tipuji to pod 2.0....
  • Tak tohle je skutečná temná strana Síly. Palpatine by vejral.
  • Aby to nebylo málo Eldar dickery, review verze májí snížené ceny grindování postavy z 60 000 na 10 000. Tak abyste se nedivili až tomu tady někdo dá 9/10 a bude obhajovat ty lootboxy.
  • Hlavně nevíte jak je to teď s Lucasem? Furt jim dejchá na záda nebo už to neni jeho věc? SP hry byli rušený a upravovaný podle jeho přaní atd. a teď když teda je pryč a vlastní to Disney tak namísto ay dělali vlastní originální příběh z SW universa tak se furt brodíme v průjmech původních filmů, pořád dokola ep1-ep6 a teď teda i sedmička. (nic proti original trilogii nemam)
  • Kdyby ten gind udelali stokrat delsi, tedy 4000 hodin, tak je pocit uspechu taky stokrat vetsi.
  • Ani ne tak nespravedlnost jako spíš vychcanost, protože neplatíš za službu, ale za to, za co si už jednou zaplatil. Lootboxy v singleplayeru jsou prakticky součást hry, takže vlastně platíš za něco, co by sis "normálně" mohl nacheatovat. Je to ale zabalený tak (nepotřebuješ to k dohrání), aby to šlo špatně napadnout, minimálně teda po právní stránce. Po té morální je to ale silně pochybné. Je to něco podobného, jako herní automaty a jejich algoritmus. Všichni víme, že je to podvod, ale on tě přece nikdo nenutí je hrát a je to každého hloupost, takže v pořádku že? Přesto jsou země, kde je to zakazaný stejně jako herní měna za reálný peníze, což dokazuje, že to zase tak v pořádku nebude.

    Btw, v tom mém příkladu prakticky taky nevznikají náklady, jen zisk navíc. Stejná strategie zaplať nebo si počkej.
  • eStar
    A jako by toho nebylo dost tak tohle se objevilo před chvílí na PS storu https://i.redd.it/oxda2i6pjrxz.jpg
  • jamar28
    To je dobrý, post na redditu od EA, který to hájí, má už přes 350 000 disliků a stal se tak příspěvkem se zdaleka nejhorším hodnocením za celou existenci redditu. *1*
  • Ať si každý dva roky vydávají novej Battlefront...je mi to buřt ale nějaký druhý studio by mohlo dělat na nečem pure singleplayer ve stylu kotoru 1 a 2 nebo něčem alespoň trochu podobnym a klidně si na tu SP hru nakoupim jejich DLC.
  • jedno co to je, ale hlavně že je to zlaté
  • Zatím se spíš trumfují v tom, kdo ji zakope hlouběji do země.
  • bohužel nejen hrou
  • Morraw
    Já věděl, že za tím prohlášením "žádný season pass a budoucí obsah zdarma" bude nějaká špatnost. Na druhou stranu se mikrotransakcím nelze divit, když vám bude stačit jen základní hra. Podpora něco stojí.

    Každopádně EA, jako vždy, na to jde z druhé strany a zavádějí opravdu agresivní miktrotransakce a herní obsah schovaný za paywallem nebo grindem. Mno uvidíme, jak se k tomu hráčí postaví a jak se hře bude či nebude dařit. Je fajn se tomu smát, když se to neděje "vaší" hře.

    EDIT. Napadá mě temná vize budoucnosti, kdy po příhlašení do hry zadáte informace o své kreditce a veškerý herní obsah bude za reálné peníze. Už žádná herní měna.
  • No, nevím - rozdíl mezi tím "nakoupím si sám" a "nakoupí mi někdo jiný" je v čase. Rozdíl mezi "koupím si kredity" a "vydělám si kredity hraním" je zase v čase.

    Rozdíl je jenom v tom, že tím druhým té firmě nevznikají žádné další náklady - proto vzniká ten pocit nespravedlnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit