Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    no a? To mají jako mít nulový zisk, jen proto, že lidi sou hamouni? Navíc jim vydělávají ty mikrotransakce a sportovní hry, zbytek by je sotva uživil... Navíc potřebují peníze, aby mohli skupovat další studia a zajistit hráčům přísun kvalitních her do budnoucna...
  • "Je třeba si uvědomit, že 60 eur za hru prostě není dost na to, aby to takovíto masivní projekt zaplatilo."

    Je třeba si uvědomit, že EA má roční čisté zisky miliardu+ dolarů, takže samozřejmě meleš totální nesmysly.
  • nova doba, budeme sjednavat s EA abychom mohli hru dohrat... nove ceny

    Luke Skywalker - 15,000 creditov
    Darth Vader - 15,000 creditov
    Emperor Palpatine - 10,000 creditov
    Chewbacca - 10,000 creditov
    Leia Organa - 10,000 creditov
    Iden - 5,000 creditov
  • jamar28
    EA snížila grind top hrdinů o 75 %. *4*
  • TheGGG
    dost se pleteš šášulo.... jediné co nechápu je jak někoho ten non-canon garbage může bavit... Jinak příběh v SP nevymyslelo Dice ty hejhulo, ale je to canon podle komiksu, takže si srovnej fakta. Filmy se točej podle toho, co lidi zajímá... nikoho nezajímá nějaký odpad ve stylu: "tisíc let před událostmi tu byla republika číslo 5000 a proti ní zle sithské imperium číslo 8000 a je to hrozně cool napchané výmysly nějakého neckbearda jako půlka celého EU"... jsi jen další důkaz toho, že na games nemá většina lidí ani špetku vkusu *14* Co mě těší je, že díky prodejům nového BF tu nikdy žádný šáblí non-canon odpad nebude... ještě asi dokoupím pár lootboxů, abych EA přesvědčil, že to dělají dobře *3*
  • Chápu, že tvoje hlavička neni schopná pobrat příběh který nenavazuje na filmíčky a proto žereš jen to a užij si průjem o Hanu Solovi mrtvé postavě která se musí dojit dokud to jde, stejně jako battlefront :) jo a kdyby si to nevěděl tak SP kampaň BF2 je taky výmysl DICE. A celkově se teď filmy točí právě o tom co píšeš: o někoho támhle z rodiny příbuzný tý z original trilogie...takže asi tak. Ztratil si mě u "radši pět jar jarů" dál už asi nemá smysl na tebe reagovat ještě k tomu když seš tu známej troll.
  • Přesně, nejdál to dotáhli ty trapáci s Wargamingu.
  • za chvilu budu krystaly na predaj aj v potravinach pri kase... 500 krystalov = 4.49USD
  • no tam je to dost nejednoznacny. dokonce to oznacujou za fake news.
  • https://twitter.com/AllGamesDelta/status/930015037971890176
  • TheGGG
    SC nikdy nevyjde v normální verzi a KC už ořezali až běda a obávám se že to bude taky průšvih....
  • občas tam dávají hry zdarma, jako treba mass effect, NFS, Bf, Dead Space atd, lol tak to vždycky seberu ale stejne to nehraju *3*
  • tak potom kolik by musel stát Kingdom Come, kde je mnohonásobne víc úsilí a mravenčí práce než na techhle AAA recyklátech. A Star Citizen plná hra bude stát asi nekolik tisíc € že? Uvedom si že oni tyhle hry spamují každý rok, to by ti melo neco napovedet o její kvalite
  • To je moc hezke, jak si hodil hrace battlefrontu vsechny do jednoho pytle.
  • Origin opravdu nemá cenu vůbec mít, snad jedině Unravel by mě donutil to použít. .
  • cumpi3
    no jo...tak ji hrat nebudu...stejne tak nebudu naklikavat co nejnizsi hodnoceni a ukajet se na tom...
  • TheGGG
    předobjednáno už mám, trial je hodně dobrej. Grafika neskutečně dechberoucí a atmoška silná. Je třeba si uvědomit, že 60 eur za hru prostě není dost na to, aby to takovíto masivní projekt zaplatilo. EA se obětovala a vzdala se peněz za season pass, takže není divu, že chce nějaké prachy vidělat na microtransakcích... není to optimální, ale je to lepší než SP, nebo hra co by stála o 30 éček víc. Je třeba si uvědomit, že toto není nějaký 16bitový kechel z glitchastarteru co člověk sám udělá za týden a pak tím bajtuje vyklepané retromili, hra jako tato stojí spoustu peněz a já to devs rád zaplatím...
  • TheGGG
    že ty jsi jeden z těch hejhulů, co si myslí, že ten EU odpad co disney tak krásně pročistil má nějakou úroveň? A argument z jar jarem je už skutečně ohraný a trapný... radši pět jar jarů, než nějaký pseudo-non canon odpad o pátým bratrancovi han sola ze čtvrtýho kolena co si někde lítá a hraje si na béžovýho jediho-sitha, či nějaká taková kravina... *1* *1* Battlefront 2 už jsem si koupil, protože děj filmů a seriálů strčí do kapsy všechen ten non-canon polofanouškovský bad fanfiction odpad. A to že údajně někdo něco chystá je pěkné, ale zatím se plánují hlavně filmy o mladým solovi, obiwanovi atd. ne nějaké non-canon kraviny
  • nemusis hrat pay2win, abys sejmul hru, ktera se prodava jako plna, ale plna neni
  • Prosim tě na tebe jsem čekal...tvoje názory a argumenty jsou úplně o ničem přesně pro vás je právě další Battlefront...stejná hra v nový grafice která opět kopíruje filmy, prosím zaplať si to :))) A k tvýmu názoru, že to nikoho nezajímá? Dovolim si nesouhlasit když právě tyhle příběhy jsou jedny z nejlepších ale klidně běž a onanuj nad canon Jar Jar Binksovi...mimochodem je potvrzený že režisér novýho filmu má v plánu trologii která bude ignorovat kompletně Skywalkery a pojede si ve svym :) takže tvoje tvrzení opět postradá smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit