Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dve otazky:
    Ovlivni to hodnoceni SWBF2 v recenzich?
    Ovlivni projede?
    • Hodnocení by to ovlivňovat mělo. Ale to si dovolí možná Angry Joe a pár dalších, u nás rozhodně ne.
      (Mimochodem tady je reakce AJ na stejné hovadství v NFS https://www.youtube.com/watch?v=wFAG2MLVjAY )
      • Jeste Mack a jeho Worth a Buy se s tim taky nemaze https://www.youtube.com/watch?v=QHIg4hbnHx0
    • snorgrind
      - ne
      - ne
      *1*
  • Ať si každý dva roky vydávají novej Battlefront...je mi to buřt ale nějaký druhý studio by mohlo dělat na nečem pure singleplayer ve stylu kotoru 1 a 2 nebo něčem alespoň trochu podobnym a klidně si na tu SP hru nakoupim jejich DLC.
  • P2W a děcka ještě plakají ...https://www.youtube.com/watch?v=QHIg4hbnHx0&t= hra pro dementy ,takovou potchvinu si jen takový koupí, AAA v prdeli to je davno CCC možna ZZZ...stejně jako Cod šajze...
  • Hlavně nevíte jak je to teď s Lucasem? Furt jim dejchá na záda nebo už to neni jeho věc? SP hry byli rušený a upravovaný podle jeho přaní atd. a teď když teda je pryč a vlastní to Disney tak namísto ay dělali vlastní originální příběh z SW universa tak se furt brodíme v průjmech původních filmů, pořád dokola ep1-ep6 a teď teda i sedmička. (nic proti original trilogii nemam)
    • TheGGG
      patří to disney, ale většina lidí včetně mě chce ve hře pasáže z filmů, ně nějaký fanfiction non-canon originální garbage... to jako mají místo endoru, kashyyku atd vymyslet nějakou trpanou planetku a nacpat tam story, které nikoho nezajímá...? LuLz kýp drýmink
      • Prosim tě na tebe jsem čekal...tvoje názory a argumenty jsou úplně o ničem přesně pro vás je právě další Battlefront...stejná hra v nový grafice která opět kopíruje filmy, prosím zaplať si to :))) A k tvýmu názoru, že to nikoho nezajímá? Dovolim si nesouhlasit když právě tyhle příběhy jsou jedny z nejlepších ale klidně běž a onanuj nad canon Jar Jar Binksovi...mimochodem je potvrzený že režisér novýho filmu má v plánu trologii která bude ignorovat kompletně Skywalkery a pojede si ve svym :) takže tvoje tvrzení opět postradá smysl.
        • To je moc hezke, jak si hodil hrace battlefrontu vsechny do jednoho pytle.
        • TheGGG
          že ty jsi jeden z těch hejhulů, co si myslí, že ten EU odpad co disney tak krásně pročistil má nějakou úroveň? A argument z jar jarem je už skutečně ohraný a trapný... radši pět jar jarů, než nějaký pseudo-non canon odpad o pátým bratrancovi han sola ze čtvrtýho kolena co si někde lítá a hraje si na béžovýho jediho-sitha, či nějaká taková kravina... *1* *1* Battlefront 2 už jsem si koupil, protože děj filmů a seriálů strčí do kapsy všechen ten non-canon polofanouškovský bad fanfiction odpad. A to že údajně někdo něco chystá je pěkné, ale zatím se plánují hlavně filmy o mladým solovi, obiwanovi atd. ne nějaké non-canon kraviny
          • Chápu, že tvoje hlavička neni schopná pobrat příběh který nenavazuje na filmíčky a proto žereš jen to a užij si průjem o Hanu Solovi mrtvé postavě která se musí dojit dokud to jde, stejně jako battlefront :) jo a kdyby si to nevěděl tak SP kampaň BF2 je taky výmysl DICE. A celkově se teď filmy točí právě o tom co píšeš: o někoho támhle z rodiny příbuzný tý z original trilogie...takže asi tak. Ztratil si mě u "radši pět jar jarů" dál už asi nemá smysl na tebe reagovat ještě k tomu když seš tu známej troll.
            • TheGGG
              dost se pleteš šášulo.... jediné co nechápu je jak někoho ten non-canon garbage může bavit... Jinak příběh v SP nevymyslelo Dice ty hejhulo, ale je to canon podle komiksu, takže si srovnej fakta. Filmy se točej podle toho, co lidi zajímá... nikoho nezajímá nějaký odpad ve stylu: "tisíc let před událostmi tu byla republika číslo 5000 a proti ní zle sithské imperium číslo 8000 a je to hrozně cool napchané výmysly nějakého neckbearda jako půlka celého EU"... jsi jen další důkaz toho, že na games nemá většina lidí ani špetku vkusu *14* Co mě těší je, že díky prodejům nového BF tu nikdy žádný šáblí non-canon odpad nebude... ještě asi dokoupím pár lootboxů, abych EA přesvědčil, že to dělají dobře *3*
  • Tak se kouká, že EA snížila cenu hrdinů o 75%. Drastické snížení odměn však znamená, že posun je jen kosmetický.
    • Morraw
      Zdroj ? Zatím jsem se dočetl, že snížení odměny se týká jen hlavní kampaně z 20k na 5k, ale odměn jako takových se to nedotkne.
      Trial nebo deluxe verze už je k dispozici, takže by to mělo jít lehce ověřit
    • To vazne? Tak to by byl vrchol arogance.
      • Pod nějakým dnešním videem na YT jsem viděl odkazy na Twitter a hodně lidí to zmiňovalo.
        • Buď to bylo pod nějakým videem na kanálu downwardthrust nebo yongyea. Video bylo o tě snížené ceně, ale až lidí v komentářích na to upozorňovali. Odkázal bych na to ale jsem na telefonu.
          • Morraw
            Něco má na twitteru yongyea a něco jsem googlil. Vypadá to ještě na pořádný shitstorm MUAHAHA. Je fajn, když to schytá EA a ostatní uvidí, že tohle není správná cesta. Ikdyž s tímhle umí příjít jen EA.
  • ..."Chcete si zahrát za astmatického tatínka či jeho jednorukého synátora?..." Pánové tleskám, tohle mě hodně rozesmálo *1* *1*
  • za chvilu budu krystaly na predaj aj v potravinach pri kase... 500 krystalov = 4.49USD
    • Přesně, nejdál to dotáhli ty trapáci s Wargamingu.
  • Tyhle generické šmečka ještě někdo kupuje? Já myslel, že větší dno než topstar magazín už být nemůže
    • Jack1947
      Takže prásk se ještě dá nebo jak to myslíš?
  • Mě dostala uvodní cutscena. Vyjmenují v čem všem je velitelka Versio expertka. Následně rebelové předvedou namísto výslechu spíš pokec u kávy a poté nechají vysoce trenovanou důstojnici impéria samotnou v místnosti, sic spoutanou, s téměř celou výzbrojí a uniformou.Tedy i helmou, která se dle filmů a her evidentně používá i jako komunikační zařízení. Moc pěkně se na to dívá, ale působí to až moc účelově a lacině, jen pro effekt. Velitelka Versio by si zašloužila víc. Od Star Wars čekám víc, ikdyž je to jen střílečka.
    • Nechceš to aspoň označit jako spoiler?
  • Morraw
    Myslím, že tady se dozví člověk vše podstatné https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/

    https://image.ibb.co/mMt7nb/fb2c778a_3b19_4670_8223_662d2778c321.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit