Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak funguje ten f2p? Da se to jen stahnout a hrat, nebo musim koupit hru jak u GW2? Dik za odpoved a necht vas sila provazi.
    • Na f2p se nedostanes k nejlepsi (purple) vybave. Zlaty Star Trek Online, to je f2p jak ma bt.
    • Veskoslav
      Stáhnout. Ale jsou omezení. Dostáváš méně expů (25%) a méně peněz (25%). Letecké souboje jsou omezené na 2 denně, Warzone a Flashpointy nejsou přístupné. Ale je tam tolik úkolů, že penelizace za zkušenosti i peníze je v pohodě.
      • XorxoxTalarius
        Tak tady te musim opravit, vesmirne souboje muzes delat 3 denne, Warzone a Flashpointy muzes delat 2 denne. Navic omezeni je platne az od 20 urovne.
        Jediny problem je ze nedostavas balicky (teda balicek s gearem a penezi) coz driv delalo problemy treba u bounty huntera, ale to je uz fixle, takze se da v klidu hrat
        • nekromant33
          myslim ze je to weekly, ne daily - nevim, uz jsem to dlouho nehral, odpudili me omezeni crew skills a action baru...
          kazdopadne dogfighty by me mohli presvedcit se do toho zase podivat, jeste pazaak by to chtelo *1*
          • Zrovna jsem na to myslel - chtělo by to Pazaak!
        • Veskoslav
          To děkuji, to jsem nevěděl. Já jsem F2P model hrál cca půl roku zpátky a tam flash nebyl přístupný. Ale teď mi konči subscriber
          • Mně se F2P model taky hodně líbí, Nemusím se stresovat tím, že si hru zaplatím a pak na to nebudu mít čas atp. a na hraní postav ( eXPení a příběh ) bohatě stačí F2P / Preferred status. Po dohrání postavy si vždy měsíc zaplatím abych měl neomezené FP/Operace/PvP atd. a pak jdu na další postavu ;-)
            • XorxoxTalarius
              A tebe to nejak omezuje? Mne treba ne :)
            • Jenze problem f2p u SW je ten, ze narozdil od jinych games, kde si za prachy muzes nakupovat kdyz chces - ale hrat muzes defakto bez omezeni, tak tady musis prachy utracet proto, abys vubec moh hrat. Neco se da sice pokupovat v aukci, ale casto za prachy, ke kterym se jako f2p hrac nedostanes, protoze tvuj cap je proste nizsi. Jako pochopim, ze na nejakej unlock budes msuet hrat 1/2 roku ... ale aby sis na nej zcela umele nemoh vydelat vubec ... lol.
          • XorxoxTalarius
            No oni to dosti prekopali a hodne poladily, asi aby tam mel kdo hrat a aby je nalakali :D Na mne to zabralo a ted po vyplate jdu subscribe kupovat :D
      • dolezite pri peniazoch je obmedzenie na 300 000. ja som mal predplatne mal som skoro milion a po prejdeni na f2p mi to pekne zrezali na 300K.
        • Všechno to máš uložené v bance - Budeš k tomu mít přístup pokud se opět staneš subscriberem a nebo pokud si v CM zaplatíš převod peněz ( dá se sehnat i na GTN ).
          • Nicmene k tomu kupovani z GTN, je trochu kontraproduktivni koupit unlock na vytazeni 300k z banky za 250k. *15* I kdyz cena asi hodne zalezi na serveru kde hrajes.
      • Taky je dobré to, že si stačí zaplatit jeden měsíc a hned se změní tvůj status z F2P na subscribera a až to předplatné vyprší, tak jsi preffered player a už i tam máš celkem výhody oproti F2P.
    • stáhneš a můžeš hrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit