Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký zoufalec psal tohle PR ? Vždyť informace jsou tak dva roky staré. Navíc se spoustou nepřesností.
    • Možná to píše někdo z KLDR, ale tam jsou 20 let pozadu.
  • Tady jde vidět, že to píše někdo z EA. Tolik gramatických chyb, že by se šel Slabikář utopit.
    • *1*
  • species
    no alespon je jasny ze prachy z EA do games.cz proudi jednou cestou nebo druhou...

    A ja si rikal.... navod na mmo? .... hned mi bylo jasny odkud vitr vane jak jsem videl PR sdeleni.
    • Drda no.
    • species
      A samozreme clanek plnej nesmyslu, z tohohle by clovek snad dostal pocit ze je to nejaka dobra mmo nebo co, prestoze na trhu existuje Guild Wars 2.

      Ale jo mam radu o kterou se rad podelim v komentarich - nehrajte to, jestli mate chut na single stahnete prvni Kotor, jestli na mmo nejakej private shard Galaxies. Tahle hra ma oboji a nedela dobre ani jedno!
      • ty hraješ guild wars 2? co je na tom dobreho? čiste ze zvedavosti
        • Můžeš zkusit sám, včera to pustili v základu zadarmo - s pár restrikcemi, ale nic hrozného jako v swtor
  • huste videa pre SWTOR.Skoda ze sa to o grafike neda povedat /cry
  • U toho popisu F2P modelu stačilo napsat jednou větou "Naprosto nehratelný!"
    • Asi před rokem jsem se s přáteli na nějakou dobu vrátil k SWTOR, měli jsme guildu, ve které hrál poměrně slušný počet lidí, kteří za hru nedali ani korunu a s trochou trpělivosti si hru užili stejně tak jako ti, co za hru platili. Nebudu tvrdit, že F2P systém v této hře je ideální, ale proč si nepostěžovat na něco, za co se muselo platit, ale nyní je to otevřené pro všechny, byť s některými omezeními? :)
      • Mno, problem je, ze ta omezeni jsou takoveho razu, ze se to snima neda hrat. Nektery unlocky se sice daj koupit za ingame menu, ale prave kvuli credit capu to plati jen kravinach. A pokud mi skleroza slouzi, tak pokud aspon GMko nemelo placenej acc, tak i guilda byla doslova kurevsky omezena.

        Mimochodem, prca ... vetsinou se gamesky do f2p davaj proto, aby ti platici meli s kym hrat. Sranda je, ze jako neplatici jim nemuzu ani darovat itemy, ktery jsou mi stejne nanic (pro ty co netusej, na free acc nelze provozovat primej obchod, pouze pres aukci).
  • já jsem to zkoušel teda protože je to zadarmo a musím říct, že mě to zklamalo obyčejné mačkání pravého tlačítka v real time, abych docílil kill mě teda vůbec neuspokojilo bez jakékoliv možnosti přepnout do pohledu z první osoby to úplně zabilo, to mně už víc bavilo fantasy elder scrolls online.
  • Vím, že do tohohle článku se tahle otázka nehodí, ale i tak se zeptám, hrál jste někdo company of heroes 2 a pokud ano myslíte že je dobrá, protože na steamu mají 75% slevu, hru jsem hrál jen chvíli a nevím jestli si ji mám koupit
    • jestli máš rád tento žánr, tak určitě jo
  • Tyhle "tipy" jsou naprosto absurdni. Navic ani platici hrac nema pristup ke vsemu, je hromada veci co za cenu predplatnyho nedostane a musi je koupit v shopu nebo na aukci.
  • "fanoušky herních Hvězdných Válek potěšila svým rozmáchlým podáním příběhu" Tak já se za fandu považuju a tahle hra mě rozhodně nepotěšila. Star Wars hry už pěkně dlouho umírají a největší klenoty jako Jedi Knight a Knights of the Old Republic jsou v nedohlednu. A tyhle PR články jsou naprosto trapné, protože hodně lidí si myslí, že to píše redakce...potom si nějaký chudák myslí, že swtor opravdu dobrá hra.
    • CRYPT
      Takze ja, jakozto platic uz rok a pul neptretrzite a SWTOR mne porad bavi jsem chudak? Zkousel jsem Aion, zkousel jsem Teru Online a ted i Skyforge, ale porad se stejne vracim ke SWTORu. Mozna zde je i castecne duvod ten, ze uz tam mam nahrano hafo hodin, vicemenne vim kde co je, co cekat atd. navic protoze mam spoustu class a hraji pvp, tak vim co ocekavat. Pro mne nejvetsi nevyhoda a zaroven mozna i nejvetsi negativum, proc SWTOR vubec zkouset je, ze engine je naprosto silenej. Na to jak hra vypada, tak propady FPS, WZ hraji na 15-30 (stalo se po predposledni updatu pred 3.0 (lvl60)), drive jsem hral na svem laptopu uplne vsechno na ultra a 75-110 fps. Ted je to silene. Raidy se vesmes hraji s 8mi lidmi, jelikoz ten engine vice lidi nedokaze unest na rozumne hranici FPS. Kazdopadne jak jsem nikdy Star Wars neholdoval, diky teto hre jsem se stal fanouskem cele serie SW.

      Kazdopadne mozna male + pro lidi, kteri trebe uz drive SWTOR hrali a prestali. Zanedlouho vychazi novy pribeh se spoustou zmen a novinek jako takovych a mozna bude zase chut se poradne oprit do sveta SW.
      • Pro mě to je prostě MMO. Všechny jsou stejné, všechny jsou hloupé. Kvalit KOTORu to nikdy nemůže dosáhnout a Jedi Knight si dodnes s tím jejich "combatem" vytírá kaďák.
      • Nejsi chudák.. ale... mě stačilo tři měsíce abych si užil obsahu a pak to začalo být dost repetetivní = nebyla přídavná hodnota peníze/zábava. Pokud jsi to vydržel rok a půl tak to ti gratulluji. Aktuálně je jasné, že PR se snaží zachránit co můžou = vesměs se tu prezenutuje jen mrtvola.. díky restrikcím na free nemám důvod se ke hře vůbec vracet ač jsem u ní nějaký ten měsíc strávil. *9* 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit