Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už z principu multiplayeru tam musí být vše, jinak by to nešlo hrát.
  • Ydiot jsem, protoze jsem za to zaplatil plnou cenu. Cekal jsem stejny zazitek jako WoL. Kvuli detem jako ty to byla easymode klikacka, kterou jsem na brutal projel s prstem v nose. A jeste o 1/3 seriznuta, protoze dnesni kiddos maji problem se soustredit dyl jak hodinu.Doufam ze jsi spokojeny.
  • Já to četl proleague *1*.
  • A co jako? Nahlas třeba svoji prd*l.
  • Still
    Hmmm: Nesmíš bát tak paranoidní a pak tě to tak štvát nebude.... Zase někdo dělá bouři ve sklenici vody a chytnul se toho celý internet. Nedělám si iluze že W8 nešpiclujou o nic méně než W10 :p
  • Veskoslav
    Místo idiota si v téhle diskuzi zabral Hnusavec, musíš jít dál.
  • jo ten dlaždicovej mobilno-tabletí os W10 nový špijonážní standard pro ovce co jim nevadí, že vše co na klávesnici zmačknou a řeknou do mikrofonu/kamery W10 posílají kamsi... hmm nový vadný standard *11*
  • Docela dlouho jim trvalo udelat tech par map v editoru. Predpokladam, ze si ovce opet stezovaly ze HotS byl moc dlouhy, tak to zase zkrati. Co by pro zakazniky neudelali.
  • Bude tam MP na urovni toho datace, ktery vlastni. Jako "plny" MP bych oznacoval ten posledni. Cili ne.
  • btw nahlašeno
  • ty tam plaves do ted
  • kbelik (pro jistotu). grafika už není z nejnovejších
  • Veskoslav
    Vždyť ani nevíš, kdy Diablo II vyšlo. Navíc v té době jsi plaval v něčích varlatech, takže tady moc nemel o nějakém věku.
  • Kr.Pa
    Není uplně zdarma, musíš hrát s někým, kdo má hru koupenou.
  • abych si zahral ten prologue co ktomu potrebuju krom battle.netu?
  • opravdu? tak to jim asi hodne musí tect do bot
  • napr. filmečky z druheho diabla? jenže to jsi ješte nebyl na svete
  • třeba bude mít sebe destrukční spell :D
  • Klamstvá, PC slúži predsa na prácu, na zábavu tu máme konzoly.
  • Hral som oba diely a ani zdaleka sa nechytaju na prvy Starcraft a Broodwar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit