Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multiplayler je zdarma. Nemusis ani kupovat SC2
  • Ktory napriklad?
  • Ne jako obvykle dela cest svemu jmenu a plive zluc :) *7*
  • Jsem si celkem jistej, že ať si koupíš kterýkoliv SC2, bude tam plný multiplayer.
  • a co když je to obracene a nekdo ma jen puvodní díl a chce hrát MP a kampaň ho nezajíma. Tak si kvuli par jednotkam musí kupovat nový díl? (misto aby to dostal zadarmo v patchi)
  • len sa priznaj,tebe vadí, že si to na konzoliach tej predošlej a novej generácie nemôžeš zahrať, tak si z toho neštastný a preto tu vyplakávaš.
  • Po 9 rokoch a jednemu z najdebilnejsich napadov hernej historie rozdelit Hobit...pardon Starcraft 2 na 3 casti by sa uz patrilo...
  • Dakujem za info.
  • kdysi meli trailery od blizzu myšlenku, ted už jsou to jen levne cgi efekty
  • nj puvodne to tak nebylo ale začinaji jim dochazet hráči tak se chytaji stebla
  • Každý ze tří dílů SC2 je nyni samostatná hra.
    Když si koupíš LotV, budeš mít plnohodnotnou hru na multiplayer a 3. díl kampaně.

    Pokud tě nezajímá kampaň tak jiné díly vůbec nepotřebuješ.
  • OoO opat jedno naj videjko od blizzu nech uz zacnu natacat take filmecky :P
  • Ahojte,

    ak si kupim legacy of void a nebudem mat druhy datadisk mozem hrat ?
    Ako to je ?
  • tez neni chyba v operacnim systemu samozrejme. Vyvoj operacniho systemu jde dopredu a ten udava standard kteremu vyvojari prizpusobuji svou hru. Jak jiste vis, Windows 10 ma novy DirectX a celkove ma proti ostatnim Windows opet nove API, takze ne, do MS to urcite posilat nebude, ale bude to posilat do Blizzardu aby podnikly kroky a ve svem kodu osetrili chovani hry pod niovym standardem.
  • Konečne ohlásili dátum vydania :) Neviem sa dočkať :)
  • jen teda ve hre by to ten archon proti ultraliskovi takhle nezachranil :D
  • Overwatch
    Teď jsem omámen Metal Gearem, takže cokoliv od Blizzardu má na mě poloviční efekt. :) Ale jako dobré video, hodně dobré!
  • Asharak
    Se vším na minimum rozjedeš věštšinu Blizz hez na hodně starých šunkách, o tohle bych se nebál, pokud tedy nehodláš hrávat 4v4 multiplayer hry kde proti sobě+ bude 8 hráčů současně s full 200/200 armádou *4*
  • Karsa
    Taky sem si to pustil několikrát za sebou.....na to je radost koukat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit