Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha iste, velkost hry. Asi nas chcu pripravit na to ze osekaju dalsiu hru pre nase dobro, za rovnaky peniaz samozrejme. A ono by stacilo mat riadny alpha a betatest, pripadne poznatky z testov neignorovat.
    • No ved ale to je prave ten problem... BETA TEST... omg. Prachov maju jak naondenych, ale aby EA zaplatili regulernych beta testerov (a pri hre takehoto typu NAJMENEJ 30 a viac, ak este i to nie je malo!!!)........ nieeeeee..... to proste neexistuje. Miesto toho sa radsej vyuzije verejny beta test, aj za cenu toho, ze vlastne vyplavaju na povrch vsetky tie nedokoncene casti BF4... Spociatku prave na tento fakt EA+DICE sr*li... Avsak zaujimave, ze ako staznosti len stale pribudali a pribudali, tak teraz uz (po tyzdnoch, ba priam mesiacoch) samozrejme tvrdia nieco ine + ako ste mohli citat moj iny prispevok.......... este aj EA nasadilo KRUTU CENZURU na cely Battlelog, takze si myslim, ze je vsetko v uuuuuuuplnom poriadku.
      T.j......... EA si tradicne robi co sa im zachce....... a je uplne jedno CO KONKRETNE..... skratka VSETKO MUSI BYT PODLA EA!!!........... v istych veciach ma urcite prsty aj DICE, hoci pochybujem, ze by prave oni iniciovali snahu ohladne datumu vydania a napr. by rovno priamo EA zahlasili, ze skratka V POVODNOM CASOVOM TERMINE to proste nie je mozne vydat............ JEDINE za cenu nedokonceneho produktu........ Mno... a tak sa i stalo. A i vdaka tomu EA stoji pred min. 2 zalobami...........Kiez by tych zalob bolo aspon 3x tolko, do prd3le!!! Mozno by sa nasledne konecne cele EA zobudilo "ze sna tezkeeeeeeeho".

      Avsak... v nic podobne radsej uz ani nedufam... *7*
  • I já to koupil (non premium verze a bez China Rising) v electro worldu download verzi, někdy před vánoci, tušim snad za 6 stovek...od vánoc jsem to nespustil, krom grafiky ničín vyjmečná hra...a možná jsem rozmlsaný PlanetSide dvojkou, ale že by mapy byly v BF4 nějake velké se říci nedá...jak by použili "krásné" přirovnání na TV H@vna: "zdá se mi, že mají velikost 4 fotbalových hřišť" a víceméně lituju, že jsem těch šest stovek na víc neposlal na Kingdom Come
  • Kvůli velikosti hry? Co zvládne průměrný hráč za odpoledne se jim zdá nehorázně obrovská hra? Další díl se bude počítat na minuty? To si myslí, že nám budou servírovat DLC za plnou cenu AAA hry? A EA se pořád diví, že je veřejnost označuje za nejhorší firmu v USA ( zlaté lejno ) Mno EA útočí na hetrick.
    • Je to docela možné, jednou ea reklo že nová fifa bude mít revoluční fyziku, kterou bohužel PCčka neutáhnou, takže si ji budou moct vychutnat jen majitelé konzolí ps3 *3*
    • CRYPT
      fully agreed.
  • Myslim,ze potreti uz bych chybu, zakoupeni BF, zopakovat nemusel :).
    Ale co, stejne jako u BF3 jim nejspis premium/dlc nekoupim, tak aspon takhle jim projevim nelibost.
  • Kozy
    K tomuhle můžu říct jedině že BF4 byl můj první battlefield. První měsíc jsem se fakt bavil, hezká grafika, výbuchy atd. Potom jsem asi po roce nainstaloval Planetside 2 a vypadá to že BF asi hodně dlouho nezapnu. Jen pro zajímavost, když vyšla trojka byla situace stejná? Myslím bugy, nespokojenost hráčů. Mohli se přece už poučit.
    • Gojira
      Bugy byly, netcode byl špatný(stále je), ale nebylo to v takovém stavu v jakém bylo a je BF4. Měli rok počkat nebo se vysrat na SP a oba týmy se měli soustředit na mp nebo jeden na mp a druhý na technický stav hry
  • Hah! Komplexní hra prej.
  • Pilgrim66
    Skutky, pak slova. A to říkám jako člověk kterýho BF4 baví, ale člověk by fakt čekal, že po pár měsících už budou mít věci jako "Couldnt not connect to server" a crashe kazdou pul hodinu vychytany.
    • Potom co umre GFWL bude mit nejhorsi servery na svete EA ;-)
    • Hold, EA si do mrťe kazí reputaci.
      • vlastik.plaminek
        EA má reputaci, která se dá ještě kazit?
  • A jinak, už je venku Insurgency, hrajete se to jako Rainbow Six, jen je zatím málo map. Snad dodá komunita.
    • Nějaké servery už nové mapy testují. Insurgency je fantastická FPSka, ale v jejím zájmu doufám, že to zůstane tak trochu okrajová hra a nenahrnou se tam paka z Battlefieldů a CoDek a celou hru zkazí (není myšleno proti místním lidem).
      • Ono zatím moc taktiky vidět není. Chce to kupu kamarádů na TS/Mumblu, protože prostě od Ravenshieldu jsem se takhle nebavil. Byl to skvělej pocit zase "krájet koláč" když člověk čistil místnost....
        • Když si najdeš "svoje" servery, stačí 1 nebo 2, tak to přijde. Já jsem zažil na mapě Ministry, mimochodem výtečná, takovou úroveň taktiky mezi random lidmi, až mně to překvapilo a to nemusel nikdo křičet do mikrofonu.
    • To je best hra pre mňa aj keď je málo map
  • Kedaro
    No jestli už i kamarád, velký BF fanboy, zavrhuje tuto hru, je něco hodně špatně.
    • Tak jaký má díl že.
      Podle mě nej : bf1, bf2, bf:bc1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit