Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak princip kartiček a jejich vyměňování je přecejen starý jak svět. a funguje to dělali jsme to jak malá děcka - vyměňovali jsme pogy, hokejové kartičky. možná magicy, pokémony, kdo v tom více lítal (a co teprve taková céčka :D ). a to vše prosím s vědomím, že jsme nevěděli, jak se vlastně co hraje :). a teď čistě ze zvědavosti (nehledě na mínusy plusy) - ti co tento koncept kritizují, nedělali jste náhodou taky výše zmíněné? :) mě to teda zaujalo. ale na steamu nejsem sociální, takže výměna kartiček mě vůbec neláká. spíše jsem zvědavý, jak mě to ovlivní, i když se nebudu aktivně snažit něčeho dosáhnout...
    • GlaDOS
      Když už něco sbírat, tak pro potěchu oka (figurky), nebo pro zábavu s tím spojenou (herní karty, komiksy na čtení,...). Mám pocit, že u Steamu to nebude ani jedno. Spíš to bude něco jako barevné achievementy. Asi bych raději jiné změny, než zrovna tyto funkce.
  • karticky? myslite snad ikonky ci obrazky ne? jako tohle je fakt na palici jednou zacnou lidi i zbirat znamky pres iPhon *11* tohle je jako fakt demence za neco takovyho platit... nereknu kdyby poslaly omezene printy karicek, ale virtualne je mi zle z toho, ze jsou lidi tak hloupi a zaplati za to penezma ktere si vydelali praci.
  • hrozna kravina.. invite plz invite plz invite... omg :) fajn tak hluboko jsem neklesl.. ale muzete me nekdo poslat invite? :D
  • Já to považuju za docela geniální tah, valve si vždycky najde prostředky, jak vydělat více pěnez *1* - jelikož jde získat vždy jen polovina karet, druhou si někde musíte získat. Třeba vytradovat. Karty jdou ale prodávat i na marketu a 30% jde Valve do kapsy. Navíc existujou i extra cenný karty s velmi malou šancí na drop, který se prodávaj na marketu za desítky €. Pak taky stačí pár karet už omezit, třeba tak, že nepůjdou získat a jejich cena raketově zroste - třeba je na marketu jeden předmět za 62€ do doty 2 (kterej už nejde ve hře normálně získat). A vždycky se najdou blázni a spekulanti, kdo to budou kupovat, tak si to spočítejte *1*

    btw objeví se tu někdy zpráva, že turnaj v dotě 2 (international) bude mít nejvyšší prize-pool v historii esportu? A podíleli se na něj opět fanoušci *3*
  • dobrá věc, myslím že to využije dostatečný počet lidí.
  • Nikdo vás do toho nenutí, tak nepíčujte.
    • Presne tak ale to je klasickej syndrom malych cechu co si umej akorat na vse stezovat a narikat.
    • GlaDOS
      Promiň, že někteří lidé na internetových diskuzích vyjadřují své názory. Protože od toho diskuze nejsou.
      • pouzivej fakta. Nazory z tebe delaj pitomce
        • GlaDOS
          Faktem je, že někteří lidé mají názory.
      • on nemluví o konstruktivních komentářích, ale pičování
  • GlaDOS
    Měli by se chytnout za frňák a odladit už spuštěné služby, jako Greenlight. Ne zavádět nové.
    • Greenlight se stále vyvíjí a Valve dělá co může. Neni to odladěný, ale to přece neznamená, že zbytek firmy bude sedět a nic nedělat, dokud jeden tým něco neodladí?
      část pracuje na tom, druhá zase na tamtom. A nic dalšího nevydávat neni řešení a stejně tak by nepomohlo ani kdyby na Greeenlight vyčlenili více lidí (třeba tým, co udělal tyhle kartičky). Je prostě takové pravidlo, že více lidí neznamená více odvedené práce. V určitém budě je to přesně naopak a je to kontraproduktivní.

      Jinak je to vcelku k ničemu, ale dost lidí se toho chytlo.
    • Ucej se od googlu.... vsechno v bete.
    • Je fakt, že Greenlight je totálně na hovno, občas tam sice skočim, ale vesměs totálně k ničemu, naprosto tak nějak nepřehledný
  • Horst_Fuchs
    Poslední dobou to Steam s tou propagací a lákáním lidí na blbinky fakt přehání. Už zjevně neví jak by dostali na Steam co nejvíc lidí a tak vymýšlej takovýhle kokotiny, nejdřív spamování s Dota 2 dárkama a teď toto. *16*
    • To víš, přišli na to, že i když většina her dnes vyžaduje jejich klienta pro spuštění, v samotném obchodě za jejich předražené ceny nikdo nenakupuje a tak se snaží lákat, jak to jen jde. Bohužel Steam je dobrej leda tak v době různých slevových akcí a i tehdy se najdou stránky, které ho kolikrát trumfnou.
  • Nojo, levelování profilu za aktivitu pro komunitu je i na Desura.
  • Grifus
    Picovina...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit