Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bullshit game
  • kubi-wan
    Video z gameplaye? Asi jsem slepej, ale toho gameplaye jsem tam viděl tak patnáct sekund *6*
  • Ale proč ne. nemusí to být špatné, i když dost možná krátké a nastavené filmovými scénami. Ale prostředí a příběh by nemusel být špatný.
    Pokud to bude hodně lineární, pořád si myslím že to potáhnou filmy, prostředí a především Steam slevy :-)
    • Kazdeho proste nebavi rozsale svety!
    • maros.goc
      ano, Steam na PlayStation 4 ...ano
      • Biosock je taky koridor jak svin,hlavne posledni dil,ktery me vubec,ale vubec nebavil..Vzdy to je korydor,vzdy ti neco ukaze kam mas jit,me ty rozsahli toulky krajinou seerrr.Nepotrebuju 2 hodiny chodit po mape,to je prave to co prodluzuje herni dobu u rpg,zbytecne chozeni z mistaA do mistaB!gta5 me stvala taky!Takovich zbitecnych ukolu co jsem musel plnit,jako honit nakou vozralou blbku v aute a pak jen udelat foto??Nesmysl,nesmysl.Nebo furt jezdit s tahacem pro nakou blbku?To mi prijde az moc velky zasach do soukromi hlavnich protagonystu,jako na facebooku.Jeste ze v uncharted neni dalsi ukol jit s Nathanem na WC!Nebo jit s nim do hospody a vyspovidat barmana jak se mel?ukol splnen! a pujdu zas 2 h spatky jak uletak!Ja tyhle hry s otevrenym svetem proste nemuzu.10h hrani mi staci a nakej peknej multak a smitec.The last of us je presne podle meho gusta.
  • Tak podle té chvilky to vypadá na pěknou koridorovku. Doufám, že se nebudeme pořád plížit jen takovýma uličkama a střílet spoza rohu...to by mě zklamalo...
    • Já bych si koridorovku přál. Ne otevřenej svět, kde ti přes všechny vedlejší úkoly utíká příběh.
  • Naskryptovany hry,krom strategii byli vsecky!Vzdy u fps ten vojak vylezl nebo prisera z stejneho mista,hlavne u fps akci.Akorad killzone2 me prijemne prekvapila.dodnes pro me nej fps,ani shadow fall se ji nevyrovna.Ted u fps je kampan spis takovy delsi trening pred multakem.
  • oktavius66
    No mám takový pocit, že se hry začínají pomalu měnit na filmy. Ta grafika je naprostý nářez ! Ale... zase tu máme to hnusné ALE ! Je tu otázka kterou si pokládá asi každý hráč. K čemu mi je ta COOL grafika , když příběh je naprosté Béčko ( ne-li Céčko ) a AI se chová jako stádo splašených koz, co na vás čumí a když už vystřelí tak vedle, že netrefí ani vrata od stodoly. Ach jak mi ty HARDCORE hry chybí *13* ! Prostě dnešní hry už nelze hrát na EASY ani MEDIUM, ale rovnou na ten HARD nebo Survival jinak z té hry nic nemám, protože to proletím za jedno, max dva odpoledne a to je ta chyba. Vývojáři by se měli hlavně starat o ten příběh, AI a herní dobu. Ale jinak si myslím, že mají na to páni vývojáři ještě sakra spousty času a naloží nám super titul. Není potřeba dělat ukvapené závěry, protože ta hra zatím opravdu vypadá bombasticky. Já se ''zatím'' těším *3* ...
    • edit: jinak nerikam ze to nejde, ja osobne to zvladl, ale bez skillu, ktery ziskas opakovanym hranim na lehci obtiznost sk neskrtnes
    • tak to zas ne... zkus si rozjet napr. halo 3 na legendary a garantuju ti ze za tyden budes rad kdyz projdes prvnim levelem a to mozna jeste ne. Nebo gears of war na nightmare... do hodiny vypinas
  • Jestli se nepletu,tak hlavne v tom traileru vysvetluji a ukazuji graficky skok,vymodelovani postav,perfektne vymodelovani odrazejcich se kulek od zdi,jak vyndava ten kulomet z drevene krabice a tam jsou perfektne vymodelovane kovove casti zbrane i naobleceni,ja nevim jak vy,ale takoveto detaily jsem za tuto generaci jsem nevidel ani na pc a ani nikde jinde!atd
    • ty ses fakt ulmes
  • Jack1947
    Trailer... zbytecny ? no standartni a nic moc nepredvedl, Gameplay byl lepsi... nuze akorat mi vadila ta pridana hudba radsi bych slysel neco malo ze hry.

    Ja od toho ani nic jineho nez poctivou Thps s kvalitnim pribehem z alternativni historie neocekavam, prave protoze to bude thps a tech je docela dost by to mohlo narazit.

    Treba aby pridali nektere ty originalni prvky - i kdyz ono tezko rict co este vice originalniho krom zbrani mozna povtor , lokaci a atp... by mohli pridat. Ocekavani jsou ale nemala, za takovy ten povedenejsi klon Gearsu bych se taky nezlobil, co si budeme povidat to PS4ckari tak nejak potrebuji. *3*

    ( + vidim tady v diskuzi jestli se tedy nemazalo, tak celkem obstojne to pcckari rozdychaly. Klobouk dolu.) *4* Cim mene hejtu, tim lepe...
  • muze nekdo zaridit,aby tato stranka podporovala normalne ps vitu!je to pomali atd.neda se na tento web nani psat!
    • Tento web podporuje ps vitu, lezu sem z ni casto, ale musis sem chodit na mobilni verzi m.games.cz
    • PravyMonty
      Jak se tak koukám na tvůj pravopis, tak musím konstatovat, že je jenom dobře, že tato stránka nepodporuje(či co) ps vitu.
    • Si pořiď neco normálního
  • Snad to nedopadne jako s Hellgate London
    • God-of-War
      Hellgatu byla škoda. Dost sem se na to těšil a nakonec vylezl takovej paskvil.
      • Jack1947
        Hlavne ze to pak za rok hodily do F2P, i tak to bylo... no rekneme zbytecne ta hra proste propadla ve vsech moznych aspektech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit