Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc se proboha nevyprdnou na grafiku a vykon spis nevyuzijou na jine veci jako je AI? Dyt to je do oci bijici jak mu tam strili do zad a protivnik hold se obcas pokrivi ale dal miri a strili uplne na druhou stranu...
    O Quicktime Eventech se ani znimovat radeji nebudu...
    Proste kdyz se vic jak pulka hry odehraje sama a kdyz uz hrajete a misto protvniku mate dementy, tak grafika muze bejt sebelepsi, ale prestane vas to proste rychle bavit.
    • Taky bych chtel, aby se vyrazne zlepsila AI. Jenomze AI nema na narocnost hardwaru temer zadnej vliv. Problem je ji naprogramovat tak, aby za neco stala. A to neni skutecne zadna sranda. Takze toto neni otazka bud dobra grafika nebo AI. Tohle je proste o tom, ze nikdo zatim nedokazal udelat takovou AI tak, aby vyrazne predcila sousasnou uroven...kazdej trouba v diskusi nadava na spatnou AI a proc ji jako ti blby vyvojari nemuzou udelat lepsi na ukor grafiky. Problem je v tom, ze takovy komenty jsou naprosto mimo realitu. Prestoze by se mi samotnymu libilo, aby to bylo jinak.
      Krieg ma pravdu a je docela komicky, ze ma tolik negativnich hlasu *1*
      • Naopak, dobra ai je narocna na vykon. Skutec}a ai je naopak jedno z nejnarocnejsich it odvetvi ná vykon. A plati to i pro hry, vem si treba jenom sachy a to ani nemluvim o go. Na vykon neni narocny jednoduchy predskriptovany automat.
      • jenom jeste teda doplim, ze samozrejme jsou pripady naprosto zprzneny AI a to vyvojare neomlouva.
    • C-BEAM
      lepšia AI ? načo ? kto ju ocení ? tie masy ktoré si libují v nenáročných filmovo ladených hrách ? dobrá AI by mohla stádo frustrovat a ničit ten ich cool scriptovaný zážitok kde polovicu hry hrá vpodstate niekto iný.
    • Víš o danné problematice kulový, AI je poslední co ve hrách žere výkon....
      • ved hej, AI je v dnesnych hrach tak primitivna ze fakt nezere vykon.
        staci ze NPC niekde stoji a striela doblba a je to. potom vaznejsie interakcie prevezme skript a QTE a hura, nova AAA hra je na svete.

        skoda ze niekto nespravi aj dobru hru s takto vyspelou grafikou (napr. Dishonored, alebo Human Revolution boli na dnesne pomery dost nadpriemerne hry, no graficky nic moc)
  • no jasne!chromi pc ckari,aby se neozvali!jsem zvedav s cim se vytahnete vy!furt rvete po lepsi grafice a a sami nic nemate!hraji novy biosock! hnus
    tunel jak prase,kde vas vede zelena sipecka za nosanek s hnusnou grafikou na starym UE3!ta ceska hra taky nevypada kdovijak perfektne,ponevadz to bude rozsahle rpg.watch dogs nema tak realne prostredi ani obliceje jako toto.a pochybuju ze na zastarali dvd ktere vecina pc obsahuje by se toto veslo!vzdy kdyz jsem sel ke kamosum srovnat pc hru s tou na ps3,moc rozdilu jsem nevidel,jen u pc se obraz rozdeloval na dve pulky,kdyz jsem trochu vic cuknul s mysi,to se mi u ps3 nikdy nestalo!asi zalezi jake pc,no podle me za co jsem videl na pc za 20tis.rovnou rikam,tohle pc za tuto cenu neutane,ani watch doks,bude to neco mezi tim! *1*
    • Jedna stara kocici moudrost, ktera se sem moc hezky hodi, rika "Co to sakra meles ty vorechu"
      aneb aspirujes na post nejvetsiho dutohlava zde na games? *1*
    • GlaDOS
      Nebudu se vyjadřovat k hloupému obsahu, ale nauče psát. Píšeš jak tatar a mé oči z toho pláčou.
      • deridon
        díky ulmesovi a tobě mám chuť na smažák s tatarkou :(
        • To si dam taky,ale az vyjde tato hra.Rozdil v grafice a vykonu bude mazec!Rozdil mezi 2 krat 256ram a 8gb gddr5 pozna kazdy.ps4 je pry 16krat silnejsi jak ps3.konzoli nesrovnavat s pc.Toto pc za 20 proste neda.
    • tak to je drsný... nevíte někdo co tohle je za exemplář? *1* *1* *1*
      • ja ti prrr. na pravopis,jsem tady kvuli necemu jinymu,a to ze kazdej machruje jak a pc ma excelentni grafiku,a 90%zvas ma monitor za 3500kc.v podstate nikdo nema herni monitor za 8tis.a kdyz ma 150hz,tak si mysli buh vico nema,jam mam 3d monitor sony,dokaze simul vive atd.240hz.to je monitor pro ps3 a ps4.to je pecka.a pani by chteli 4k rozliseni a 4k monitor.jst smesny.nacem to chcete rozjet?na pitomim monitorku za 3500kc?vzdyt ani nevite jak full hd na tom vasem pc vypada.
  • Vypada to jako nalestena, ale jinak tuctova naskriptovana koridorovka. Obavam se, ze to bude typicka konzumni hra pro masy s wow efekty a primitivni hratelnosti bez vetsi hloubky a komplexnosti hernich mechanismu, ktera by mohla uspokojit narocneho hrace. Svoji cilovouskupánu si tí nepíchybne najde, ale ja bych chtel neco vic. A jestli to je neco vic, tak to ukazte.
    • No klasicka konzolova "AAA pecka" no *1* *11* Co bys chtel...
      • Konzumni pecky vychazi i na pc, takze zanech hloupeho trolovani.
    • maros.goc
      thumbs up
  • Ze by Nightmare Creautures pro PS4?:)....to bych rád;).
  • vypada to aspon technicky docela neuveritelne. Zacinam se tesim
  • Vypadá to jako generická fps kde akorát mámke vlající kabáty a steampunkově vypadající zbraně. Zatím ne děkuji.
    • MrSanta
      Hra z třetího pohledu vypadá jako FPS. Bravo *1*
  • michelangelocz
    To ze ze hry jeste pred jejim vydanim uvidime jen minimum, bych narozdil od Alese nebral jako vytku. Naopak me spis potesi, kdyz se The Order blyskne treba az v recenzich, coz by se v tomhle pripade mohlo klidne stat.

    Mimochodem sam zrovna hraju prvni Dead Space a atmosfera v nem zachycena je U Z A S N A. A byt to nejspis nesmeruje k originalnimu zaveru, tak me to vazne bavi. Ale proc to zminuju – clankovy videa na me totiz dychaji dosti podobnou atmosferou a kdyby hra nebyla vzdalena tomu, co predvadi Dead Space, jen ve steampunkovem kabatku – rozhodne by si ziskala mou pozornost ☺
    • Ale houby, slíbili gameplay a nedodali skoro nic. Trapný.
  • Hnisavec
    nevraviac o tom, že Order je odzačiatku prezentovaný ako movie zážitok, plný skriptov a efektov. čiže ide len o bláhové želanie autora, ktoré nikto nikdy nesluboval, iba si ho vysnil ako kopec iných prevažne youtube Pc hráčov v diskusiách k tejto hre. Ukázané v traileri naozaj i je v hre.

    Naproti tomu Kingdom Come v traileri zavádza, bitky o hrad nie sú vôbec ešte ani rozpracované, "realistiky" nepôjde bojovať proti viac hráčom naraz, nebude krv, nebudú useknuté končatiny...holt "realistická" hra ako prasa tomu ver...Disneyland uterák :). Príbeh bude skriptovaný, nebude sa dať kovať brnenie ani vlastniť dom, ani š*kať a mať decko....čiže opäť raz jedno predvídateľné klišé RPG....
    • Taktiež nechápem co na tom slavnom RPG pana Vávru všetci vidia. Pyšný česi, až to vydá tak to bude sr*čka a vám spadne hrebínok...
      • Co sem furt kurvaa lezete? To nemáte svoje stránky? Zamindrákovaný slováci
        • Vy kebyste nemali teho Jágru, tak vyhoríte aj v tom hokeji nielenom v hrách
          • Tak si odtahnete ty cikany,co jste sem s husakem natahali za komousu!
        • svojim komentom si potvrdil ze si rovnaky vyplod ako on
    • maros.goc
      Tebe uz niet pomoci Kratos
  • Tyhlety reklamí cancy sou dycynky pěknoučký a pak je toho ve hře reálně tak 1/5. Jediný co je jistý jsou ty hnusný černý pruhy. Deformaci ani fyziku prostředí žádnou neukázali. Nepřátelé taky moc inteligence nepobrali *13* Vybadá to na obyč koridorovku navíc bez coopu i MP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit