Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten manik poradne nevi o cem mluvi. Nema spravne informace. A pokud si nevsiml tak R6 Siege od Ubisoftu je na tom s mikrotransakcemi uuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne stejne.
  • Ta hra se u nas prodava za 1250Kc. Ale i tak je to dost.
  • Kdo leavne prvni dostane prohru a je to vyresene.
  • přesně, kterou odráži diskuze zde :)
  • uz jsi si vytrhal oboci a vymacka bobďáry?
  • vzdyt to neni pravda.. hra se pripoji i pres stricted nat.. a i v duelu.. hledejte laskave problem tam kde je a ne tam kde neni..
  • P.S.
    porad ale mužeš hrát singleplayer
  • to bude asi tim že nemáš premium season pass.
  • bukrr
    Koukal jsem, co všechno si můžeš koupit a ve hře za 50 euro by taková věc neměla absolutně být. Mám strach, aby se tenhle model nerozšířil i mimo Ubi
  • Naposled co jsem koukal an Steam recenze jsme se dozvěděl, že Mafia 3 je špatná hra což je sice pravda, ale jedinej důvod proč byla podle nich špatná bylo že nebylo 60 FPS!!! A to je přece konec světa.
  • To znamena ze kdyz nemas verejnou IP tak mas ted problem a funguje jen duel. Takze bud si zarid verejnou IP nebo budes muset pockat az nekdo prijde s nakym bezpecnym resenim
  • To bylo jedno z videí, co jsem koukal na YT, borec nejdřív se mu moc nedařilo, tak ok, pak se ale do toho dostal a začal protivníka kosit a když za stavu 4/2 vyhrával - "Server disconnected".
    Tohle se mu stalo během videa 3x... To by mě zajímalo, jestli bude nějaký ranked *1* - všichni počet proher 0 *1* *1*
  • ano u hry zamerene na jao ze kompetetivni PvP je to docela p..user
  • Hlavne to nezapomen hrat se svoji petiletou dcerkou. Trhani koncetin je ta prava zabava
  • Ahoj Přeji dobrý den .
    O víkendu proběhla open Beta hry ForHonor a dopadla katastroficky podle toho co je na foru. . Celkově velké problémy s padáním zamrzáním atd.a taky s připojením do bitev a ještě problémy s připojením NAT. Má někdo s tímto problémy ??
    zde odkaz na forum od Ubi:
    http://forums.ubi.com/showthread.php/1557483-Strict-NAT-despite-open-ports?s=4866e8b12c1a14b776f2b044444e49cf

    Poradil by někdo s problémem ,, NAT 3 stryktní ,, prosím ??
    Děkuji Janda Luboš
  • ta hra pry nema ani dedikovany servry lol, tak to je jasny proč jen 4vs4
  • For Honor minirecenze:
    3rd person MOBA. 3/10
  • Morraw
    Mikrotransakce. Na základě mých a zkušeností ostatních (jsou o tom celá vlákna na ofiko forech), hra neposkytuje P2W výhody.
    V první řadě to jsou věci kosmetické. Není to tak, ze si koupíte vybaveni s lepšími staty.
    Champion status muze mít každý.
    Sice si za měnu můžete nakoupit desítky beden s vybavením, ale má to svá omezení.
    V první řadě vám padají věci jen pro aktuální tier a vybavení lze taky vylepšovat jen do určité úrovně.
    Staty si také vylepšujete podle buildu, který musíte umět hrát.
    Jedinou výhodou je, že se dostanete rychleji ke skinům a jen o něco málo rychleji k vybavení, které ovšem hraje roli v 4vs4 modech (takže ne duel nebo brawl).
  • P.S.
    jinak hru neznám ale otázka je jestli ty mikrotransakce jsou jen za vizuální upgrady, nebo i za neco, co vám dáva vyhodu v PvP. Protože v tom videu na ktere daval niže link PEZ od tartarus cast se rika že se kupují i vyhody (nevím co je na tom pravdy)
  • Morraw
    Heh coze. Jako warden jsem si do nich semtam nabeh pro regen a jinak se pohyboval mimo. Když se tam zrovna nebojovalo tak jsem je rychle pokosil a zabral bod.
    Takže jo možná s jinyma postava jsou nebezpecni. Pro me jako wardena nestali mnohdy ani za pohled.

    a jiste, ze v tom chumlu nebudu bojovat s jiným hráčem. Ale to hlavně kvůli prehlednosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit