Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sranda je jak nám článek podsouvá, že 60€ je tradiční cena za triačkovou hru. pritom myslím že standard je spíš 49€
  • Nad touhle hrou jsem vazne uvazoval, nicmene po shlednuti videa z plne hry s predstavenim obchodu jsem sel do kolen...F2P hra za 60€ plus nehorazne ceny za ingame menu, skiny atd...ano, nemusim nic kupovat, ale to nemusim ani ve F2P hrach. Jako ten Ubisoft se vazne pos*al...uz jen pritomnost mikrotransakci takoveho rozsahu ve hre za 60€ je aspon pro mne pres caru...
  • Vyšlo to na PC, protože Ubisoft chce prachy i od PCčkářů...
    Lepší důvod mne nenapadá - viz odkaz níže na maníka, co to docela hezky popsal..
    https://www.youtube.com/watch?v=CBWwYOxd9Jk
  • Krescz
    právě proto, že to hodnotí samotní hráči a někteří mají dobré argumenty proč hru nekupovat za plnou cenu....nvm co je rádoby hráč...to jako, že ty seš profík? *8*
  • gamepad je dneska nutnost, i na pc
  • Nevim proc to vubec vyslo na pc kde to hned umre, ovladani je delane na gamepad a podle steam hodnoceni to pckarum proste nesedi. Na pc to bude mrtve kvuli nedostatku lidi stejne jako dopadlo bf1 a battlefronty obji hraje na ps4 3x vic lidi nez na pc, dost her se jinde nez na ps4 nevyplati ani hrat.

    Na konzoli to bude ale fajn zabava...

    Trailer super, hlavne hudba
  • TheGGG
    jistě anonymku, zase nějaký random nick? Pls holt né každý hraje 8 bit a retro...
  • Odulin
    Moc se mi líbí Chivalry, tak jsem dal For Honor pár hodin v betě a dnes koupena plná. Tohle jsem přesně potřeboval.:)
  • jo to ukaze az cas, ono ze zacatku spousta her vypada super a nakonec jen nekolik uspeje v delsim casovem horizontu
  • +
  • Tato hra je pro všechny, kteří chtějí poctivé PvP. Ubisoft udělal docela krok do prázdná a dal hlavu na špalek, protože v dnešní době vydat hru s tak obtížným PvP systémem, kde se chvíle euforie střídají s pocity zmaru, frustrace a bezmocného vzteku, to chce minimálně medaili za odvahu. Mnoha lidem se nebude líbit, ale je to v současnosti nejpropracovanější soubojový systém a navíc nejvíc REALISTICKÝ (nikoliv reálně možný, nebo dobově správný) soubojový systém ze všech dostupných her.. Nejde totiž jen o to, naučit se pár komb a pár obranných technik. Jde o to naučit se to používat. Ve hře jde naznačovat výpady, jde někoho zabít shozením ze srázu, upálením, nabodnutím na zeď, jde protivníka upižlat jedním kombem, když zjistíte, že na něj neumí reagovat, jde protivníka umlátit za 3 sekundy, nebo taky za 3 minuty....jde toho fakt hodně. Ve hře není OP postava. OP jsou všechny, pokud zjistíte, kde je jejich silná stránka a kde slabá a naučíte se to využívat. Dokázal jsem se v jedné bitvě bránit 2x po sobě třem protivníkům dost dlouho na to, aby ostatní hráči zabrali všechny pointy v dominion módu, udělali jsme 1000 bodů a pak bez možnosti oživení všechny pobili a zvítězili, i když byli všichni protivníci mnohem lepší než my. Umřel jsem v jiné hře se třemi parťáky na jednom protivníkovi - opakovaně asi 3x a bylo fuk, jakou jsme zvolili taktiku, byl prostě dobrej. tak jsme systematicky zabíjeli všechny ostatní a jeho nechali na pokoji a zatímco on namachrovaně dál hájil bod A, my vyhráli na zbylé dva (a jeho nakonec ve 4 lidech dostali ke kraji mapy a shodily u útesu :-) ).
    Hra s klávesnicí a myší je více než možná, i když na steamu tvrdím že ne. Stačí si nastavit citlivost myši v defense módu, a rázem myš funguje i citlivěji, než ovladač (podotýkám, že mám myš s 16.000 DPI, jen s tak nějakou to prostě stejně nepůjde). Jde nekonečné hodiny trénovat proti botům duely i dominion, cokoliv (a jde i nastavit obtížnost botů a ta nejvyšší odpovídá nejnamakanějším hráčům....).

    Singleplayer je asi docela dobrej co do vyprávěného příběhu, ovšem slouží stejně jen jako tutorial na PvP, takže tolik neoslní.... nebo jinak, příběh je dospěláckej, ale jelikož mám nahráno z bety, projel jsem celou první kapitolu asi za 40 minut hraní (souboje byly zívačka), protože je to koridor střídaný arénami, nic víc.

    Hra rozhodně stojí za vyzkoušení, PvP je nesmírně komplexní (hlavně módy 1vs1 a 2vs2, dominion je spíše týmová záležitost). Myslím, že namástrovat jednu postavu, z 12ti momentálně dostupných, je záležitost pro zkušeného hráše tak na 20 - 30 hodin hraní, a není moc her za cenu pod 50 euro, s tak dlouho hratelností.

    Ale je to skutečná výzva a než aby jste lezli po zdi a proklínali toho deb*la, co to tady doporučil koupit a vyzkoušet, testujte postavu na BOTech *5*
  • Recenze na steamu je odraz maximalni debility radoby hracu.
  • to má vskutku velkou vypovídající hodnotu *15*
  • Rozhodně nemáš pravdu a je vidět, žes to asi pořádně nehrál, nebo jsi tak dobrej, jako nikdo jinej na všech serverech. Jako sorry, je sice pravda, že jsou tam do počtu, ale zkus si bojovat s protihráčem uprostřed jeho "minionů" a povíme si, jak moc do počtu tam jsou - mimochodem ani nejzkušenější hráči s vámi nebudou bojovat uprostřed chumlu vašich minionů - postava o ně může i upadnout (a většinou nevstat), dále dávají obstojnou dmg s přihlédnutím k jejich marnosti ale hlavně, v defense módu na ně postava hráče reaguje bloky, které ovšem nenabíjí revenge, takže je velmi časté, že místo bloku hráčovi rány vyblokuje rány miniona......takže určitě nepodceňovat. Ještě jiné přirovnání - jsou asi tak zbyteční na bojišti, a nemají ohrozit hráče, jako hořící hromada dřeva. Dokud do ní nespadneš a neuhoří ti 1 - 2 třetiny životů, ani nevíš, že tam je. Nebo sráz - tedy konec mapy. Dokud tě z něj někdo neshodí, může ti být u prd*le, že tam je.
  • Krescz
    recenze na steamu mluvi za vse :D
  • Bav se.
  • A to tam jsou ještě mikrotransakce...
  • takový sofistikovaný trolling vařený z vody...
  • ja to sice nehrál ale mne ta hra prijde spíš jako kompetitivní bojovka s propracovaným soubojovým systémem, kde záleží na skilu
  • pravda, ale je srandovní že lidem na Youtube se ten song líbí *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit