Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Recenze zatím o ničem a všichni jen bečí. Uvidíme zítra, co je pravdy na těch technických problémech (30fps stranou), kdyžtak s hraním počkám.
  • Draken69CZ
    Tak už si konečně pořiďte pořádný PCčka aby jste mohli nadávat i na 60 fps lock *15*
  • Stream několika prvních hodin.
    https://www.youtube.com/watch?v=YUeMMlyj0LQ
    • Co to jo za hnusné vyblité barvy? Vždyť to vypadá hůře než dvojka...
  • Já se na tu Mafii tak těším! :) *15*
  • Nevim jak vy, ale se radeji rozhodnu podle zahranicnich rezenci a nazoru na forech. Jak to tak ctu podle zaujatych cechu, kteri vedeli jaka to bude kracina uz pred ohlasenim jen protoze to nedela Vavra a je to jine nez Mafia 1 (od kdy je tohle u her zapor?) tak tady se clovek bohuzel o hre nic nedocte. Nebo uz to tu nekdo hral? Nebo plyvete jen ze setrvacnosti?
    • Veskoslav
      Jelikož hráči z jiných zemí už hrají a na internetu jsou už například 2.-3. díly Lets play od hráčů, tak už si můžeš udělat obrázek:) Příběhově to nejspíš bude dobře napsané (dle ohlasů), ale po technické a grafické stránce je to katastrofa. A o tom, že pc port je zprasený (opět) je škoda mluvit.
      • Tak já bych kdyžtak naštěstí řešil konzolovou verzi. Takže jak zase sprasili PC verzi mi bude asi fuk.
        Ale jak říkám.. jak budou recenze kouknu na ně. Mě to zatím přijde jako dobrá hra bez ohledu na co si Vávrům fanklub hlásá :-D
        • Paulcz
          A třeba to dobrá hra není, to že někoho něco baví neznamená, že to je objektivně dobrý :)
    • Femto
      Jsi v diskuzi na stránkách, kde je jeden z největších počtů frustrátů, zakomplexovanců a lidi s předsudkami. Navíc celá herní scéna(hlavně PC scéna) přitahuje největší bahno internetu, takže ano, tady se opravdu nic nedozvíš, nejlepší je si udělat vlastní názor.
      • To jsi se ale moc hezky popsal a uvedl, frustrát, zakomplexovanec a bahno internetu zní opravdu výstižne. Táhlo tě to sem jako magnet, že? *3*
        • Femto
          Jako promiň ale jasně jsem dal do závorky PC scéna, takže máš smolíka, příště to zkus lépe :) Já uživatel Macu, kavárenský povaleč a hráč Dark Souls nemá mindráky vůbec z ničeho *3* Jinak samozřejmě máš pravdu, táhne mě to sem jako magnet, je totiž zábavné pozorovat, co za zakomplexované individua se tu pohybuje.
          • Zjevně máš mindráky z PC scény, podle tvých projevů bezdůvodné nenávisti a strachu, kterými se vůči ní vymezuješ, dále pak z nízkého sebevědomí, které tě nutí chovat se jako sociopat v každé diskusi, potom bych řekl, že máš mindrák ze společenského postavení, které se projevuje tvým bezdůvodným vymezováním v neexistujících bitvách (PC vs Konzole, Dark Souls vs Witcher, Apple vs Android) a tím, že máš neustálou potřebu sdělovat okolí svůj status (uživatel Applu), potom je žrejmé, že máš mindrák z neschopnosti komunikovat s okolím, chápat a být chápán (možná problémy v rodině v dětství) , to se projevuje v podobě tvých nenávistných reakcí, neschopnosti přijímat cizí názory, kritiku, nebo se zahledět do sebe což je jeden ze znaků sociopatie.. takto bych mohl pokračovat celý den, ale bohužel musím do práce
            • A ještě k tomu pohádkář... *15*
            • Femto, ubrečenec, co si myslí, že má vždy pravdu *1*
            • Femto
              Moc hezká analýza *15* Ale jsi dosti mimo. Za prvé žádné bitvy nejsou. Dark Souls je jasně lepší hra, Apple vs. Android ani neexistuje, protože je to firma vs. operační systém :D a konzole jasně vládnou hernímu trhu. Co tam máme dál? Strach z PC scény? No, to je přehnané i na Games.cz. Jak se to vlastně projevuje? Že se vysmívám nulám, které místo gameplaye řeší grafiku a FPS? Jo, v tom případě mám opravdu strach z PC scény. Takový LV a Veskoslav vskutku nahání strach. Máte ve svých řadách opravdu potenciál, který nahání strach. Navíc mám lepší PC než většina Master Race, takže zase vedle. Svůj status sděluji, jelikož to lidi na Games.cz od mě očekávají a mají rádi, když se chlubím svým statusem, takže abych potěšil fanoušky, tak to prostě chtě nechtě musím dělat. Víš, že mám i vedle PC 5K iMaca? Komunikace s okolím? To je velice zajímavé, možná by jsme se mohli setkat :) Rád tě pozvu na kafčo *3* Pak bys udělal tu analýzu znovu, co říkáš? Těžko tě přes internet přesvědčím, jak zvládám komunikaci s lidmi, ale osobní pohovor by to za nás vyřešil, navíc se moc rád setkám s člověk, co dělá psychoanalýzy na Games.cz *3* Jinak si užij směnu za pásem, budu na tebe u kafíčka myslet *3*
  • Veskoslav
    "Lock on 30 FPS is a incredible thing in this year,especially to 2K ,you've got to be kidding me!Low textures,no SLI support,and if you use the resolution ratio over 1920x1080 ,the game will be crushed,just wait for the patch or the game ready driver."


    Takže kdo může, rušte preorder *1* Chudáci ti, co teď jdou na půlnoční prodej u Xzone. Venku hnusně a ještě hnusně udělanou hru k tomu
    • Jdi jim to rict osobne ale to bys dostal do drzky
      • Veskoslav
        Maxíčku, jdi hajat.
  • Bude zajimave sledovat jak do pribehu zakomponuji skutecnou mafii, t. j. italske rodiny, s kterymi se tahle mala skupinka nemohla merit ani co do mnozstvi muzu ani prostredku. Zatim to vypada jen na sarvatky malych bezvyznamnych lokalnich gangu, co neni mafie v pravem smyslu slova.
  • https://www.twitch.tv/cohhcarnage
  • Mam odehranych asi 8 az 10 h a zatim super.Ze zacatku me to moc nechtelo chytnout , ale to jen kvuli tomu ze ja koko* si ctu recenze pred vydanim hry kde na to kazdy nadava a ja si pak udelam v hlave peklo . Ale kdyz jsem to hral cim dal dele tak me to uz nepustilo a vtahlo me to do toho deje a uplne jsem zapomel jit spat kvuli praci .Koupil jsem si Deluxe Edition a uz jsem mel strach ze jsem za to dal sileny prachy ale vubec toho nelituju.Jsem nadseny jaka ta hra je. NJN Kazdy si musi udelat obrazek svuj *3* *4* *1*
    • Já to s dovolením za kolegu přeložím - ze začátku ho to moc nechtělo chytnout, ale vzhledem k tomu, že za tu Deluxe edici vyhodil 1800.-, měl na výběr 2 možnosti - že to obrečí nebo že zatne zuby a bude to zkoušet pořád dokola a snad po pár hodinách mu svědomí přestane nadávat a dovolí smazat to z disku. Nejdřív zkoušel tu první cestu, ale nebylo to ono, tak se dal tou druhou a příspěvek je finální zakončení celé té tryzny. *1*

      Podívej, netrap se, prostě to vyhoď do koše a přiznej si, že si vyhodil prachy za paskvil. Uleví se Ti a příště můžeš třeba využít ten leták s nabídkou výletu, oběda zdarma a zajímavou prezentací hrnců, co přišel včera babičce. Vyjde to nastejno.
      • Boze ty vase komentare *1* Vzdy se mi libi ty kecy *1* Ani jeden z vas to nehral ale stejne budete za boha *1* *1* A taky to nehrajte na pc a skuste konzole.A uz piste , cekam na nejak drsny komentar *1* *1*
      • Ted my mohl nekdo prelozit tu tvou nesmyslnou slataninu. Fakt jsem nepochopil co tim chtel basnik rict. Snazil jsi se nejak vysvetlit ze ho to bavi protoze ho to nebavi a jen si se v tom zamotal? Nebo to melo mit hlubsi smysl?
        • To je přirozená lidská reakce, když utratíš prachy za nějakou chujovinu a pak se snažíš sám před sebou a před ostatníma obhájit, že to vlastně neni tak špatný, aby sis nepřipadal jako blbec, ale neni to podle mě třeba, každej si snad může bez výčitek koupit co chce, naše esotericky založená sousedka si třeba koupila za 50 korun sáček magických kamínků a byl to normální štěrk co nasbírali někde u silnice v pytliku s nálepkou, smál jsem se tomu opravdu dlouho, ale což jsou to její peníze
  • Může mi někdo vysvětlit proč všichni pláčou po 60 fps? Jasný rozdíl mezi 30 a 60 poznám jede to rychleji atd. ale ve 30 fps je to hratelný úplně normálně stejně jako při 60.
    • On ten rozdíl je značný a mnoho lidí upřednostňuje plynulost nad lepšími efekty.

      Tady je problém, že to musis mít ve 30 a nic s tím sám nenaděláš. Pak těm kdo upřednostňují plynulost... No nas$ere je to a právem. Do toho to často padá pod 30 u takových her a to je strašný


      Krátce: prostě nemáš možnost hrát to plynule. Hry na pc mají mít nastavení a možnosti. Zde chybí ta základní.
      Tohle se nepovedlo i kdyby to vyřešili. Vydání hry je jen jedno a to pokazili.
    • Veskoslav
      Až na to, že jakmile je to lock na 30 fps, tak tyhle hry strašně rády padají směrem dolů. A je rok 2016, ne 2008, aby byl 30 fps lock.
      • Přijde mi usměvný, že všechny steam recenze zmiňují jen ten 30fps lock, a že dokud to nebude 60 fps tak nebudou hrát. Jo fajn, ale v roce 2008 si teda taky nehrál hry? protože tě z 30 fps bolela hlava? nebo oči? nebo něco jinýho? Prostě 30fps = nebudu hrát?
        • Veskoslav
          Chápeš, co jsem ti napsal. Ta hra má lock na 30 fps a je to 2K, takže je 99,9% pravděpodobnost, že při náročných scénách to bude padat rychleji než kalhotky nadržené 16. A neřeší jenom FPS lock, ale i to, že nad 1080p rozlišení to padá, není podpora SLI atd.
          • Já to pochopil jenže těch recenzí kde se řeší něco jinýho než jen fps je minimum. Zbytek je jen 30 fps 1/10, horrible game 30 fps gonna change once you fix this...atd. Prostě kret*ni. Ale zároveň dobře jim tak pokud jim tohle vadí nemají si hry předobjednávat *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit