Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych nebyl nas*anej a pominul to, že to neni česká hra, která nemá ani českej dabing, řekl bych, že to bude celkem dobrá hra.
    • "... ani českej dabing, ..."
      Jen bych se chtěl zeptat k tomu "ani" co víc by to pro tebe mělo v lokalizaci mít než český dabing? Jinak jakýkékoliv předabování je otřesné. Nejlepší je jazyk, ve kterém je hra primárně vyvíjena (většinou eng).
      • Ty jsi na to kápnul! Mafia I a II měly dobrý dabing, protože to byl originální jazyk té hry, kdyby ho měla trojka, tak by to bylo otřesný (viz. Zaklínač, Far Cry, atd.)
        Jo a tohle nemyslím ironicky.
      • Páč sem už na angličtinu docela alergickej.Je mi jasný, že většina lidí tady ájinu zbožňuje, ale já prostě germánský jazyky moc nemusim.
        • Tak si to přepni do francouzštiny nebo italštiny. Jinak mi přijde dost blbý být "alergickej" na angličtinu, když je v současnosti ve většina světa považována za lingua franca.
  • (PS4) Hra mi přinde ze začatku zabugovaná a graficky hrozná,ale po několika hodinach jak se dostavam dale tak už tyhle problemy nemam,auto nelita ve vzduchu,neseka se to atd..Jas jsem dal na nejtmavší a vypada to skvěle.Příběch je neskutečně skvělý a hra vtahne do děje.Je pravda že se měla hra jmenovat jinak,protožě znamka Mafie znamena hodně a vyvojáři prostě chcou ty prachy jako každy vdnešní době.Teď je to už s každou hrou a člověk si nevybere.Ja dlouho přemyšlel co koupit a když kouknu na ostatni hry tak nevim co vybrat.Všechno má svý klady a zápory,ale těch zaporu je vic(např.Batle 1 a COD,Watch Dogs atd.)Ale tak či tak hru stejne vždy koupim ať je jaka je pač něco pařit musim *3* Zahrat nejakou tu gamesku dat si pizzando,pozvat kamoše,zachlastat a vypařit si mozek *3* *5* *1*
  • Veskoslav
    28% z 202 ohodnotilo kladně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit