Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Hah, znate takovy ty pripady kdy se dotycny snazi pusobit chytre a nadnesene cele situaci a ve vysledku vypada jak totalni po*uk?

    Tak ano, toto je jeden z tech pripadu.

    Chlape, "pravda" je jen relativni pojem..... zalezi jen a jen na interpretaci daneho cloveka k dane situaci, coz je jedina vec co determinuje co je "pravda" a co "lez", oba VELICE relativni pojmy.
  • species
    A pak ze sem to delal zbytecne ;)

    edit - a vubec, vyfic, jaky "nakonec se priznal" ja napsal "Na me se nedivej, ja zadny dukazy nemam, ja tu jen farmim plusy za popular opinion." hned na zacatku, to ze to tu nikdo nepochopil neni muj problem.
  • Zacharjas
    Překvapuje mě, že poté, co nám včera Petr Bulíř ve Fight Clubu sdělil, jak se dají psát recenze, se ještě nad něčím podivujete.
  • flash789
    No vidíš Lucko, stacilo zminit ze by ti měli davat lepsi hry na recenze a internetova hloupost zafungovala na vybornou, mas 150 prispevku a ani to nebolelo :)
  • Vrook
    Sarkastickou poznámku ke zmiňovaný stručnosti jsem si dovolil udělat na konci příspěvku. Ale to bychom ho museli přečíst celej že? A to neni ani v angličtině.. *15*
  • Dogkiller
    Můj nick a avatar na protest šmejdů jako jsi ty. *3*
  • BoB.2
    Ještě žes byl stručnej. *15*
  • ucho
    Ray Stevenson: každý, kdo umí trochu s googlem, si může moje jméno včetně adresy najít ;)
    a ne, strach nemám a pokud by se tady ta jména zavedla, nevadilo by mi to...
  • a tenhle newspeak, to se dneska děti učí kde? *7*
  • Vrook
    Mám dvě výtky a jsem unavenej, takže budu stručnej.
    První se týká kritiky combat systému. Ve vyloženě stealth hře, kde neni stealth option ale mandatory, je tohle asi nejlepší combat systém. Když ho vyjmeme z kontextu hry, tak je možná špatnej, ale v tomto případě je nejlepší. A to v tom smyslu, že se do něj hráči nebude chtít a bude motivován opravdu stealthovat.

    Druhá věc je ta údajně pevně daná trajektorie, po které se pohybují strážní. Je jasný, že se stráže nemůžou pohybovat po celém prostoru mapy, jelikož ty jsou tu vážně obří (hlavně do všech směrů). Ale v určitejch lokacích si člověk může všimnout, že mu strážnej vleze před dlouhej gobliní nos tam, kde by ho vůbec nečekal.
    Neřikám, že je jejich chování bůhvíjak nepředvídatelné, ale změnou trajektorie mě překvapili už několikrát.

    Každopádně ta rozsáhlost prostředí, jeho nelineárnost a expanze do všech směrů v prostoru dělá pro mě osobně ze Styxe asi nejlepší stealth hru za hodně dlouhou dobu.
    Tolik asi k mojí proklamovaný stručnosti ksakru.. *15*
  • species
    Moji mamu sem netahej prosimte.

    Na jednu stranu ano, na druhou stranu si alespon nemusim mezi ostatnima 12ti letyma parchantama ve skole dokazovat jakej sem edgy trumaster s nickem a avatarem jako mas ty. Takze alespon neco.
  • No, tak třetí díl Death to Spies to právě projíždí na kickstarteru *13* .
  • BoB.2
    Mrazík pracuje na češtině bude každým dnem.
  • Hlavne ked sa mazu prispevky co poukazuju na - aj tak ocividne "kicknute" recenzie.
  • Tady koukám se to pacientama jen hemží, jedni by rádi zakazovali, druzí by rádi dělali psychologické análízi. Levičácká komoušská oduševnělá mládež líbající řiť černoknížeti, to jsou posluhovači games a modloslužebníci denně se ukájející nad fotkami feministky Grygara a pacienta Poláčka. Upřímně jediný kdo mi z této levicové bandy přijde normální je mistr Dobrovský. Čest práci soudruzi.
  • Nejlépe i s kýženou adresou a místem pobytu diskutjícího, protože pak bych tomu trotlovy jel rozbít ciferník a už by se tak moc nesmál.

    Ty bys necpal lidem ty svá moudra co tady denodenně píšeš. Tak co ucho nebál by ses? že byses zviditelnil. Byla by to taková očista, diskutujíci by si vylil srdéčko zatrolil a pak by ho požkozená osoba navštívila a napravila mu fasádu. Rázem by hrdina internetu zplakal nad svou blbostí a nevěř tomu že se to nestane. I když by to bylo asi oničem a unavilo by mlátitr tyhle zdechlé jedince je jich strašná spousta ale brát to tak že by každá urážka znamenala reálný výprask nezní zle. Opravdu ne
  • Takže když už je zde ta debata o cenzuře tak přidám taky trochu té hlíny.

    Respkt nástin jak se zde cenzuruje v akci:

    Např nějaký anonym napíše už od začátku pobuřujicí příspěvek kdy záměrně chce vyvolat flame - načež jakmile na něj někdo reaguje s tím že to není nic moc atp... a pak další a další a ten prvotní co reagoval po smazání vlákna i když už napíše jen 1-2 příspěvky s tím že se z blbcem přece bavit nebude. Dostane Ban a ten anonym ban nedostane neřikám že to je tak pokaždé ale něco na tom bude noo.

    Někdy když je to opakované a trotl trotlý často má ban. Většinou to ale odskáče "nevinný" obět ale neberu jako jeho chyba že reagoval ale co když ho v té reakci urazí? ano nemusí nic napsat na obranu což je tady zbytečné ale někdy se to holt nedá a pak vzniknou dlouhé vlákna a ban na několik dní.

    Ještě k recenzi, ty moc nečtu a co čtu tak jsem si nevšiml že by byly zkopírované a narychlo přeložené v překladači. Což bych čekal spíše na žumpách typu Eurogaymer a DDworld nebo kde... ale tady ? no neblázněte. Ostatně když tam i mohli dělat recenze z pirátský verzí a lhát no tak co by ne no. Nakonec i tohle. Tady fakt né.
  • Oni diskuzi nevypnou, přišli by o návštěvnost. To tu raději nechají nablito, hlavně aby měli kliky a příjmy z reklam.
  • Jo o tom mluví zrovna ten pravej no. :-D ani ne ale víme že by to nefungovalo taky viz novinky/Idnes tolik kriplů se hned tak nevidí.

    Kultura kriplů, proč by se proboha ověřovalo vlastním jménem to by jako byl sken i občanky? Xd

    Né každý si zvolí zase jméno dle svých představ, né fakt proč by měl někdo znát frantu vomáčku tady to je dobré jen by byla potřeba zredukovat některé anonymní prudanty. Jinak to je super. Ty si hodně vtipný. Nebo vlastně ani ne. :-)
  • ucho
    copak, máš strach, že bys přišel o anonymitu? :D
    na troly a sprosté jedince je to solidní lék. ono je něco jiného, když ze sebe dělá někdo blbce anonymně a nebo pod svým skutečným jménem... a pro spoustu trolů je to dělání blbců zábava...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit