Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, tak to jo to jsme neveděl, myslel jsem pravě že znicujici pravda je jen jedna. Jo, anonymní asi proto no. :-D. Paní pohlová
  • Znicujici pravda je univerzalni system anonymnich uzivatelu, kteri devastuji ostatni lhare a hloupe nazory skrze Jedinou a moznou pravdu. Vubec nezalezi co mas za nick, ubozacku, pravdu nelze zastavit ani banem, ani mazanim, ani hloupouckymi prezdiveckami.
  • Tak ja si precetl recenzi, pac hru sem koupil na PS4, ale jeste nezapl. Pak jdu do diskuze, jestli nekdo neco o hre taky rekne a vidim tady zase kupu sracek uplne offtopic :D

    Tak abych vybocil z rady, nevsiml jsem si kdo to psal (taky nevim proc by mi to k necemu bylo, zjistuju az kdyz nekdo vylozene napise v recenzi kraviny) a recenze se mi libila.
  • Beyby, to si chce ale změnit nick, tohle ti totiž nikdo nesežere. ;-)
  • Diskuze bych zakazala, protoze co tu nekteri predvadi, to je naprosta devastace.
    Toto je znicujici pravda, ktera naprosto odrovnala a ponizila vsechny troly jednou vetou.
  • To má Idnes, to chceš sem zatahovat to samé co u konkurence? Ty si vážně zkryplil a v tom negativním slovasmyslu.
  • ucho
    není třeba diskuze vypínat. ono by úplně krásně pomáhalo mít ověřené identity lidí (to zajistí třeba již zde uvedené mojeid). když lidé budou psát pod svým skutečným jménem a ne anonymním nickem, tak si řada z nich určitě takové osobní výpady nedovolí. takoví "hrdinové" jsou to pouze jako anonymové...
  • Je to jeden z mála velkých projektů, který se to odvážil vyzkoušet. A podle informací, které kolovaly internetem, to nemělo ani negativní vliv na návštěvnost webu. Tehdy to bylo spojeno s grafickým redesignem a ve výsledku se jim tato změna osvědčila. Samozřejmě games.cz a super.cz jsou tematicky jinde, ale v obou případech plní (plnila) diskuse stejnou funkci - návštěvníci si, když to řeknu zjednodušeně, vylévali svá srdíčka bez jakéhokoliv reálného přínosu. Stejně tak tady. Buď je tu u článku pár komentářů, které kdyby tu nebyly, tak nikomu nechybí a nebo naopak 100 příspěvků vlivem rozjetého flamu. Tak či tak nevidím přínos ve vynakládání energie na udržování a filtrování zdejší diskuse. Rozdíl bych viděl pokud by se tu zajímavě diskutovalo, radilo s herními modifikacemi, sw, hw, hrami či odkazovalo na zajímavé články a zdroje. Samo to nepřijde a je otázkou, zda má smysl usměrňovat a tím si vychovávat vlastní komunitu. Myslím si, že je to slepá ulička - nikdy nekončící boj - toť jen můj pohled na věc.
  • MickeyMutant
    Ty "některé reakce" pozapomněly uvést, odkud autorka kopírovala. Kromě diskutujícího "Species" (uvedl PCgamer), který trolil z nudy na noční směně, a nakonec se i přiznal, to jsou naprosto nepodložené výkřiky.
  • a udělal jsi z toho totální humpl *4*

    (sorry, OT plodí OT)
  • Taková perlička, ženy ze zákona nemohou razit štoly nebo pracovat po zemí na těžbě nerostů apod.
  • Tak by me tez zajimaly ty cele dostavce okopirovane, po rychlem shlednuti jsem si nejakeho kopirovani moc nevsiml. Podrobne jsem to necetl, ale hledal jsem shody.
  • Na druhou stranu, když zpřístupníš diskuzi resp. komentáře tak není dobré mazat cokoliv se ti zamane. Teď píši objektivně, nechci tím tvrdit, že nějaké smazání bylo oprávněné nebo ne. Pokud chceš udržet určitou kvalitu stránek a komentářů, tak musíš mazat pouze ty "správné" komentáře, jinak ohrozíš svobodu slova a stane se to opravdu cenzurovanou stránkou, kam přestanou lidi chodit.

    Jiná možnost je, že můžeš přispívat pouze za předpokladu, že jsi zaregistrovaný a jako osoba ověřen přes nějakou službu např. mojeID. Pak když provedeš nějaký přestupek, že snadno mohou zabanovat.

    Takže by si lidi měli vážit možnosti "anonymity" na těchto stránkách, což často u konkurence nenajdete.
  • Zajímavý nápad, ale dat za příklad bulvární plátek není zrovna pěkný příklad. Podle super.cz bych se rozhodně neřídil.
  • Pak samozřejmě záleží, zda jsou zachovány základní copyright práva :). Samozřejmě nemohu sloužit, ale podle některých reakcí se jedná téměř o copy&paste, zajímalo by mě kde je pravda.
  • Proto štěkám jako hrom, ať je reklam milión. Jako dal jsem pryč adblock abych podpořil tento web, ale na to se pak nedá koukat.
  • Jsme lidi a lidi jsou šmejdi když můžou, dokážou všechno možné hlavní je taková ta anonymita. Což je naivní představa ale zatím to těm dotyčným vychází a ti co jsou takový tady, v reálu se neštítí snad ničeho a nemají zábrany.

    Morální ani etické, jo a lidem se nejde zavděčit nikdy snad. Hrůza no. Tady jest jasným důkazem. Proč vypnout diskuze? kvůli pár hovadkům a v minulosti tu snad diskuze a blbeččci nebyli? co se tomu postavit čelem a odrazit odpor. Než zbaběle prchat. Takhle jak to je to vyhovuje a né jinak.
  • Zrovna predevcirem jsem preinstaloval Skyrim se spoustou modu *14* http://imgur.com/a/Kom22
  • Abych jen nebrečel nad rozlitým mlékem,tak u recenze je mi fakt jedno kdo jí napíše když se dá snadno pochopit a i číst. Což tahle recenze splňuje na výbornou.

    Obecně tolik na webu recenze nečtu, ale někdy udělám vyjímku no.
  • Když čtu zdejší diskusi, je mi líto, že vlastně namísto toho, aby si tu lidé radili a diskutovali o hře, tak podnikají osobní útoky a flame. Ještě horší je to, že konstruktivních příspěvků aby člověk pohledal. Opravdu nechcete zkusit diskuse natvrdo vypnout? Na zkoušku? Nemuseli byste řešit mazání diskusí a lidé si zvyknou, podobně jako na super.cz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit