Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co sem pleteš nějaký horníky?

    To, že ty jí neznáš je sice pěkný ale vyvozovat z toho závěry je docel sprostý (vim že dnešní ultracool mládež si myslí, že svět se točí jen okolo nich) protože já naopak znám celkem dost holek, co toho nahrajou za týden víc jak já...

    Prosil bych o dodání nějakého odkazu na zdroj k větě "90% hráčů jsou muži", jinak totiž kvákáš pseudofundovaný žvásty jen proto, aby ses vyjádřil k nějakému tématu.
  • Lukas.88
    Nechte Lucii být!!!
  • No tak 90% rozhodně ne... to bude spíš 60 %

    http://edugamesresearch.com/blog/2008/07/23/esa-survey-malefemale-gamer-ratio-is-6040-average-age-is-35/
  • alladjex
    Tady bych se kluků zastal. Ve FC sice padají sprostá slova, ale nemám pocit, že by je používali, aby někoho uráželi. Dovedeš si představit jak by tu vypadali diskuze, kdyby povolili napsat cokoliv. Myslím, že by už do nich nikdo normální nechodil ...
  • Tyjo, tady ta cenzura teda jede. Jsem se chtěl pouze dozvědět, co to kde ještě na netu Lucinka Jiříková páchá, krom velmi povedených "recenzí" pro PCT a Games.CZ, téměř na úrovni prudce pokročilého žáka druhého stupně ZŠ, ale vlákno je najednou pryč. Takže tu necháme jen ty pochvalné komenty?
  • KIMCID
    http://www.csfd.cz/film/227760-splinter-cell/zajimavosti/?type=film
  • Dekuji za peknou recenzi.
  • KIMCID
    jinak příští rok bude film
  • KIMCID
    mám ten srial rád celej i když s každým dílem je to slabší.ale příběh je vždy v poho
  • vlastik.plaminek
    Tak security jak kde. Třeba na fesťácích se radši nechám šacovat pěknou holkou, než si nechat sahat na prd*l od nějaké plešky. Prd*l jako vážně? Poslechněte si, co pouštíte z huby ve FC, vy pokrytci.
  • maros.goc
    Prvy splinter cell je uplne naj!
  • maros.goc
    Ja som pri dark souls 2 tiez strávil 200 hodin a za naj hru ju nepovažujem
  • Qwer
    Proč za poslední dobu? Bavíme se přeci o tom, že kdyby vyšla před 6-10 lety pohlíželo by se na ní jinak. U Styxe není snad co vyzdvihnout, u Mordoru je to minimálně systém Nemesis.
  • Nezaměnil jsi ve slově "neztravil" písmeno V s T? *5*
  • Johnny
    Protože ženský jasou zkrátka naprosto jiní tvorové. Nenechal bych si od nich radit co se her, automobilů a techniky všeobecne týká. Na druhou stranu si nechám kecat občas do vaření, stylu, oblečení a podobnejch ptákovin :D
  • Johnny
    Přítelkyně je taky vášnívá hráčka, ale radit bych si od ní nenechal. Pro ni je hra zajímavá pouze tehdy, má-li silnej a poutavej příběh, a na hratelnosti, grafice, a kvalitě ovládání ji vubec nesejde... Já to mam naopak, hra se mi musí vizualně líbit, musí se dobře hrát, to znamená dobře spracovaný ovládání, herní mechanismy musí fungovat a hezky to do sebe zapadat. Pokud tohle vše splňuje, tak je pro mě příběh docela nepodstatnej. Osobně je pro mě nejlepší hrou posledních let Skyrim... Ať si každý říká co chce, ale u žádný jiný hry jsem neztravil cca 200 hodin....
  • A nebo je to třeba tak, že na něco jsou lepší ženy a na něco muži? Třeba těžká a namáhavá práce horníků, securitáci atd tam se více hodí muž.. stejně tak se zase najdou práce, kde je 90% žen. U her je to obdobné. 90% hráčů (hráčů, nepočitám do toho "hry" typu sims atp) jsou muži a stejně tak na poli progamingu csgo, sc2 .. znáš tam nějakou dobrou ženu, která ještě pořád vypadá jako žena? Já ne.

    Tím chci říct, že na recenzenta se hodí víc muž, protože neznám ve svém okolí ženu, která by hrála víc jak 3 hoďky týdně a takovej člověk prostě nemá o hrách přehled. Nehrál předchozí hry z daného žánru atd atd atd.
    Recenzi jsem nečetl a číst nebudu
  • Qwer
    Mordor především těží z mechanik novodobějších her a spojuje to nejlepší (série AC a Batman).
  • Mě třeba hodně bavil český Chameleon. Výborná stealth hra. Taková čistá, poctivá a hlavně docela i těžká, protože AI dokázala mnohdy i zaskočit, ale ne v tom frustrujícím smyslu, ale v tom poctivém.
  • To spis boovnika za zdravy rozum a slusne vychovani.. coz tady lidem ocividne chybi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší