Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra a krásné časy s mojí A600 :-) Nedávno mě potěšilo, když jsem vytáhl svoji Amigu po X letech ze skříně a spustil, tak všechno běželo a co mě dostalo, tak můj 9letý syn hrál a Superfroga a hrozně se mu to líbilo a úvodní song si furt zpíval :-) To jsem měl radost!
  • michaliuz18
    jazz je lepsi:D
  • Lost Vikings v HD!!!!!
    • BlackThorne v HD!!!
      • lol az ted som si vsimnul ze ma nekdo predbehol ;)))
    • BlackThorne v HD! *5*
      • davidBray
        všema deseti !!
    • KaloSaper
      Spis nez predelavku,tak by to chtelo novy pribeh. Trochu OT dotaz - Nebyla LV prvotina od Blizzardu, v dobe kdyz se jeste nejmenoval Blizzard? Nebo byl Blackthorne driv?
      • Jmenovali se Silicon & Synapse. V roce 93 vydali pod Interplay LV
  • Keyz
    Sakra to si pamatuji jak jsem to hrál. *4*

    *13* Zrovna jsem zjistil jak jsem starý, když jsem tohle vlastně hrál. *9*
  • Ja vam neviem ludia, ale nemali by taketo hry zostat v case, ked sme boli vsetci deti? predsa prave preto nas bavili, hrat to ale teraz? ked sme vacsinou dospely ludia s rodinami?
    • A nenapadlo te, ze jsou tu jine deti, ktere by si takovou hru mohly zahrat? Copak je snad remake delany jen pro generaci, ktera zazila original v dobe sveho vydani?
      • Nevim jak je to s tou hrou pro deti, ale supergfrog a fast food byli jediny dve hry co sem videl hrat vlastni matku. Teda krome Tetrisu.
    • Jack1947
      Nostalgie u vetsiny her, neni nikdy dost . Kdyz ne tak aspon priblizit dnesni generaci jak sme si (nektery) drive hrali , ze to nebylo jen BF a COD, to je odkaz a mnel by byt predavan dal, aby herni scena jako takova stale dychala. *4* *3*
      • ale preco by mala nova generacia hier predstavovat stale len BF a COD? je tu predsa Mass Effect, Deus Ex HR La Noire a kopa dalsich dobrych novodobych hier ;)
  • Doporučuji původní verzi animované intro od Erica Schwartze hudba od Brimleho klasika bohužel velice nepovedený remake doporučuji winuae
  • ucho
    po starým Superfrogovi jsem na GOGu už nějaký čas pokukoval. tenhle HD vypadá skvěle, tak jen co bude někde v akci, tak ho beru :)
  • residentevilfans
    Lol? Kopie JazzJackrabbita ! *16*
    • Ty jsi tragéd :-D.
    • janchor
      Superfrog je o rok starší.
      • residentevilfans
        Tak to potom jo. *3* Jen jsem nikdy o superfrog neslysel. *1* Asi nebyl tak popularni jako Jazz. > Offtop. Nejake nove info o novem Battletoads?
        • ja zas nikdy neslysel o Jazz.. to bylo taky na amize? zato Superfrog to byla klasika nejkrasnejsi plosinovka
          • A to jsem si myslel, že Jazz, GTA a Doom zná každý.
            • mozna to bude tim, ze jazz, doom a nuke byly primarne PC hry, a Superfromg je amigacka pecka, a port na pc stal za houby.
            • Jack1947
              Taky si superfrog, nejak nevybavuji . ( Nevim mozna i proto, ze sem v dobe vydani ani na hry moc nebyl (spis vubec) *15* JacKCZE znam Duka taky a DOOM a WOLF3D, (to uz bych asi ani nezil.) Holt ten frog velka neznama, tak mozna kdyz se budu nudit tak zkusim.
        • ucho
          chyba. superfrog byl skvělej, měl dobrou hratelnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit