Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Tohle se dalo čekat, jsem zvědavý jak to obstojí proti DayZ.
  • ucho
    a už se perou
  • tak na toto sa dost tesim, sice momentalne fetujem dayz epoch, ale ak to bude v tej open faze tak to urcite vyskusam
  • Bude zajimave to sledovat. Drzim jim palce at to dopadne lepe nez Breaking point & Zoombies, co taky bezely na Arma 3.
  • presne z techto duvodu jsem si posleedni armu poridil - byla by sranda, kdyby to predcilo samotny dayz
  • Byl to od BI velmi dobry tah. Otevrit sve hry moderum a zajistit si neplacenou reklamu a nasledne zvyseni prodeju. Kdo vi, jestli to tak skutecne planovali, nebo je to to povestne "kouzlo nechteneho" a vubec to tehdy necekali :-)
    • celoush
      Nerad to říkám, ale takhle otevřená je hra už od Flashpointu (respektive od Resistance)... dřív se občas někde něco napsalo o FDF, ČSLA či nějakém dalším čistě armádním modu, až s DayZ si začali i novináři všímat moderské komunity téhle série. Různé mise o přežití v apokalyptickém světě existovaly již před více než deseti lety do OFP. Nejraději jsem měl třeba MP koop misi Volcano.

      A stejně jako o tomto modu se i o DayZ u nás začalo psát až tehdy, když se o něm začalo psát na zahraničních webech.
      • At tak nebo onak, pro Bohemku to znamena vice prodanych kopii, coz je myslim si dobre.
        Co se mi ale nelibi je to, jak je tezke najit Arma 3 server, kde by lidi hrali "military" styl.
    • Spíš je to hodně o štěstí, modovatelná byla už Operace Flashpoint a takový enormní úspěch přišel až později u Arma 2. Úspěch se těžko plánuje, spíš je to o tom být ve správnou chvíli na správném místě (samozřejmně, že to dá i trošku popostrčit).
  • skoda... ked som precital, ze infekcia, dufal som v nieco ako The Stand: The Game... ale toto je zase dalsia zombie/mutant/whatever...
  • Existuje vůbec nějaká novější survival hra, ve které by nebyly zombie?
    • Ronox
      Nether. Jsou tam mimozemšťani a mají různé typy. Docela fajn, ale u mě stále vyhrává DayZ.
    • Ano, rika se ji Real Life.
      • Ale i tam jsou zombie. Vidam je rano v MHD. Ale zatim neutoci, jen prazdne koukaji z okna. Snazim se vypadat jako oni, aby mne nenapadli. Nedela mi to velke problemy, vlastne si pripadam jako jeden z nich:-(
        • *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

          Tak to bylo dobré,jsem se málem pochcal smíchy.
  • "Číslovka v názvu, vlastně jediný název, 2017 poukazuje na apokalyptický rok, v němž lidstvo postihla neznámá a nevyléčitelná infekce. Společnost a civilizace se po celé Zemi zhroutila a na jejích troskách přežívají jednotlivci a jejich malé skupinky."....again?

    Můžete mi tedy někdo říct v čem je to úplně jiné jako DayZ?
    • Nejmenuje se to DayZ a jsou tam mutanti. ...mutanti jsou fajn...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit