Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Co takhle TES VI? Ještě udělají verzi Skyrimu, který se bude hrát na bankomatech a kalkulačkách a asi až potom oznámí další TES.
    • Jasne rekli ze TES VI dlooouho nebude, a jednim z duvodu je i to, ze je TES online.
    • No do dneska se to pravidelnte umistuje ve slevach na spici v global top sellers, co vic by je melo trapit?
  • Tohle jsem tam mel nainstalovany uz pred 3 rokama v ramci dilcich modu, ale nikdy to poradne nefungovalo (rozumnej padalo to).

    Takze jestli to bude konecne chodit, tak jsem jedno ucho *14*
    • Zapnout Skyrim Special Edition, v modech najír iNeeds a Frostfall, stáhnout a nebude nic padat. Load order si výceméně hra pořeší sama.
      • Ok, ineed jsi psal, sorry, to ostatni plati..
      • Bez requiemu Skyrim uz nikdy hrat nebudu. Je to mod, kterej do sveta zakomponuje pevnou obtiznost, to znamena, ze obtiznost neskaluje podle tveho levelu, stejne tak neskaluje obsah dungeonu, takze muzes treba hned na prvnim levelu najit truhlu se zbrani kterou by ti vanilla skyrim do 20. levelu vubec nedal atp.

        Jo vlastne pockat... Ty se k te truhle nejspis nedostanes, protoze ty nepratele v ceste proste na 1. levelu nedas, proste musis peclive vybirat kam vkrocis a pripadne utikat..
        Pro me je prave tohle podstata RPG, pokud hra leveluje nepratele se mnou, tak k cemu mi je ze jsem na novem levelu?
        Diky requiemu mam z levelu opravdovou radost, protoze muzu jit konecne sebevedomne proti smecce vlku a rozsekat je.

        Dalsi co bych uz nikdy nevynechal je iNeed. A mohl bych pokracovat, mel jsem takovych modu vic nez 100.
        • Tak potom Ultimate Skyrim, pokud máš 5 hodin volného času na instalaci. Ten má vše včetně Requiem.
    • Tak to jsi měl špatně nastavený load order... Mě to fungovalo bez problémů a to jsem měl i kolem 250 aktivních modů, nebo i víc...
      • Load order jsem samozrejme resil, mel jsem to srovnany nejakou aplikaci co umela vypsat i zbytecne editovany soubory v modu jako notice. Je na to nejpouzivanejsi do dneska.
        Bohuzel to nestacilo.
        • Já ten survival mód z nexusu měl taky a fungovalo mi vše. Hypothermia, torch do dungů, wet and cold a dalších cca 20 - 30 módů. Když něco nefunguje tobě a všem ostatním to šlape, hledej chybu u sebe a udělej troubleshooting.
  • A poradny soubojovy system asi nepridaji nikdy.
  • Horse armor revival? *15* *15*
    • Tentokrát Mudcrab armour ... a to si ani nevymýšlím :D
  • Jack1947
    To je to jak ty placené mody nebudou mody ale přídavky ? *7* heheh, když to funguje tak proč ne pokud to již bylo zadarmo a lépe takto spoustu gloupšějších lidí koupí protože to je značka *4*
  • Blbeckove. Plno veci co ten survival umi, neumi zadnej mod a nikdy ani umet nebude. nastudujte si to napred nez zacnete kemrat. A prvni tyden bude pro kazdeho zdarma a beta je taky zdarma..

    CC je dobry napad, to jen milenialni poter musi hlasite protestovat, blesk do vas ...kazite co muzete.

    PS: nezapomente dat negativni recenzi na steamu, hlupaci.
    • Veskoslav
      Flashi, kolik ti platí? Takovou debilitu člověk nemůže psát zadarmo.
      • vesko, bud tak hodny a radsi drz hubu, dekuji.
        • Flash= baku baku ( japonsky)
      • Ale muze .. takova debilita naopak musi jit od srdce, k tomu nelze cloveka nutit ..
    • jamar28
      No on je spíš problém v tom, že survival módy toho už roky zvládnou naopak mnohem víc než tohle. *1*
      • Jiste ze zvladnou,ale spatne.
        • jamar28
          Žádný problém jsem neměl. V čem je lepší tohle než ty módy? A co nového to nabízí? Napadá mě jen pohodlnější instalace.
          • Jsem snad tvoje osobni wiki? Si to najdi v cem to je lepsi. pokud ses linej tak holt nic. Hraj si to s modama a mysli si jak jsi na to vyzral.
            • jamar28
              Napsat prostě "nevím" by ti zabralo míň času. *1*
          • Jediny v cem je to lepsi je, ze nemusis travit 2 dny ladenim seznamu pluginu aby ses po tejdnu hrani stejne dostal do mrtvyho bodu kde nemuzes opustit dum bez CTD.
            Jo a potom jeste taky ze to funguje na Special Edition, coz vetsina tech dilcich modu neumi.

            Jinak je to naprosto to samy.
            • a23: Kdysi jsem řešil i to co popisuješ, tzn kolize jednotlivých modů ( když dva mody upravují stejný soubor).
              Jde i to, ale tam už je třeba projít jednotlivé kolize a vybrat, který mod bude mít "hlavní slovo" a na tom jsem už ten týden práce po večerech nechal. Ale to jsem měl aktivních necelých 500 modů a jen jsem zkoušel kolik jich tam můžu nacpat, aby to nepadalo každou hodinu *1*
            • Doporučuju navštívit sekci "Mods" přímo v menu Speciální edice. Oba hlavní survival mody tam jsou.
            • Tak to ses dobrej, nicmene u me bys asi skoncil tim, ze bys mi nektery mody vyhodil a ja bohuzel potom co jsem to hral s nima uz nejsem ochotnej hrat bez nich (bez zadneho co jsem tam mel).
              Seznam po me nechtej, protoze uz to nemam, slo to z disku...
            • Do takového stavu jsem se nikdy nedostal a pokud si dáš záležet je seznam pluginů hotový za pár hodin, max jeden den. Sám jsem kamarádovi dával do kupy load order na +- 150 modů a byla to otázka 20 minut...
  • Všem kdo má zájem o opravdu pořádný a kvalitní survival zážitek se vším všudy a nevadí mu obětovat tomu pár hodin, doporučuju Ultimate Skyrim. Requiem, pěkná grafika, vylepšené prostředí, survival, ekonomika a pár nefiko datáčů jak Falskaar.
    • owny
      Requiem můžu doporučit, začátky hodně těžké, zabije vás kdokoliv a cokoliv, na draky a main quest do levelu 20 radši ani nemyslet, ale jak se hrdina stane silným, tak to všem těm low level nepřátelům hezky vrátí. Tenhle systém mi přijde mnohem lepší než vanilla level scalling, kde se všichni nepřátelé přizpůsobují úrovni postavy. Dohrát to byla dost výzva, Soul Cairn s hromadou "Invisible Entities" mě straší doteď, ale dal jsem to. *15*
      • Ono je to viac komplexny imerzivny rpg mod ako typicky survival. Ale je pravda, ze zvlast na nizkych leveloch tak posobi a je velmi zabavny. A spominana nahrada za Xivilaiov, ktorych Bethesda v Skyrime vynechala, nema chybu. Vrcholom je vsak rybicka z jazera: https://www.youtube.com/watch?v=f1ndFNW5Hhc
  • owny
    Placený přídavek něčeho, co tu bylo už v mnoha variantách během posledních 6 let zdarma, no neber to.
    • readyxx
      jako by to bylo poprve ..bethesda veme vse uspesne a spoplatni :) .. ale hl ze jim lidi porad delaji obsah a testing zadace ..neber to :)
    • bukrr
      Ježiši, je to na Skyrim!!!
  • Kallessin183
    Ne že by to byl špatný krok, ale jen oficiálně přidali něco co mody umožňují už dlouhé roky..
    • Paulcz
      Taky to je jen kupa různých modů pohromadě nebo myslíš, že by Bethesda byla schopná udělat nějaký rozumný obsah? :)
    • jamar28
      No a zdá se, že ještě dost okleštěné.
    • Lukyz
      ... a za prachy *1*
      • To mě překvapilo asi nejvíc. Že je to za prachy v takové konkurenci. Možná testují zájem pro příští hry.
  • jamar28
    S módy jsem si to tak vyzkoušel asi před dvěma lety. Je to fajn zážitek. Ale jsou i módy na stavbu provizorního přístřeší, rozdělání ohně, módy, které do hry logicky přidávají i různé kožešiny a kožešinové zbroje atp. To tady nebude?
    • Hunter born
    • Neboj,
      jedno zvire stazitelny z kuze ....$5
      Balicek 10 zvirat ... $45
      Moznost z kuze vyrobit skin (= nic to nebude delat) ... $15
      Set skin + zvirata ... $54.99
      atd atd. Pamatna zbroj na kone v Oblivionu byl jen zacatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit