Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uff, tak oni to prodavaji jako ingame payments, takze platis realnyma penezma treba za to ze si nekam pridas kreslo, tak to me po*er :bleju:

    http://store.steampowered.com/app/598120/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Special_Edition__Creation_Club/
  • Ristoro
    Co takhle TES VI? Ještě udělají verzi Skyrimu, který se bude hrát na bankomatech a kalkulačkách a asi až potom oznámí další TES.
  • Hunter born
  • Jediny v cem je to lepsi je, ze nemusis travit 2 dny ladenim seznamu pluginu aby ses po tejdnu hrani stejne dostal do mrtvyho bodu kde nemuzes opustit dum bez CTD.
    Jo a potom jeste taky ze to funguje na Special Edition, coz vetsina tech dilcich modu neumi.

    Jinak je to naprosto to samy.
  • Tohle jsem tam mel nainstalovany uz pred 3 rokama v ramci dilcich modu, ale nikdy to poradne nefungovalo (rozumnej padalo to).

    Takze jestli to bude konecne chodit, tak jsem jedno ucho *14*
  • Veskoslav
    Flashi, kolik ti platí? Takovou debilitu člověk nemůže psát zadarmo.
  • A poradny soubojovy system asi nepridaji nikdy.
  • jamar28
    Žádný problém jsem neměl. V čem je lepší tohle než ty módy? A co nového to nabízí? Napadá mě jen pohodlnější instalace.
  • Horse armor revival? *15* *15*
  • Jack1947
    To je to jak ty placené mody nebudou mody ale přídavky ? *7* heheh, když to funguje tak proč ne pokud to již bylo zadarmo a lépe takto spoustu gloupšějších lidí koupí protože to je značka *4*
  • Jiste ze zvladnou,ale spatne.
  • jamar28
    No on je spíš problém v tom, že survival módy toho už roky zvládnou naopak mnohem víc než tohle. *1*
  • Blbeckove. Plno veci co ten survival umi, neumi zadnej mod a nikdy ani umet nebude. nastudujte si to napred nez zacnete kemrat. A prvni tyden bude pro kazdeho zdarma a beta je taky zdarma..

    CC je dobry napad, to jen milenialni poter musi hlasite protestovat, blesk do vas ...kazite co muzete.

    PS: nezapomente dat negativni recenzi na steamu, hlupaci.
  • Ono je to viac komplexny imerzivny rpg mod ako typicky survival. Ale je pravda, ze zvlast na nizkych leveloch tak posobi a je velmi zabavny. A spominana nahrada za Xivilaiov, ktorych Bethesda v Skyrime vynechala, nema chybu. Vrcholom je vsak rybicka z jazera: https://www.youtube.com/watch?v=f1ndFNW5Hhc
  • owny
    Requiem můžu doporučit, začátky hodně těžké, zabije vás kdokoliv a cokoliv, na draky a main quest do levelu 20 radši ani nemyslet, ale jak se hrdina stane silným, tak to všem těm low level nepřátelům hezky vrátí. Tenhle systém mi přijde mnohem lepší než vanilla level scalling, kde se všichni nepřátelé přizpůsobují úrovni postavy. Dohrát to byla dost výzva, Soul Cairn s hromadou "Invisible Entities" mě straší doteď, ale dal jsem to. *15*
  • To mě překvapilo asi nejvíc. Že je to za prachy v takové konkurenci. Možná testují zájem pro příští hry.
  • Všem kdo má zájem o opravdu pořádný a kvalitní survival zážitek se vším všudy a nevadí mu obětovat tomu pár hodin, doporučuju Ultimate Skyrim. Requiem, pěkná grafika, vylepšené prostředí, survival, ekonomika a pár nefiko datáčů jak Falskaar.
  • readyxx
    jako by to bylo poprve ..bethesda veme vse uspesne a spoplatni :) .. ale hl ze jim lidi porad delaji obsah a testing zadace ..neber to :)
  • bukrr
    Ježiši, je to na Skyrim!!!
  • owny
    Placený přídavek něčeho, co tu bylo už v mnoha variantách během posledních 6 let zdarma, no neber to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit