Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nene ty cucáš svoj palec protože ti je tak 2-5 a todhle za tebe napsala maminka *15*
  • Minecraft je blbost jenom z kostek a hrajou jí jenom 3-8 letý caparti :) *9*
  • Učitele neberem :)
  • Asi nejsi Minecrafták protože ptáci mají rádi Minecraft takže ahoj. :)
  • Já Minecraft hraju a mám ho rád ale zároven bych ho nevydržel hrát ani minutu protože tam je moc kostek a já jsem alergický na slunce které produkuje rohlíky a proto je teplo na zemi protože každý rohlík je gay a neumí běhat a taky králici jsou milí ale jinak Minecraft nehraju :) *5*
  • ved jasne.. ked potrebuju mat namiesto inteligentov, sportovcov, hudobnikov atc... deti co sedia doma za pocitacom a nevedia normalne rozmyslat ....

    skola, doma PC hry, skola, doma PC hry ... potom praca doma PC hry ... ziadne myslenie ako clovek .... len zivot v MATRIXE
  • Já teda dřív závodní simulátory hrál, ale jestli mi to, že jsem se jakž takž naučil zkrotit 400 hp Porsche pomohlo k získání řidičáku si tak jistej nejsem.
  • Cucáte si hlouposti z prstu.
  • Mr.Lolendo
    Njn co chcete u nás v ČR, kdy naše společnost je přesvědčena, že hry hrají jen vrahové, násilníci, asociálové, psychopati, kriplové... a kdo ví co ještě. Vůbec celá kultura u nás v ČR je postavena na Lucce Bíle a Karlu Gottovy a to už více jak 20let (nic proti obou zpěvákům nemám). Naše kultura je archaická a pomalu se rozplývající ale bez schopnosti vytvořit nebo přijmout něco nového.
  • fizola
    Som učiteľ na ZŠ, žiaci nie sú zrovna najposlušnejší, takže sám neviem či by to malo pozitívny efekt alebo by sa neučili už vôbec ič a len sa dožadovali počítačov, keď aj teraz väčšina mojich kolegov považuje ísť do učebne informatiky za najlepšiu ulievareň pre seba aj žiakov...
  • eeeee
    Interaktivni vyuka je jiste fajn, ale je ponekud smutne, pokud na to skoly nemaji specializovany software a jsou odkazany na takove hry, ktere jsou designovany za jinym ucelem, nez je skolni vyuka.
  • Proc by to nemyslel vazne? Simcity 4 se normalne pouzivalo na nekterych US univerzitach, zakladnich a strednich skolach k vyuce. Na Simtropolis kdysi psalo nekolik ucitelu, ze to zavedli do vyuky, treba pro zakladni pochopeni budovani inzenyrskych siti a mestske infrastruktury.
    Abyste nerekli, ze kecam tak namatkou jmenuju co si pamatuju:

    Drexel University
    Auburn University
    Higley Unified School District of Arizona
    Martha Washington Elementary School
  • No nevim jestli je to dobrej nápad.. Myslim, že děcka se na tom snadno můžou stát závislý.. Co si budeme namlouvat, tohle riziko tu prostě je a měla by to být svobodná volba každýho, jestli hrát chce.

    Kromě toho, v Minecraftu trvá všechno dost dlouho, myslim, že existujou efektivnější způsoby, jak získat povědomí o projektování.
  • PreidaQ
    Ne, právě že ne. Za Klepoatry se tam už stavěla třeba alexandrijská knihovna nebo skalní hrobky, pyramidy byli doménou právě hlavně v začátcích.
  • Kozy
    No musim se přiznat, že jsme si hodili na disk GTA: San Andreas a když už máme navrhování plný zuby s chutí si ho zapneme.
  • GlaDOS
    To tak možná na střední. Jenže tam by zase radši pařili CoDčko.
  • Tak to by bylo super mít ve škole povinné hraní her.
    Na zlepšení v dějepise by stačilo Call of Duty či Medal of Honor , místo tělocviku FIFA, na zlepšení reflexů Need for speed, na hudebku Guitar Hero, na rodinnou výchovu The Sims.......

    *14*
  • I ty starej buzerante *15*
  • KronosDeret
    Pani, tak o tomhle jsem zatim jen snil. O enviromentalismus ci kyhovira architekturu nejde. Jde o kooperaci, o hierarchi a rozdeleni roli pri spolecnem projektu. To je preci tak dulezita dovednost v soucasnosti a v klasickem Rakouskem modelu ho nikde nenajdete. Minecraft je hra o planovani, tvoreni a nasledcich rozhodnuti. O tom jak ovlinujeme prostredi a jak ono ovlivnuje nas. A nakonec, nevim kolik znate deti na zakladce, ale jakykoliv zpusob jak se priblizit jejich svetu a naroubovat nove vzdelani na zabavu je ok. Deti se nejlip ucej hrou a minecraft je proto idealni. Matika, geometrie, prostorova predstavivost, boolean logika, sprava surovin, management skupin, kreativni - out of the box reseni problemu. Jestli ma mit dalsi generace sanci, zaslouzi si relevantni vzdelani a dovednosti.
  • Dal bych povinně Planescape Torment.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit