Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    No to je teda studená sprcha... technické problémy opraví patche, ale jestli to drhne dějově a postavy jsou o ničem, tak kde se stala chyba?
  • Mám steam verzi z key4you a čeština tam je *3*
  • Nier FTW :)
  • obvious troll is obvious...
  • Tak Skyrim je masivní hra, je to hodně o štěstí/smůle narazit na bug.
    Skyrim jsem hrál 20h bez problémů a pak během 2hodin 3 otravné bugy...
  • PCfanos
    Klíč do hry jsem koupil mimo Steam za 20E, aktivoval a stáhl ze Steamu a české titulky tam k mému překvapení byly.
    Jinak samotný příběh hry, postavy a hádanky hodnotím kladně, ale je pravda, že ovládání a kamera jsou hodně zprasené.
  • Engine používá enlighten - spíš bych to viděl na neschopný grafiky. Stejne tak třeba lipsync působí že ho spíchli z nějakýho assetu z assetstoru bez toho aby se s tim nějak víc srali - což je ok řešení pro nějaký absolutně indie vývojáře co dělaj ve třech hru - ale tady to fakt zamrzí.
  • ravux
    Ja koukal do Languages na hlavni strance, kde cestina (mozna zatim) neni.
  • Neboj, je nás viac. Syberiu 1 a 2 som hral relatívne nedávno a aj keď som zo začiatku bol celkom unesený, neskôr som zistil, že to nie je ono. Dvojku som už dohral len z donútenia.
  • PLuto.petr
    V prvním patchi na Steamu píšou, že byly upraveny české texty. Tak nevím...
    http://steamcommunity.com/games/464340/announcements/detail/1283933365536406831
  • ravux
    Tuto informaci bys mel najit na eshopu, kde nakupujes. Treba na xzone ceske titulky jsou. Primo na Steamu AFAIK ne.
  • PLuto.petr
    On Sokal s výsledným zpracováním moc nadšený nebyl, proto se to taky skoro o rok protahovalo. Jak se zdá, moc to nepomohlo *13*
  • Inquisitor
    Tak je samozřejmost, že nemůže sednout všem, ale pro hodně lidí to legenda je. Mně právě přišel námět i svět jako takový originální a zajímaví. Atmosféra opuštěných, dříve slavných a prosperujících prostředí s Hansovými automaty. Neříkám, že jsou bez chyby. Třeba častý vrácení přes pět obrazovek pro jednu věc, aby si následně zjistil, že tu cestu musíš absolvovat ještě třikrát, mě často rozčilovalo. Ale jako celek to funguje a má pro mě svoje vlastní nezaměnitelné kouzlo.
  • ravux
    Tak recenze je jen pomucka, urcite ne jedine kriterium, podle ktereho se rozhodujes. Navic cislo je to mene podstatne, dulezite jsou argumenty v recenzi (viz nestastna recenze na Planescape: Torment Enhanced Edition). No a v neposledni rade je to hodne subjektivni. Ja bych The Last Guardian dal tak 4/10, protoze to pusobi jako 10 let stara hra z PS3, prislo mi to hrozne prazdny a vubec me to nebavilo. V podstate na me ta hra pusobila az depresivne. Obecne mi recenze Honzy Olejnika prijdou jako velmi strizlive, vecne a zpravidla sve hodnoceni dobre oduvodni, coz je to nejdulezitejsi - pak se muzes rozhodnout, jestli jsou ty argumenty pro tebe validni nebo ne.
  • Last Guardiana jsem hrál bez patchů a bavilo mě to hodně.Devítku bych tomu nedal, ale osmičku rozhodně. Bylo skvělý zase hrát hru kde každých 5 minut nekoukáš na nakašírovaný filmečky (viz Uncharted) a většinu hry máš naprostou vládu nad postavou. Olejník tý hře vytýkal prkotiny. Jeho baví interaktivní pseudo hry s krásnou grafikou, jež se hrajou sami jako Order 1886 nebo novej Tomb raider. Cokoliv složitějšího strhá protože nutnost namáhat mozek a vynaložit nějaký úsilí je přece z módy. Příjde mi, že kritizuje zastaralý mechanismy z principu.

    Syberii 3 jsem nehrál, takže nemůžu soudit. Jenom říkám, že na Olejníkovy recenze pro mě nemají takovou váhu abych se podle nich rozhodl zda hru koupím. To bych si třeba nekoupil ani Resident Evil 0, který taky dal co proto.
  • Jestli se mohu zeptat, je tato hra při koupi digitálního klíče s českými titulky? Všude jsem viděl zmínku pouze o zahraničních, i když se mluvilo i o české lokalizaci... Díky
  • nejsi, taky me povodni syberie nějak nezaujaly. Ne že by to bylo špatné, ale nějak mi nesedl ten námět, prostředí ani puzzly. Longest Journey, Gabriel Knight, Broken Sword a klasiky o Lucas Arts jsou o třídu výš.
  • ravux
    Ja nevim, jsem jediny, komu i puvodni Syberie prisly jako prumerne adventury?
    https://games.tiscali.cz/syberia-2312/ctenarske-recenze/syberia-hledani-zivota-v-adventurni-pustine-802/
  • ravux
    Strhal? Hral jsi to? Fakt ti to pripada jako napr. devitkova hra na next gen konzoli? Jestli jo, tak mam pro tebe dobrou zpravu - zahraj si Syberii 3. Dost mozna to budes povazovat za uzasnou (technicky i contentem) adventuru.
  • Jenom poznamka k vizualni strance. Obrazky se mi libi, ma to zajimavou atmosferu, sice z kvality osvetleni je videt ze jejich engine je spise nejaka vykopavka. Pak jsem ale mrknul na videa a dokonce i z propagacnich traileru primo rve jak jsou relativne slusne udelane postavy degradovany animacemi nevalne kvality. Tato hra nevidela motion capture ani z rychliku a uroven rucne delanych animaci je usmevna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit