Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna tady jsou recenze o poznání lepší než na Hrej ;)
  • KrPa
    Mě třeba překvapil první Gooka. Ale posel byl taky výborný.
  • slzy kanou.
    Již delší dobu.
    Tato hra vypadala jako adventurní žumpa už z prvních gameplay videí. *11*
  • Syberia 3-totálně špatné ovládání.Nemožnost nastavení a seřízení myši,myš je velice těžko ve hře ovladatelná(myslím to kolečko ve hře)mám nový počítač.Na ploše myš funguje normálně.Litují že jsem hru koupil,doufám že autoři hry vydají nějaký patch na opravu! *10*
  • Předobjednáno na Steamu, odehrány 3 hodiny a zažádáno o vrácení peněz. Ty naštěstí vrátili a já si tak alespoň mohl koupit Alien Isolation včetně DLC. Velké zklamání.
  • Možná jsou všechny všechny Olejníkovy výtky pádné, ale potom co strhal "Last Guardiana" už na jeho recenze nahlížím se značnou rezervou. Počkám na Hrej a Konzolistu co oni na to a pak se rozhodnu.
  • MickeyMutant
    In Soviet Russia, Syberia plays you!
  • Inquisitor
    Jo Posel smrti, spolu se Syberií jedna z nejlepších adventur. Většinou u her člověk dokáže vývoj příběhu odhadnout předem, ale Posel smrti dokázal opravdu překvapit. To se mi na něm spolu s úžasnou atmosférou líbí.
  • Inquisitor
    Proč většina pokračování legendárních her musí dopadnout tak špatně? Tohle mě fakt mrzí, škoda :( Někdy je opravdu lepší nechat starý značky spát.
  • Tady nelze než souhlasit co bylo vyřčeno v recenzi.Začátek je ještě fajn,ale jakmile se člověk dojebe do vesnice,kde musí z ochlastou vyjet lodí,tak začíná peklo.Tak 20krát vykoukne loading,pak pro jednu věc,nazpátek a takhle pořád,kde se ještě zaseknu díky skvělé kameře i o lejno na chodníku.Tedy zatím mě drží malinko atmosféra,ale co čtu,že finále je těžký šajze,tak se obávám jestli to má cenu dohrát *13* Těch bugů v hadánce je nějak dost,vše díky kameře,kdy natočení myší už musíte hejbat,aby se zobrazil ukazatel a mohl jste otevřít vůbec něco,což je u puzzlu s hodinama,kde musíte opustit hru a znova nahrát,až to prostě vyjde :D
  • Jack1947
    Takhle se to dělá zkazí se nedoděláním i jeden z hlavních žánrů na pc !

    Bravo, rofl je že se to hraje na gamepadu a klávesnice a myš utřela nudly ! *1*
  • Ono 3k zacina pekne atmosferu to ma.. nebudem prezradzat nic extra, ale polovica hry je dobrodruzna. V druhej polke som uz mal ale pocit ze ma nieco v hre tlaci uz tam nebol ten pocit radosti z dobrodrustva ale prv mily domorodci mi liezli uz na nervy az sa cudujem ze cele ich generacie to bez Kate zvladla prezit tak dlho. No a ten zaver to bol klistir to bola tak facka ze som mal pocit ze som zabil kus mojho zivota vidinou nadherneho pribehu ale... to sa ned opisat a radsej to neprajem ani nikomu zazit. Zlaty dobry Posel Smrti aj ked bol prvy diel dokonaly trojka to aspon dostojne ukoncila narozdiel od Syberie.
  • bukrr
    Remember, no preorders.
  • ucho
    stačí na sekundu podržet najednou klávesy F, O, K.
  • Ono už jen to, že v menu vyskočí hláška, že hru(adventuru!!) si nejlépe užijete s gamepadem hovoří za vše. Adventura využívající gamepad a plně 3D podle mě ani není adventura...
  • Nechci nic říkat, ale ... já to říkal :)
  • Nioh, Zelda, Nier, Persona, Yakuza 0, RE7, Ringed City, Gravity Rush 2 Nejlepší rok za poslední roky...
  • To by mě také zajímalo. Hru mám na Steamu a na ovladači ani klávesnici dialogy přeskakovat nemůžu nebo jsem na to alespoň nepřišla.
  • To jsi nezjistil během prvních dvou hodin, během kterých to lze na steamu reklamovat?
  • houmrhoumr
    skoda. a pritom ty screenshoty vypadaj docela hezky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit