Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mě to potěšilo. V BC2 si chci občas odreagovat jen tak v TDM, tam řádí nějakej blbeček s tančíkem a odreagování se rázem mění v totální na*****.
  • Já deatmach moc nehraju , lidi tam běhají všude možně a každý je někde jinde , zatímco např. rush tam celý tým jde daným směrem a všichni drží po kupě jako tým a jdou za vítěstvím . Zahraju si , ale nějaký problém 24 hráčů vůbec nevidím , tak i tak to bude určitě zábava . *2*
  • JJ 2x to nekdo zkusi a pak uz je celou hru pokoj od APC *3* Nikdo se uz radsi nepriblizuje...no a kdyz nahodou jo, tak je ze me hnedka Ing a za chvili je zase klidek
  • *1* Ale az takovy zaporak *1*
  • tdm a esport? to nejde dohromady, to spis mel pridat jine mody
  • Tak tak *1* Osobne tyhle typky rad eliminuju...ona i takova mina na spawnu u APC udela svoje *1*
  • bf3 se ma více zaměřit na e-sport proto se přídal td
  • %Trochu horší zpráva je, že by mapy měly být bez vozidel.% Sry, ale to je skvela zprava. V BC2 TDM vzdy nejak NOOB vleze do APC a dojede na konec mapy aby sa nedal sundat C4 a honi score. Kdo hra TDM tak vi. Takze ja souboj pouze pechot v TDM velice privitam. *1*
  • Pro někoho plus, pro někoho mínus. Ne každý sdílí tvůj názor, ne každý chce hrát s vozidly a má motivaci hrát o nějaký objective. TD je skvělý na odreagovaní, motivace je patřičná - jmenuje se frag count, a když mě tam nebudou otravovat tanky a letadla, o to lépe. Co mi chybí ještě víc je klasický styl de_ a cs_ .
  • vždyť je to tam psaný, že se jedná a team deathmatch. prej trochu tušil :D:D
  • Stejně jsme nikdy nepochopil, proč se v Bf šachuje i s Team deathmatch módem, když je tu Conquest, který taky nabízí mapy, taky nabízí hraní v týmech a navíc dává celé hře smysl svými cíly na mapách, což základně rozdělí úlohu mezi soupeře a tak nějak automaticky semkne tým ke spolupráci a není to jen o pobíhání za fragama do aleluja a bez patřičné motivace jako v případě TD. Dalším plusem Conquestu jsou samozřejmě vozidla a větší mapy a celkově je pořád tento mód o velký kus lepší a i kdyby by byl v Battlefieldech jako jediný, kulové by se stalo.
  • vasekveselej
    Díky, sice sem to trochu tušil ale ulevilo se mě :)
  • Aha, já myslel, že přijde Jason West *1*
  • MishKonn
    Řeč je o team deathmatch módu. Conquest a Rush jsou stále s vozidly na velkých mapách a s velkým množstvím hráčů.
  • Je to logický krok, protože Mp s vozidlama a všema serepetičkama je sice zpestřeni, ale jednoduchej MP Codka ho válcoval.
  • vasekveselej
    Úspěch se mu ale odepřít nedá... *1*
  • Kanye West.. ehm.. oook.. mám chuť si zaflamovat, ale prdim na to :D
  • vasekveselej
    To si snad dělají srandu, Battlefield sem si vždycky užíval kvůli jeho volnosti a vozidlům, tohle mě nabídne CQB mezi barákama a jen 24 hráčů ? Tak to je hnus...
  • l0l

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit