Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty voe a já si zrovna včera říkal, že bych měl zjistit jak to s tím je, protože se kolem toho nějak dlouho nic nedělo. :( Chjo....
  • Co diablo-klony. Samotné Diablo 3 by se svými začátky mohlo vyprávět. Každou jinou společnost by taková hra posla do kolen. 11 let byla neustále v nějakém fázi vývoje a jediný, co z nich vypadne jsou Mickey mousovi zvratky, které jedinou věc co grindovali byl tvůj mozek a peněženka. Poměrně brzo jsem se dostal na max úroveň a najednou jsem zjistil, že moje postava je nehratelná, protože nejela podle jednoho ze 2-3 specifických buildů (a to jsou jenom itemy, schopnosti za witch doctora nehráli moc velkou roli). aby jsem mohl pokračovat tak jsem se musel nechat táhnout nějakym OP maňasem jehož postava si podávala instance pro 4 solo (většina hráčů na tom bylo jak já) nebo do nekonečna grindovat goldy, za které si člověk mohl nakoupit potřebné itemy (s tím, že na jediný kompletní set by musel vydělávat měsíce). Naštěstí pro Blizard, to není hlavní zdroj příjmů, tím jejich nemrtvá zdechlina WoW, do které budou kopat až do soudného dne. Takže nakonec vydržely a nějak to zpatchovali do hratelné podoby.
  • Jack1947
    Tím pádem jsou to imbbecilové a měli by se radši věnovat něčemu jinému. *3*
  • Tak nic, zase zbyva oprasit Hexen...
  • Ty si to asi nepochopil oni to neodlozili ze natom budu dlhsie robit, oni to uplne zastavili takze sa natom nepracuje.
  • Jack1947
    Radši lépe, přepracovat než vydat nedorobek i za cenu delšího odkladu. *3*
  • na americkém webu je demo ukázka z hellraidu na xbone a že hra vyjde na podzim
  • Takže zrušili hru do které hodně investovali ale věděli že by nesplnila očekování fanoušku tak ji radši zrušili místo toho aby rýžovali na slabém produktu a tím u tebe ztratili důvěru a zkončili? Jsi re*ard?
  • :(
  • Škoda, nevypadalo to zle. Já bych si rozhodně Diablo-FPS koupil. Ale žádnou arénovou rubačku. Prostě akční-RPG-s příběhem založené na skillech s náhodně generovanými úrovněmi (jako Diablo2 ale z pohledu vlastních očí).
    Nejblíže zatím tomu byl Hellgate:London, na kterém dělali bývalí vývojáři Diablo. Nebylo to bez chyby, ale krok správným směrem..
  • firebug
    Podle mě spíše alternativa Borderlands, které jsou pojmu "first-person diablovka" přeci jen blíže než Killing Floor. Jen ve fantasy prostředí a kontaktním bojem. Ono ale udělat zábavnou dlouhotrvající grindovačku asi nebude úplně nejjednodušší. Diablo-klony by mohli vyprávět... Velká škoda toho pozastavení vývoje!
  • Hnisavec
    ale nééé....na toto som sa mega tešil, vyzeralo to super....Diablo Dead Island
  • To měla být taková fantasy alternativa Killing Floor ne? Meče, magie, kooperace a vlny nepřátel. Já se těšil. Mrzí to stejně jak když paradox oznámil ukončení vývoje East vs West
  • To nasere, co? 8-)
  • https://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE
  • Inquisitor
    Škoda, takových jatek na odreagování není nikdy dost.
  • Hanbáááá! Ale možno niečo bude od ďalších: http://steamcommunity.com/app/307880
  • Čekal jsem že se to stane, ty poslední měsíce tomu fakt napovídaly. Techland mě tímto zklamal na celé čáře a ztratil u mě veškerou důvěru. Na tento kousek jsem se těšil neskutečně a faktickým zrušením mě naštvali neskutečně. U mě skončili...
  • Lenny
    ve chvílích jako je tato vždycky sahám po
    http://www.nooooooooooooooo.com/
  • Je skoda, ze dali prioritu zombikom....tato hra mi vratila Heretic na tacke a teraz toto....nemam ich rad :-( a moju dôveru si uz nekupia. !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit