Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Meh. Škoda. Po Hellraidu jsem zrovna pokukoval docela zvědavě.
  • Škoda, nevypadalo to zle. Já bych si rozhodně Diablo-FPS koupil. Ale žádnou arénovou rubačku. Prostě akční-RPG-s příběhem založené na skillech s náhodně generovanými úrovněmi (jako Diablo2 ale z pohledu vlastních očí).
    Nejblíže zatím tomu byl Hellgate:London, na kterém dělali bývalí vývojáři Diablo. Nebylo to bez chyby, ale krok správným směrem..
  • Morraw
    Přidávám se k ostatním. Tohle už jsem vyhlížel dlouho a zas nic.
  • oktavius66
    Tak toto byla moje druhá nejočekávanější hra hned po Zaklínači 3, co se týče PC a oni to pozastaví. To mohla být po opravdu dlouhé době FPS rubačka na úrovni. Radši uděláme něco k Dying Light, které si myslím, že už skoro nikdo nehraje. Nemůžu říct, že to je špatná hra- to není. Ale jde o solidní průměr, ke kterému po Bozak Horde už nic nedělat. A to jsem si chtěl ten HellRaid předobjednat. To bych byl nasrán ještě víc *16* .
  • Už po čachrech se změnou enginu jsem si říkal, zda toto vůbec kdy vyjde. Škoda, vypadalo to dobře, kdyby to tupci nechali na starých konzolích tak už to mohlo být dávno venku...
  • Hnisavec
    ale nééé....na toto som sa mega tešil, vyzeralo to super....Diablo Dead Island
  • Inquisitor
    Škoda, takových jatek na odreagování není nikdy dost.
  • neeeeeeeeeeeeeeeee *9* ja se tak tesil :(
  • Lenny
    ve chvílích jako je tato vždycky sahám po
    http://www.nooooooooooooooo.com/
  • Tyo tak to je fakt škoda, video vypadalo slibně a dost jsem se těšil, first person diablo je nadále jen snem....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit