Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty souboje vypadají skvěle akorát ovládáni mi neni jasný (chození šipkama, máchání myší?)
    A ještě by to chtělo přidat sekání hlav a končetin, trocha krve a byla by to dokonalost, u těch kostlivců se to přímo nabízí, podseknout nohy a zmítajícího se na zemi dorazit *15*
  • Paulcz
    Zvyknout se dá prý i na šibenici :) Nevadí mi náročnější hry, vadí mi, když to je špatně udělané. Pohyb postavy není dotažený, je to jako kdybyste ovládali loutku na zašmodrchaných provázcích. Proč bych měl uklízet binec na podlaze, když postava může mít alespoň minimum autonomního pohybu..
  • Neviem ci si to vobec hral, alebo len tak strielas do tmy podla traileru. Ako napisal vyvojar, ten combat je robeny cisto na skill. Neni neohrabany a nedorobeny, proste ten combat ako vyzera teraz, tak taky ma byt. Mne osobne sa combat a movement paci, staci stravit v arene nejaku hodinu a clovek sa do toho dostane. A to ze zakopavas o predmety na zemy je myslim len tvoja chyba, mas sa pozerat kam stupas... alebo si ten predmet presun s myskou...
    Osobne mam odohranych par hodin a som zatial velmi spokojny. Je to fakt tazke a clovek si nato musi zvyknut. Ale ak uz si nato zvyknete, je to parada. Peace out!
  • technicky to vypadá zajímavě. vizuálně by se mi líbilo, kdyby ten koridor ještě něčím zaplnili a ne aby to působilo tak prázdně.. ale to asi ještě dodělají. herně a příběhově jak se jim to povede netuším.. a na tom bude záležet nejvíc
  • Paulcz
    kliknutí = útok, šipky = úhyb a kroužení kolem protivníka, je to dost neohrabané a nedodělané stejně jako zbytek. Postava má tendenci zcela nesmyslně zakopávat o předměty a když upadne má problém vstát, jelikož se snaží postavit na předmět o který zakopla.. :) To samé zdi, postava se snaží napřáhnout jako ve volném prostoru a rukou vrazí do zdi.. Za dva roky se to moc neposunulo a docela bych uvítal refunding
  • Podle me mysi s kurzorem, jako kdyz pretahujes ikony na plose.
  • Mno nevypadá to špatně ale ten boj moc nechápu. Neboli nechápu ovládání toho boje. To je tlaćítko na úhyb, sek, bodnutí nebo je to nejako vypocítáváno náhodně, či se to ovládá myší?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit