Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The.Dark.Knight.Rises.Cinema.R.I.P-720p-p2p
    • to měl být pokus o vtip s tím "R.I.P?

      Nepovedl se.
      • Né každý holduje černému humoru :-)
        • EuroSamurai
          Nemám nic proti černýmu humoru pokud si nedělá srandu ze skutečný události.
          • To ovšem popírá základ černého humoru. Pak bychom neměli ani takovou klasiku černého humoru, jako proč se Hitler zastřelil? Přece proto, že mu přišel účet za plyn. *15*
            • Cahir
              Nestárnoucí klasika.
          • No pak není pořádnej černej humor..většinou si dělá srandu ze skutečný události.
          • deridon
            no jde spíš o to, jak to člověk podá, ale v tomhle případě je to trapné, tedy nevhodné.. viz. komentáře podemnou, i když je to smutná udalost, tak mě kluci rozesmáli
            • Tobě možná. Jak už jsem tu jednou zmínil, makám ve špitále, peklo se dá zažít klidně každej den a to dost hnusný peklo. A některý pekla jsou i standardem. A co? Černej humor miluju, od toho neškodnýho až do toho, co už řeže do masa. Takže co je trapný záleží na každým jednotlivci, ne to brát ostatním.
            • Jazz
              To máš blbý kámo ;)
            • EuroSamurai
              Já si nedávno prošel peklem a takovýhle vtipy mi ted vaděj daleko víc .
    • Na takovej film koukat na pocitaci/telce v hnusnym kinoripu? Diky, jdu se radsi nechat pribit do kresla v Imaxu, kde se z toho toci hlava.
    • a co jako myslis, ze to tu nikdo nedovede najit ? K cemu bude cinema rip u filmu , ktery je zalozen na audiovizualnim zazitku :) Jedine machrovat mezi pubertakama, ze jsi to stahl a videl...

      Uplne stejne jak treba prometheus.
      • Ach... chytráčku.
  • Jsem slysel, ze v jednom kine se to lidem moc nelibilo.
    • Hlavně jeden člověk prý měl už při promítání nějaké výhrady a dost hlučně to dával najevo
      • Ale údajně si chtěl z diváků jen vystřelit.
        • Asi fanoušek Batmanovské série od Joela Schumachera
          • a velký fanda Žhavých výstřelů
            • spis zhavych vystriku
  • Nejak mi neni jasny smysl toho clanku. Jak vzniknul ten napad? Recenzi/komentaru k novemu Batmanovi je plny internet (at uz cesky nebo ten globalni), tak nechapu, proc mate potrebu se o tom filmu rozepisovat i zde, na hernim webu. Je to snad kvuli tomu, ze Batman je i herni serie? Mame se tedy tesit i na dojmy z predpremiery noveho Spidermana?
    Nechapteje me spatne, proti clanku jako takovemu v zasade nic nemam, jen mi neni uplne jasne, proc vubec vzniknul. Skoro mi to prijde jako kdyby se zde objevil clanek od Lukase o tom, jak byl na zapase Habs (navaznost na hry = NHL od EA Sports). Nebo Petruv report z koncertu Opeth (navaznost na hry = Soundtrack k Saints Row pro PSP).
    • sleepless
      Prostě jsme to chtěli udělat, protože Batmana řeší a bude řešit spousta lidí, co na Games chodí číst o hrách. Primární je ale to, že film zajímal Martina a Ulrika a chtěli o tom napsat, což mi sedlo do plánu vydání. Kdybych zde cítil podobný zájem o koncert Opeth nebo Pearl Jam, klidně taky sepíšu článek. Anebo spíš ne, není na to čas :)
    • Erien
      Ono to je hlavně skvělá herní serie, podle komixu/filmu nejlepší herní serie. Což rozhodně neplatí o Spidermanovi. Navíc se na film těší veliká část hráčů. Dohromady to tedy asi přesvědčilo redaktory, aby o tom něco napsali.
      • Dík, žes nenapsal všichni hráči a dokonce ani většina hráčů. Objektivita je dnes vzácná...
  • Říkejte si co chcete,já tuhle filmovou sérii mám rád,ale Bale mne jako Bruce Wayne nenadchl,Michael Keaton stále vládne! A od Nolana by mi teď sedl Punisher,svět potřebuje konečně pořádnej film s Frankem!
    • Btw je sranda jak teď budou WB restartovat znovu Batmana kvůli Justice League *15*
  • vďaka za objasnenie :-) nechápem hneď ataky na normálny komentár....mne sa film nepáčil a bol som sklamaný, môj názor....nemusím byť hneď troll :-)

    rancor viem, že si tu stály člen, furt si dával otázky do fight clubu....inak zaujímavé bolo sledovať ako bol vyvíjaný nátlak na recenzentov v zahranicí a ak napísali negatívny článok, tak sa im sfanatizovaný fanúšikovia vyhrážali smrtou, pritom ten film ani nevideli.

    u mna je to takto: Prvý diel: 80%, Dark Knight 100% - Masterpiece, najlepší komiksový film vôbec, TDKR : 60%, veľa postáv, plytké, hlúpe predvídateľné zvraty, Bane je oproti Jokerovi slabý protivník (herecky)...
    • rancor1223
      Do FightClubu jsem nenapsal pokud vím ani jeden dotaz. Ale ano, jsem zde častým návštěvníkem a to trollení mě nehorázně s*re. To, že jsem tě označil za trolla má jednoduché vysvětlení, ta úprava příspěvku je joke, že? Takhle píšou s prominutím 10 letí deb... děti!? V kombinace s názorem, který jde očividně proti proudu vypadáš jako prototyp trolla.
      Film jsem samozřejmě neviděl, ale soudím především podle mého oblíbeného YT recenzenta se kterým se na většině filmů shodnu (JeremyJahns) a ten tvrdí, že je to skvělý. Mimoto Nolan do těď nenatočil horší film než "skvělej", těžko uvěřit, že zrovna 3. díl skvělý trilogie by pod*lal.
    • s tim tvym hodnocenim jednotlivych dilu se da souhlasit pouze tehdy, pokud myslis puvodni klasiku v cele s Jackem Nicholsnem
  • jindra.veliky
    Uhm, z profesiolanich hernich kritiku se stavaji filmovy kritici...to ze na novinarskou projekci dostanou pozvanku i 2 obycejni redaktori herniho serveru o necem vypovida.
    • ses blb , takze ses taky vlastne profik ve svem oboru
    • ales.smutny
      Sorry příteli, o filmu píšu profesně devátým rokem... :)
      • cumpi3
        UlrikDecado?? Jestli si to ty, tak hned jdeš do oblíbených *4*
        • ales.smutny
          Na čsfd? Jojo, ale jako hvězdičkuju jen občas a nepíšu nic :)
          • Cahir
            Že tys neudělal test? *1*
      • Kam?
      • jindra.veliky
        takze 50% recenze *15*
        • na takú projekciu sa dostanú i bežní ľudia častokrát, ale Teba by tam nevpustili, do 15 rokov iba s doprovodom rodiča *15*
  • USER47
    Cítím formát RPS. Jen houšť.
    • Ještě aby ne, když poslední novinky čerpali tam...
      • USER47
        Vím, že hodně věcí čerpají z RPS. Nicméně pořád lepší než z Kotaku či IGN. Hlavně se očividně snaží o vlastní tvorbu, čehož důkaz je i tenhle článek (ačkoli neherní).
  • MidnighT91
    Stahování filmů vám může zachránit život !!!
    • Ten obrázek už tu někdo dával tak spamovat nemusíš.
    • Zayl
      Mě by zajímalo jak ti za tohle může někdo dát plusko. Tenhle vtip mi připomíná arrow in the knee. Vtipný první dvě hodiny a potom neskutečně otravný.
    • Sweetchuck
      Nebo si vzít do kina neprůstřelnou vestu
  • Článek/recenzi sem zatím celý nečetl,přecejenom si nechci kazit zážitek z filmu tím že bych o něm věděl dopředu až příliš moc,chci se nechat v kině překvapit.Přečtu si ho případně až po jeho čtvrtečním zhlédnutíí.Napsal bych zde však alespoň jeden můj skromný postřeh týkající se posladních 2 batmanových filmů.
    O Nolanově batmanovské trilogii se často tvrdí že se až křečovitě snaží působit realisticky a postrádá onu komiksovost kterou by měl správný komiksový resp.superhrdinský film mít.V tomto kontextu se často zmiňuje především Burtnův batman jakožto ideální rovnováha mezi Nolanovým "realistickým"batmanam a barevným/kýčovitým batmanem Joela Schumachera.Já však s tímto rozdělením moc nesouhlasím.
    Jednak je postava batmana již víc jak 70 let stará(poprvé se batman objevil roku 1939) a za tu dobu vyšli již stovky komiksů o batmanovi,mnoho různých autorů vytvořilo mnoho různých interpretací této postavy a žádné jasně stanovené mantinely jak realistický má být film/komiks/hra o batmanovi neexistuje.(Např. komiks Batman & Dracula se odehrává v 19 století a bruce wayne je zde pokousán upírem).
    Druhak bych řekl že co se čerpání motivů,příběhů a ztvárnění postav týče je Nolanův Batman zdaleka nejvěrnější adaptací komiksů o batmanovi(a to jsem komiksů s batmanem přečetl již poměrně hodně ). V batman begins je zřejmá inspirace především v knize Franka millera Batman rok jedna,Dark knight si zase hodně bere z batman dlouhý halloween a batman killing joke (Alana moor).
    Jak je na tom DKR co se věrnosti týče zatím soudit nemůžu,už podle trailerů bych to ale vypadá na nějakou kombinaci Knightfallu a Návratu temného rytíře.
  • Teď mě prosím příznivci kin neukamenujte, ale já si počkám na Blu-ray verzi a vychutnám si film z pohodlý svého domava.

    Kdybych totiž šel do kina, tak by to dopadlo jako ve filmu God bless America. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit