Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je spis zajimavy ze kdyby jste měli PR clanek pro GoG tak zrejme nikdo nerekne ani slovo. Ale pokud se jedna o něco jiného, at uz je to notebook, Xbox nebo automaticka pracka tak se vždycky najde někdo komu to vadi. Tezko rict proc to tak je, jestli v tom je zavist, nemoznost si drahou věc poridit, nebo obycejna ceska malost a pitomost, to je ve hvězdách.

    třeba to je tim ze strasna spousta lidi je na jakoukoliv formu reklamy vysazena, a nedokaze ji bud ignorovat nebo vyuzit pro svůj vlastní prospěch. reklama se stava dobrou když se onen clovek kteremu jinak strasne vadi rozhodne dany výrobek koupit, to pak hlta kazdou zminku a dokonce je vyhledava. Je v tom cira davka sobectvi, zaprdenosti a hlouposti. Pritom když clovek chce tak jakokoliv reklama je pro nej naprosto neskodna a v klidu ji ignoruje a kolikrat ji muze pouzit i pro vlastní pouceni. Me vždycky dojima jak lidi prskaj třeba na reklamy na ruznych webech, někdo udela reklamu a plno lidi se doma kvůli tomu krouti vzteky, jak zbytecne a hloupe:)
  • jako vetsina spotrebni elektroniky. Dneska muzes povazovat za stesti když ti něco vydrzi tech 10 let, většina věci odejde nebo prestane fungovat korektne po 3-5 letech. krasnej priklad jsou dneska tak moderni chytry telefony, nektere vydrzi ani ne dva roky.
  • Začíná školní rok a tak přemýšlím, co pořídit na učení. A hele, kluci z games nezklamali a hned přispěchali s perfektní recenzičkou tohohle krasavce. Myslim, že už mám jasno.Příští týden na něj zajdem s tátou někam kouknout, ale to bude už jen taková formalita. Díky za super typ.
  • Chim
    fejspalmový smajlík
  • Morraw
    Ještě donedávna jsem vlastnil předešlou verzi G750JH s GTX 780M, kterou jsem měl možnost sehnat novou za 32k. Za plnou cenu (46k) bych si to nelajznul, ale tak jsem neváhal.
    Nebudu popírat, že PC je na hraní lepší, levnější a výkonější, ale chybí mu ta mobilita, když ji potřebujete. I tak je tento notebook konstručně perfektní a designově krásný. Výkonostně taky nezaostával a ještě by ten rok vydržel. Bohužel/bohudík se objevila neopravitelná závada a byly mi vráceny peníze. Znovu bych si už tak drahý notebook nekoupil a po 8 letech a 3 laptopech se vracím zpátky k PC, ale i tak to byla dobrá zkušenost.
  • jnsCZ
    S tímhle přístupem bys mohl říct, že naše Retro Gamesplaye jsou taky PR článek (třeba pro GoG), protože tam rozebíráme staré dobré hry.
  • Když budu potřebovat vyprázdnit sklady, kde mi leží staré předražené zboží, tak kolik mě bude na Games.cz stát podobná "recenze"? Hlavně mám podmínku, aby to vypadalo, že je to hodnocení něčeho, co právě přišlo na trh. Aby koloušci necítili žádnou zradu a kupovali to za plnou cenu jako vzteklí!
  • a jak presne cestuješ? to se porad presouvas z mista na misto? pokud se jen presouvas z bodu A do bodu B tak za ty prachy si mužeš postavit dva stolní počítače. Nebo rovnou sebou tahat konzoli a pripojit ji k TV na hotelu
  • Paulcz
    tak on počítač byl vždycky kus šrotu, za 10 let to nemá ani 1/10 hodnotu :)
  • MickeyMutant
    Systém - Widle Vosmičky,
    výkon - vietnamské šičky,
    rychlost - namydleného lina,
    váha - jak vykrmená sviňa.
  • nekomu se notebook hodi a nekomu ne, není na tom zadna veda. Ja bych ho nevyuzil, ale to neznamena ze bych si myslel ze to je zbytecnost. Nedavno jsem mel doma notebook od MSI zhruba za 36k a docela jsem ziral jak krasne na nem novejsi hry bezely, pravda občas hucel jak mensi vysavac ale vykon mel dobrej. Navíc je to takova pekna věc, design tech dražších notebooku je skutecne povedenej.
  • Tilwaen
    Osobně nemám Asus, mám MSI GE60 Apache (který stál necelou polovinu tohoto ROGu) a zatím spokojenost. To, co píšeš, je pravda, ale pro situaci, ve které se nacházím (tj. stálé pendlování doma - škola - práce) mi řešení v podobě herního notebooku dává smysl. Na Shieldu bych toho moc neodpracovala :-)
  • Jack1947
    Co to je zase PR, tentokrát od Olejníka... *7*

    Navíc to je dlouhé dejme tomu, ale chybí mi někde v sloupci vůbec o jaký systém se jedná vidím jen nabušený a textu tři hafa (prdelle)...

    Jasně já opravdu vím proč to tam není atp ale mohlo by ne každý chce číst tohle všechno... aby mu pak z toho vylezlo že není zas až tak výkonný. *7*
  • a porad o 2/3 slabsi nez desktop za 1/3 ceny *1*
  • 0011
    Hele je jasný že tohle je PR článek, mě se asusy taky líbí, ale když už bych měl utopit takovýhle prachy do herního notebooku, tak jdu do razeru protože to je zatím nejlehčí a nejtenčí notebook se slušným výkonem. Jinak můj starý neherní asus z roku 2011 zvládá hry opravdu slušně i dneska a stál 13k. Stejně potřebuješ šťávu, jestli nechceš hrát půl hodiny a na některé hry i internet, takže výhoda mobility najednou není tak velká, já za 40k postavil takové dělo o jehož výkonu si herní notebooky ještě hodně let můžou nechat zdát, podle mě je lepší alternativa grafika od nvidie + shield a streamovat si to, ale budiž, když na to máš proč ne, mě se ROGy opravdu moc líbí ale to bych ho musel vyhrát nebo dostat darem, ale protože to mám do kanclu z baráku ani ne 300 metrů(lucky me), tak nevím co bych s ním dělal, asi machroval v práci, víc mě nenapadá
  • Proč sem dávají skoro rok starý review ? Na ofiko webu " ASUS ROG G751 – ultimátní herní notebook

    2014/10/30" Pro redakce asi
  • Za 65k takovej kus šrotu? Jahahaha.
  • Mozna ze kdybys neutapel prachy v techto nesmyslnych projektech, mohl by sis dovolit vetsi bydleni :-).
  • Ten procesor je podle mě na hry zbytečně moc, pak by to možná ani nemusela být taková "obluda"...
  • suhlas s recenziou, dostal som ho na minule vianoce (december 2014) ako nahradu za asus g73sw, ktory uz nestihal far cry 4 *4* a spokojnost maximalna... legalny win 8.1 som pred mesiacom upgradoval na w10 a ziadny problem... asus to proste ROG seriou vychytal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit