Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po delší době mám 24 palcový monitor. Když si spolužák donesl do školy notebook, myslel jsem si, že je to mini notebook. Ta velikost obrazovky to je velký rozdíl a když by byl nějaký notebook o něco větší než těch 17 palců tak bych to bral. Těch 17 je by bylo pro mě málo. Klidně bych to i tahal.
  • Notebook na hry... Já tuto kombinaci nechápu. Na hry jsou stolní PC, neříkám, že by se na notebooku neměli hrát hry ale k čemu je někomu takový ntb, který je těžko přenosný (necelých 5 KG) -> takže bude většinu času na stole, kde může být klaciské PC.
      • a jak presne cestuješ? to se porad presouvas z mista na misto? pokud se jen presouvas z bodu A do bodu B tak za ty prachy si mužeš postavit dva stolní počítače. Nebo rovnou sebou tahat konzoli a pripojit ji k TV na hotelu
      • 0011
        Hele je jasný že tohle je PR článek, mě se asusy taky líbí, ale když už bych měl utopit takovýhle prachy do herního notebooku, tak jdu do razeru protože to je zatím nejlehčí a nejtenčí notebook se slušným výkonem. Jinak můj starý neherní asus z roku 2011 zvládá hry opravdu slušně i dneska a stál 13k. Stejně potřebuješ šťávu, jestli nechceš hrát půl hodiny a na některé hry i internet, takže výhoda mobility najednou není tak velká, já za 40k postavil takové dělo o jehož výkonu si herní notebooky ještě hodně let můžou nechat zdát, podle mě je lepší alternativa grafika od nvidie + shield a streamovat si to, ale budiž, když na to máš proč ne, mě se ROGy opravdu moc líbí ale to bych ho musel vyhrát nebo dostat darem, ale protože to mám do kanclu z baráku ani ne 300 metrů(lucky me), tak nevím co bych s ním dělal, asi machroval v práci, víc mě nenapadá
        • Tilwaen
          Osobně nemám Asus, mám MSI GE60 Apache (který stál necelou polovinu tohoto ROGu) a zatím spokojenost. To, co píšeš, je pravda, ale pro situaci, ve které se nacházím (tj. stálé pendlování doma - škola - práce) mi řešení v podobě herního notebooku dává smysl. Na Shieldu bych toho moc neodpracovala :-)
          • 0011
            jo tak ten je parádní, ale bez ohledu na značku všechny topí a hučí, chce to i kvalitní sluchátka, ale to asi máš, na shieldu si fakt moc nezamakáš *1*
            • chceš rict že hraješ i v práci a ve škole?
            • 0011
              Tilwaen: jo ale to topení není dobré protože snižuje životnost součástek (a navíc když jsem na něm hrával tak jsem si musel každých 15 minut mýt ruce *1*), nech si po čase vyměnit teplovodivou pastu na procesoru
            • Tilwaen
              Hučí v zátěži opravdu neskutečně, samotnou mě to překvapilo. Topí také hodně, ale jsem zimomřivý člověk, takže jsem spíš ráda, že mám ruce v teple *1*
          • nekomu se notebook hodi a nekomu ne, není na tom zadna veda. Ja bych ho nevyuzil, ale to neznamena ze bych si myslel ze to je zbytecnost. Nedavno jsem mel doma notebook od MSI zhruba za 36k a docela jsem ziral jak krasne na nem novejsi hry bezely, pravda občas hucel jak mensi vysavac ale vykon mel dobrej. Navíc je to takova pekna věc, design tech dražších notebooku je skutecne povedenej.
    • Mart9
      Bejvávalo před 5 lety
    • mám velmi výkoný ntb ca za 50 000, občas ho potřebuju přenášet mezi prací a domovem, protože na něm pracuju. Ano, stojí většinu času na stole a je připojen k velkému monitoru (někdy může být výhoda mít i dvě obrazovky), na druhou stranu na tom stole stát nemusí - dá se vzít na klín, dá se hodit a do batohu a převézt. Osobně nedám dopustit na značku Eurocom (u nás Goldmax), aniž bych chtěl dělat reklamu.

      Pak mám ještě druhý mininotebook (netbook) na cestování, má Win8. V podstatě plní funkci tabletu, ale je lepší než tablet (nemám rád android). Stál 5000 Kč, hry se na něm dát hrají ty staré (Wizardry, Star Flight, Civilizace atd.). Krom toho má samozřejmě Word atd.
    • osbne jsem o velmi podobnem ROGovi uvazoval, kvuli nedostatku mista na stolu a potrebe obcas ho rychle prenest do jine mistnosti.
      na tom stole uz PC mam a notebook k nemu mam pro druheho hrace z roidinnych rad.
      jenze tehdy stal necele 34k. kc a nez jsem se rozhodl, tak ho zdrazili na cenu pro snoby :-/
      takze radeji si nektere hry nezahrajeme, nez abychom vyhodili tolik penez :)
      to uz jsme si zajeli radeji na peknou dovolenou u more ;-)
    • Já tuto kombinaci naprosto chápu. Jsem totiž hrdým majitelem předchozí generace G750 a jelikož sdílím se ženou 1+kk, tak není na stolní počítač místo. Herní notebook si proto nemůžu vynachválit. Je možné jej rychle rozložit na stůl a kdykoliv uklidit (například když se podává večeře). Takže pro nás hráče s malými byty je to nejlepší a jediné řešení.
      • Mozna ze kdybys neutapel prachy v techto nesmyslnych projektech, mohl by sis dovolit vetsi bydleni :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit