Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, konzole je proste designovana do obyvaku a pc na pracovni stul. PC master rasisti sice tvrdi, ze pc lze take pripojit k tv a tak konzoli nahradi a nechapou, ze na to nejsou designovane samotne hry ani system a vevysledku je to akorat pro zlost.
  • Protože manželka, děti, i ve 4+1 jednou dojde na zrušení místnosti s počítačem.
  • takze ten smrdlac nefunguje jako klavesnice a mys mimo big picture? to teda ma vic der jak emental, tohle polovicaty reseni
  • Still
    Co to s tím má společnýho? (Ano, pochopil jsem jak to myslíš)
  • Samý nepotřebný nesmysly....
  • Protoze ne kazdy zije v telefonni budce?
  • Still
    Proč si tedy rovnou PC nepropojím s TV jako monitor? Není to jednodušší? *1*
  • Foxtrot_cz
    Takže Valve tohle předvídalo a právě proto se vůbec obtěžuje se Steam OS a Steam Machines.
  • KamilZm
    V podstatě stejné zkušenosti mám se streamováním PC-PC přes Steam klienta, občas je prostě potřeba sáhnout na klávesnici a myš PC, ze kterého je stream poskytován. V horším případě je potřeba i obraz. Je tam ještě omezení, že to PC, ze kterého se streamuje musí být odemčené a automaticky přihlášen uživatel, streamuje se to, co je vidět na monitoru. Takže když se na to PC vzdáleně přihlásíte přes Vzdálenou plochu, tak se zamkne konzole a Steam začne protestovat.
    Jediná hra, která mi zatím neběžela, je Blackhole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit