Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by spíš zajímalo, který magor by chtěl hrát hry na televizi. S monitorem se to nedá vůbec srovnávat.
    • ucho
      až zkusíš, nebudeš chtít jinak :)
    • To by mě zajímalo ,co máte za televizi, asi nějakou LCD vykopávku.
      • už jsi hrál nějakou hru na 5K monitoru?
        • já hrál i na 6k a co jako
    • To je fakt, zadny lcd monitor se plazmove tv kvalitou nevyrovna, jejich pohybova ostrost je uboha (zcela degraduje radoby vyssi rozliseni) a crt monitory jsou zase uz pase. Kdyz si k tomu clovek pripocte domaci kino v obyvaku a kvalititni 3D ozvuceni, nebo gamepad, ktery poskytuje hmatovou zpetnou vazbu, tak si clovek rika, jak vlastne jeste nekdo muze vubec hrat na pc :-).
      • plazmové tv? mrtvá technologie z minulého století, dneska frčí 5K monitory a ty tu zmiňuješ plazmu *1*
  • a neni jednodušší si tu telku a pc propojit přes bluetooth?
  • Jde k steam linku připojit i normální gamepad?
    • Tedy jestli podporuje i jiné gamepady?
      • ano (osobně používám X360 ovladač), umí to jet i bez kabelu (bluetooth)...
  • Furt nechápu proč? Proč si lidi koupí počítač a pak se snaží dostat hry do televize s gamepadem, proč si rovnou nekoupí konzoli...

    Jak si asi zahraju na gamepadu a televizi multak když budu hrat proti PCkařum...je to k ničemu, PC je pomalu přežitek, do domácnosti na multimedia stačej ipady, profíci maj macy a kanclum stačej levné allinone a hraní má budoucnost an konzolích, ještě s přístupem vývojářů nám ani nic jineho nezbejvá na PC je pulka her nehratelná a druhá pulka tam ani nevýjde
    • profíci maj macy :D mac je dobrý tak možná do kavárny na fňukbůk *1*
      • a na dalších milion věcí a hlavně je to pro lidi, co chtějí stabilitu, jednotný interface, přehlednost, intuitivnost a ergonomiku, to může nabídnout Mac. Samozřejmě pro práci s videem, ze zvukem, s fotkami apod. většina profesionálu používá Mac.
        • jj, tuhle mi tu jeden brecel na rameno, ze teda jako mp3 do ty hruzy jeste pres ten jejich hruzasoft itunes nejak dostal, ale jak tam dostat doc nebo xls, na to ze teda neprisel ...

          Mimochodem, vis ty profesionale na cem se vyrabi profesiolani video? Mineno jako 100% vseho co de do kin? Nj, cece, PC a ... linuxovy reneder farmy.
        • To uz davno neni pravda...
        • tady ti za přiteplený jablíčkový promo kecy příplatek nikdo nedá
    • ty si co za trola?
    • konzole skoncili s ps3 a x360, pokud sis toho nevsim, takze places na nespravnym hrobe *1*

      teda pardon, nintendo tahne svoji karu dal
      • Vojta_Ilavsky
        Tragický neúspěch PS4 je toho důkazem, viď?
        • Ty si jeste neprisel na to, ze ps4 je (lowend)PC? lol ...
        • narazi se na to, ze PS4,xone,mac

          vsechno je to PC(architektura x86)
        • osekanej os z pc konzoli nedela
        • Jack1947
          Ovšem ani žádný světoborný, mnic trhající veškerá žebříčky očekávání..
  • KamilZm
    V podstatě stejné zkušenosti mám se streamováním PC-PC přes Steam klienta, občas je prostě potřeba sáhnout na klávesnici a myš PC, ze kterého je stream poskytován. V horším případě je potřeba i obraz. Je tam ještě omezení, že to PC, ze kterého se streamuje musí být odemčené a automaticky přihlášen uživatel, streamuje se to, co je vidět na monitoru. Takže když se na to PC vzdáleně přihlásíte přes Vzdálenou plochu, tak se zamkne konzole a Steam začne protestovat.
    Jediná hra, která mi zatím neběžela, je Blackhole.
  • mam problem s pripojenim xbox bezdratoveho ovladace, u pc strcim do usb bluetooth vysilac a on zacne blikat a je to, ale kdyz to strcim do steam linku, tak nic, nevi ze tam je :(

    muze nekdo pomoc? prosiim
  • Dává i jakékoliv periferie pokud mají usb dongle,

    Jinak je to dobrá vecixka náhodou v akci i s ovladačem 1200, a můžu notebook hodit v předsíni na skříňku a snažím v obýváku na druhý straně bytu, wi fi jedu ac na 5ghz link kabelem na giga switchi a žádné extra problémy.

    Člověk pak nemusí kupovat extra konzoli plus hry na ně když ma steam plnej a blbinka stála teď v akci samotná 450, pro občasné zahrání je to pro me ideal
  • Slabší částí je ovladač prava dotyková plocha casto vyzaduje dost pokusů s konfigurací a ne vždy se to povede, přemýšlím na xboxovym ovladacem ktery mnoho her podporuje nativně

    Originální kontroler je ale zas na něco dobrý ale ta konfigurace mi obcas leze dost krkem
  • Foxtrot_cz
    Takže Valve tohle předvídalo a právě proto se vůbec obtěžuje se Steam OS a Steam Machines.
  • Fungoval by i SL i pres mobil ?komenty typu kravina atd me nezajimaj...jen se ptam toho kdo tomu rozumi vice ...ze misto TV pouziji mobil teoreticky si myslim ze by to melo jit prakticky nevim.
    • dira
      Pro grafické karty nvidia podobné řešení už existuje - projekt moonlight. Google napoví více :)
    • jak pres mobil? jako streamovat hru z pc na display mobilu?
      • přesně tak ze to bude pc-steamlink-mobil
        • tak to je zajimavej napad, ale bojim se, ze pokud uz mobil ma hdmi, tak bude urceny na prenos signalu z nej do tv - output, ze by nakej mel input docela pochybuju... kdo by chtel neco promitat na tu malou plochu, ze *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit