Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Otázka zní, proč hrát něco takového, když existuje Dark Souls? *6*
    • GlaDOS
      Taky existuje Call of Duty a Need for Speed.
      • jeste bugfield a ass creed, jedna lepsi nez druha...
  • Uz zase 8/10 za pigzcel-artovou grafyku?
    • Kozy
      Zapomněl jsi na "rádoby retro" *3*
    • *7* Kup si novou GeForce, něco vyjde, neboj..
      • 970 má smysl (pokud člověk není magor a nepotřebuje 4k na hraní) nelituju, dragon age inquisition na max je fakt něco, při dark souls 2 se ani nezapotí, Shadow of Mordor vypadá úžasně a to samé Rome TW 2, ale hraju jenom fullHD, na 4K to nemá ani náhodou ale podle mě je 4k ještě pořád zbytečný luxus, pokud to není na práci a na tu je úplně jiná řada grafik, 980 je předražená ale 970msi je skvěle přetaktovatelná, ale radši jsem šel do asusu. Nevím jak by se chovala při větších rozlišeních, ale u nového batmana si věřím, že pojede na max. Co mají lidi proti AAA produkci? Mě třeba Shadow of Mordor velmi příjemně překvapil(dobře, je to proto že mám rád splatterpunk) ale o to nejde, jde o to co chceš hrát, já nedávno dohrál Broken sword 2 (poprvé jsem ho dohrál), mark of the ninja je skvělý Binding of Isaac je takový bizardní, jsou lepší "malé" hry já si užívám "indie" ( vyjma Gone Home, lituju peněz) kreslený adventury i AAA produkci, kromě COD/BF/CS-S/Whatewer generických MPFS, BF Hardline mě zanechává naprosto chladným, poslední díl co ušel i v multiplayeru byl BF3
        (se slzou v oku při vzpomínce na Bad Company 2 pouští Steam a Mount and Blade Warband.....
    • kez bych mel tady v supliku cervene tlacitko ktere by stisknutim ukoncilo tvoji mizernou existenci
      • Že ty jseš zase nějakej hipster co podporuje tyhle pigzcelovitý rádoby umělecký nesmysly? Kvůli takovejm jako ty vzniká málo aaa titulů! A ničíte celej herní průmysl!
        • Jestli si myslíš, že indie scéna ovlivňuje počet vyvíjených AAA titulů, tak jsi pitomec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit